Методології, дод. послуги, етапи. Ми використовуємо гнучкі сценарії Agile / Scrum і лінійні Waterfall залежно від умов проекту і завдань наших клієнтів.

Передпроектне обстеження

Впровадження систем автоматизації підвищує конкурентоспроможність і керованість бізнесу. Але перш ніж що-небудь купувати, необхідно розібратися: а чи дійсно цей програмний продукт вам необхідний, і вирішує він завдання вашого підприємства; зорієнтуватися по термінах і по грошах, визначити цілі, пріоритети і ризики, і взагалі ближче познайомиться з роботою компанії, якій ви довірите впровадження.

Читать полностью

Аудит ІТ системи

Бізнес, який розвивається, динамічно розвиває ІТ архітектуру як технічну так і програмну. Частина проектів виконується як необхідність автоматизації тієї чи іншої ділянки обліку. Чим динамічніша компанія, тим складніше підтримувати швидкість змін програмного забезпечення під вимоги бізнесу. В результаті такого розвитку у багатьох виникають питання, які все більше стосуються оперативного супровіду, втрачаючи фокус на стратегічному розвитку програмної інфраструктури у цілому.

Читать полностью

Передпроектне обстеження

Впровадження автоматизованої системи обліку підвищує конкурентну здатність і керованість бізнесу. Може, варто подивитись на продукт який пропонується? Але раніше ніж купувати будь що, необхідно розібратися: чи дійсно саме цей програмний продукт вам необхідний і чи вирішує він задачі вашого підприємства; зорієнтуватися по термінах і щодо грошової вартості, визначити цілі, пріоритети і ризики, і взагалі, - просто подивитись на компанію, якій ви хочете довірити організацію свого фінансового чи управлінського обліку.

Читать полностью

Опис функціональних вимог

Функціональні вимоги: документ являє собою ваші задокументовані і проаналізовані аналітиком вимоги до роботи системи по всіх бізнес процесах, які проходять у вашій компанії.

Читать полностью

Оцінка (перевірка) технічного завдання

Дана послуга призначена для повірки коректності складання технічного завдання вашими спеціалістами чи виконавцем який на даний момент виконує проект автоматизації для вашої компанії. Свіжий погляд з боку допоможе виявити приховані ризики.

Читать полностью

Facebook

Twitter