Послуги 1С:Підприємство. кастомізація та підтримка IT - систем. Інтеграція з іншим програмним забезпеченням.

Послуги з оновлення зміненої конфігурації 1С:Підприємство 8

Оновлення 1С:Підприємство 8.3 ➾ Якщо під ваші вимоги розроблялися будь-які функції у типовому продукті «1С:Підприємство 8» ➾ тоді ваша конфігурація стає "нетиповою", і не зможе автоматично оновитися з диска ІТС чи сайту підтримки ІТС, так як для внесення змін у конфігурацію (крім оновлення зовнішніх звітів і форм) вашу конфігурацію було необхідно зняти з типової підтримки, що потрібно робити прогрмісти і спеціалісти 1С:Підприємство, щоб мати можливість вносити свої доопрацювання у програму під вимоги замовника. Ви можете замовити у нас послугу по оновленню 1С:Підприємство 8, більш докладно про виконання цих робіт ми постарались описати нижче. А також, якщо у вас є вільні власні ресурси, ви можете виконати оновлення самостійно, як це зробити ми також описали нижче.

Читать полностью

Обслуговування 1С:Підприємство Підприємства 8 на відстані.

Крокуючи в ногу з технологіями, ми практикуємо обслуговування наших клієнтів на відстані. Адже сучасні технології дозволяють робити це швидко і якісно, абсолютно не вдаючись до виїзду спеціаліста в офіс замовника.

Читать полностью

Курс навчання при впровадженні 1С:Підприємство MES Оперативне управління виробництвом.

Навчання проводиться в групах по 6-10 чоловік. Склад групи учнів пропонується підприємством і погоджується з організаторами навчання. У програмі навчання закладено вивчення всіх функціональних можливостей типового функціоналу програмного продукту.

Читать полностью

Upgrade системи 1С:Підприємство 7.7 на 1С:Підприємство 8

Якщо ви вже використовуєте систему 1С:Підприємство 7.7, але вже «виросли» з неї або просто хочете змінити платформу, можливі варіанти upgrade вашої системи на 1С:Підприємство 8.3.

Читать полностью

1С:Підприємство клієнт банк налаштування

Одна з найбільш затребуваних доробок програмних продуктів 1С:Підприємство: вивантаження даних з 1С:Підприємство до клієнт банку і з клієнт-банку до 1С:Підприємство.

Читать полностью

Офіційні послуги ІТС ➾ Інформаційно - технічний супровід 1C:Підприємство

Послуга "ІТС" ➾ це можливість поновлення ліцензійної програми 1С:Підприємство, отримання консультацій офіційної лінії підтримки вендора і можливість використання методичних матеріалів сервісу ІТС. Дотримуючись ліцензійної політики 1С:Підприємство, отримати оновлення програмного продукту в "1С:Підприємство 8" можливо тільки при наявності передплати на Інформаційно-технічний супровід (ІТС). Опис послуги інформаційно-технічного супроводу 1С:Підприємство, а також ціна і вартість договору на обслуговування "ІТС.

Читать полностью

Facebook

Twitter