• Усі:

Послуги з оновлення зміненої конфігурації 1С Підприємство 8

Оновлення 1С 8.3 ➾ Якщо під ваші вимоги розроблялися будь-які функції у типовому продукті «1С Підприємство 8» ➾ тоді ваша конфігурація стає "нетиповою", і не зможе автоматично оновитися з диска 1С ІТС чи сайту підтримки 1С ІТС, так як для внесення змін у конфігурацію (крім оновлення зовнішніх звітів і форм) вашу конфігурацію 1С було необхідно зняти з типової підтримки, що потрібно робити прогрмісти і спеціалісти 1С, щоб мати можливість вносити свої доопрацювання у програму під вимоги замовника. Ви можете замовити у нас послугу по оновленню 1С Підприємство 8, більш докладно про виконання цих робіт ми постарались описати нижче. А також, якщо у вас є вільні власні ресурси, ви можете виконати оновлення самостійно, як це зробити ми також описали нижче.

Читати повністю

Обслуговування 1С Підприємства 8 на відстані.

Крокуючи в ногу з технологіями, ми практикуємо обслуговування наших клієнтів на відстані. Адже сучасні технології дозволяють робити це швидко і якісно, абсолютно не вдаючись до виїзду спеціаліста в офіс замовника.

Читати повністю

Курс навчання при впровадженні 1С MES Оперативне управління виробництвом.

Навчання проводиться в групах по 6-10 чоловік. Склад групи учнів пропонується підприємством і погоджується з організаторами навчання. У програмі навчання закладено вивчення всіх функціональних можливостей типового функціоналу програмного продукту.

Читати повністю

Facebook

Twitter