Спеціалізовані та галузеві програми 1С:Підприємство. Процеси та бізнес-функції: опис, бізнес-процеси, ціна, аналоги та ін. Продаж програм 1С:Підприємство.

CRM КОРП

1С:Підприємство. CRM КОРП для України - це аналітичний інноваційний продукт для будь-якого бізнесу. Дана CRM система інтегрується з іншими програмами лінійки 1С:Підприємство 8, такими як УВП, УТП, УТ та інш. Програмний продукт допоможе зробити вашу роботу легше та зручніше і поліпшить роботу усіх підрозділів вашої компанії.

Читать полностью

CRM ПРОФ

1С:Підприємство CRM ПРОФ для України - самодостатнє рішення лінійки продуктів CRM, яке підійде як для середнього, так і для малого бізнесу. Функціональність «CRM ПРОФ для України» покриває всі бізнес-процеси компанії в частини концепції CRM, у тому числі закупівлі, продажі, маркетинг, сервісне обслуговування, службу якості тощо. Також реалізовані механізми управління бізнес-процесами на всіх етапах воронки продаж. CRM PROF може використовуватися як окремо, так і у в'язці (за допомогою об'єднання, інтеграції) з іншими типовими продуктами платформи 1С:Підприємство 8, такими як УТП, УТ, УПП та ін. Так само передбачена можливість налаштування обміну з «Бухгалтерія 8 для України» і «Бухгалтерія 7.7 для України».

Читать полностью

CRM СТАНДАРТ

CRM СТАНДАРТ для України - доступне за ціновим критерієм програмне забезпечення для підприємств малого бізнесу, керівники і власники яких бажають автоматизувати CRM-процеси своєї компанії, і почали відчувати необхідність в цій ітерації автоматизації бізнес-процесів обробки потенційних та поточних клієнтів для можливості розвитку свого бізнесу. Однією з основних переваг розробники програмного рішення CRM СТАНДАРТ називають можливість швидкого і безпроблемного розгортання системи на робочих місцях та простий клієнтоорієнтовний інтерфейс, який за бажанням, дозволяє освоїти цю програму без необхідності виділення додаткового бюджету на навчення і впровадження. Програма "CRM СТАНДАРТ для України" призначена для задоволення потреб невеликих підприємств в автоматизації таких процесів як:

Читать полностью

CRM для України 8

CRM для України 8 допоможе спланувати продуктивну роботу компанії стосовно продаж, перевезень, додаткового обслуговування сервісу, менеджменту, служби якості та інших підрозділів на всіх кроках співпраці з клієнтами та зсередини фірми

Читать полностью

PDM Управління інженерними даними

"1С:Підприємство 8. PDM Управління інженерними даними" - ПЗ з автоматизації співпраці різних підрозділів фірми стосовно конструкторсько-технічної організації вашого бізнесу. Головною перевагою придбання даного програмного продукту є скорочення часу виробництва товару, що прискорює надходження виробу до клієнта та збільшує його якість. Програмне рішення доступне для всіх держав.

Читать полностью

ТОіР (CMM, EAM) Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування 2 КОРП

ТОІР 2 КОРП, програма лінійки 1С:Підприємство, полягає в керуванні ремонтними підприємствами, компаніями згідно вимог CMM, EAM, ISO Asset Management. Це рішення створене для планування системи організації та управління ремонтами і обслуговуванням устаткування на фірмах, підприємствах будь-яких напрямків. З нашої статті ви дізнаєтесь як придбати продукт ТОІР 2 КОРП та пройти навчання з його використання.

Читать полностью

ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням устаткування (CMM, EAM).

Продукт "1С:Підприємство ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування" створений для повної автоматизації ремонтних і сервісних фірм, також для організацій напрямків сервісного обслуговування з ремонту виробничих активів. Ця програма є найкращим вибором для керівників підприємств зі здійснення ремонтів та обслуговування обладнання на виробництві. Дана система допоможе автоматизувати будь-які процеси EAM. Може використовуватися у різних країнах.

Читать полностью

ТОІР крок за кроком. Електронний курс навчання для програми "Управління ремонтами та обслуговуванням устаткування"

1С:Підприємство ТОІР крок за кроком - тренувальний курс, який використовується для дистанційного придбання спеціалізованих фактичних умінь роботи з системою «1С:Підприємство 8.3 ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням устаткування» для компаній, організацій за сервісно-ремонтним напрямком. Наш програмний продукт допоможе вам вирішити будь-які складні завдання з керівництва ремонтами та налагодження обладнання (CMM, EAM). Держави, які підтримують програмний продукт: Україна, Білорусь.

Читать полностью

Управління ремонтним підприємством

"Управління ремонтним підприємством" вважається спільним рішенням, яке інтегрується з "ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням оснащення" та "УВП Управління виробничим підприємством». Програмний продукт може використовуватися у якості групової системи для організації роботи ресурсів у всіх підрозділах фірми. "Управління ремонтним підприємством" допоможе налагодить ваш бізнес і підвищить його конкурентоспроможність у рази.

Читать полностью

Управління транспортним підприємством

Програма "Управління транспортним підприємством" лінійки 1С:Підприємство 8 винайдена на складі стандартної конфігурації "Управління виробничим підприємством" ред. 1.3 із збереженням здібностей і пристроїв стандартного рішення. Дане рішення найкращим чином організує логістику вашого підприємства. Ваші фахівці легко і швидко зможуть обробляти замовлення на перевезення, завдяки чому значно збільшиться кількість ваших клієнтів.

Читать полностью

Facebook

Twitter