Спеціалізовані та галузеві програми 1С:Підприємство. Процеси та бізнес-функції: опис, бізнес-процеси, ціна, аналоги та ін. Продаж програм 1С:Підприємство.

CRM КОРП

CRM КОРП для України - це аналітичний інноваційний продукт для будь-якого бізнесу. Дана CRM система інтегрується з іншими програмами лінійки 1С:Підприємство 8, такими як УВП, УТП, УТ та інш. Програмний продукт допоможе зробити вашу роботу легше та зручніше і поліпшить роботу усіх підрозділів вашої компанії.

Читать полностью

CRM ПРОФ

CRM ПРОФ для України - самодостатнє рішення лінійки продуктів CRM, яке підійде як для середнього, так і для малого бізнесу. Функціональність «CRM ПРОФ для України» покриває всі бізнес-процеси компанії в частини концепції CRM, у тому числі закупівлі, продажі, маркетинг, сервісне обслуговування, службу якості тощо. Також реалізовані механізми управління бізнес-процесами на всіх етапах воронки продаж. CRM PROF може використовуватися як окремо, так і у в'язці (за допомогою об'єднання, інтеграції) з іншими типовими продуктами платформи 1С:Підприємство 8, такими як УТП, УТ, УВП та ін. Так само передбачена можливість налаштування обміну з «Бухгалтерія 8 для України» і «Бухгалтерія 7.7 для України».

Читать полностью

CRM СТАНДАРТ

CRM СТАНДАРТ для України - доступне за ціновим критерієм програмне забезпечення для підприємств малого бізнесу, керівники і власники яких бажають автоматизувати CRM-процеси своєї компанії, і почали відчувати необхідність в цій ітерації автоматизації бізнес-процесів обробки потенційних та поточних клієнтів для можливості розвитку свого бізнесу. Однією з основних переваг розробники програмного рішення CRM СТАНДАРТ називають можливість швидкого і безпроблемного розгортання системи на робочих місцях та простий клієнтоорієнтовний інтерфейс, який за бажанням, дозволяє освоїти цю програму без необхідності виділення додаткового бюджету на навчення і впровадження. Програма "CRM СТАНДАРТ для України" призначена для задоволення потреб невеликих підприємств в автоматизації таких процесів як:

Читать полностью

CRM для України 8

CRM для України 8 допоможе спланувати продуктивну роботу компанії стосовно продаж, перевезень, додаткового обслуговування сервісу, менеджменту, служби якості та інших підрозділів на всіх кроках співпраці з клієнтами та зсередини фірми

Читать полностью

PDM Управління інженерними даними

"PDM Управління інженерними даними" - ПЗ з автоматизації співпраці різних підрозділів фірми стосовно конструкторсько-технічної організації вашого бізнесу. Головною перевагою придбання даного програмного продукту є скорочення часу виробництва товару, що прискорює надходження виробу до клієнта та збільшує його якість. Програмне рішення доступне для всіх держав.

Читать полностью

ТОіР (CMM, EAM) Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування 2 КОРП

ТОІР 2 КОРП, програма лінійки 1С:Підприємство, полягає в керуванні ремонтними підприємствами, компаніями згідно вимог CMM, EAM, ISO Asset Management. Це рішення створене для планування системи організації та управління ремонтами і обслуговуванням устаткування на фірмах, підприємствах будь-яких напрямків. З нашої статті ви дізнаєтесь як придбати продукт ТОІР 2 КОРП та пройти навчання з його використання.

Читать полностью

ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням устаткування (CMM, EAM).

Продукт "1С:Підприємство ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування" створений для повної автоматизації ремонтних і сервісних фірм, також для організацій напрямків сервісного обслуговування з ремонту виробничих активів. Ця програма є найкращим вибором для керівників підприємств зі здійснення ремонтів та обслуговування обладнання на виробництві. Дана система допоможе автоматизувати будь-які процеси EAM. Може використовуватися у різних країнах.

Читать полностью

MES Оперативне управління виробництвом

MES Оперативне управління виробництвом, призначено для управління виробничими процесами на цеховому і межцеховом рівні. Для цих цілей програма для планування виробництва і оперативного управління виробничими процесами надає наступні функціональні можливості (найменування наведені відповідно до термінологією, прийнятої Міжнародною асоціацією виробників і користувачів систем управління виробництвом MESA International):

Читать полностью

SPA-салон. Управління СПА-салоном на базі 1С:Підприємство.

Рішення 1С:Підприємство 8. СПА-салон розроблене для налаштування роботи та організації процесів будь-яких салонів краси, SPA-салонів, центрів краси та інших оздоровчих установ. Продукт SPA-салон призначений для компаній та організацій, що працюють з наданням SPA-послуг.

Читать полностью

Фітнес клуб. Управління спортивними комплексами.

Комп'ютерна програма Фітнес клуб лінійки продуктів "1С:Підприємство 8" призначена для автоматизації роботи, оперативного обліку та управління діяльністю в фітнес центрах, fitness клубах, велнес центрах wellness, йога студіях, басейнах, спортивних комплексах, оздоровчих закладах. Программа «Фітнес клуб» розроблена спеціально для фітнес центрів, йога центрів, фітнес клубів, басейнів, спортивних комплексів, оздоровчих закладів. Також "Фітнес клуб" може використовуватися в стрілецьких клубах, навчальних центрах, дитячих розвиваючих центрах. Програма призначена для ведення обліку та допомоги в організації та управління всіма бізнес процесами на будь-якому із згаданих підприємств.

Читать полностью

Facebook

Twitter