Спеціалізовані та галузеві програми 1С:Підприємство. Процеси та бізнес-функції: опис, бізнес-процеси, ціна, аналоги та ін. Продаж програм 1С:Підприємство.

1С:Підприємство 8. CRM КОРП

1С:Підприємство. CRM КОРП для України - сучасний аналітичний продукт для великого та середнього бізнесу. CRM КОРП забезпечує єдине інформаційне середовище як для окремої, так і для групи компаній, інтегруючись з іншими програмами лінійки 1С:Підприємствоо 8. Такими як "Управління виробничим підприємством 8 для України УПП", "Управління торгівельним підприємством 8 для України УТП", "Управління торгівлею 8 для України УТ" та ін.

Читать полностью

1С:Підприємство 8. CRM ПРОФ

1С:Підприємство CRM ПРОФ для України - самодостатнє рішення лінійки продуктів CRM, яке підійде як для середнього, так і для малого бізнесу. Функціональність «CRM ПРОФ для України» покриває всі бізнес-процеси компанії в частини концепції CRM, у тому числі закупівлі, продажі, маркетинг, сервісне обслуговування, службу якості тощо. Також реалізовані механізми управління бізнес-процесами на всіх етапах воронки продаж. CRM PROF може використовуватися як окремо, так і у в'язці (за допомогою об'єднання, інтеграції) з іншими типовими продуктами платформи 1С:Підприємство 8, такими як УТП, УТ, УПП та ін. Так само передбачена можливість налаштування обміну з «Бухгалтерія 8 для України» і «Бухгалтерія 7.7 для України».

Читать полностью

1С:Підприємство 8. CRM СТАНДАРТ

CRM СТАНДАРТ для України - доступне за ціновим критерієм програмне забезпечення для підприємств малого бізнесу, керівники і власники яких бажають автоматизувати CRM-процеси своєї компанії, і почали відчувати необхідність в цій ітерації автоматизації бізнес-процесів обробки потенційних та поточних клієнтів для можливості розвитку свого бізнесу. Однією з основних переваг розробники програмного рішення 1С:Підприємство CRM СТАНДАРТ називають можливість швидкого і безпроблемного розгортання системи на робочих місцях та простий клієнтоорієнтовний інтерфейс, який за бажанням, дозволяє освоїти цю програму без необхідності виділення додаткового бюджету на навчення і впровадження. Програма "1С:Підприємство. CRM СТАНДАРТ для України" призначена для задоволення потреб невеликих підприємств в автоматизації таких процесів як:

Читать полностью

1С:Підприємство 8. MES Оперативне управління виробництвом

1С:Підприємство 8. MES Оперативне управління виробництвом, призначено для управління виробничими процесами на цеховому і межцеховом рівні. Для цих цілей програма для планування виробництва і оперативного управління виробничими процесами надає наступні функціональні можливості (найменування наведені відповідно до термінологією, прийнятої Міжнародною асоціацією виробників і користувачів систем управління виробництвом MESA International):

Читать полностью

1С:Підприємство. Облік в ОСББ, розрахунок квартплати

Комп'ютерна програма "1С:Підприємство 8. Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні" призначений для використання в організаціях житлово-комунального господарства (ЖКГ / ЖКХ), які ведуть як розрахунок квартплати та інших комунальних послуг, так і паспортний облік.

Читать полностью

1С:Підприємство. Салон краси

1С:Підприємство Салон краси - програма для автоматизації салону краси, СПА -салона, перукарні, масажного салону, з якою ви легко зможете управляти салоном краси з будь-якого місця і будь-якого пристрою по інтернету: з комп'ютера, ноута, планшета чи мобільного телефона.

Читать полностью

1С:Підприємство. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства

"1С:Підприємство 8. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" - оптимальне рішення для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, отримання інформації для аналізу діяльності підприємств з виробництва та переробки сільськогосподарської продукції (тваринництва, рослинництва та птахівництва).

Читать полностью

1С:Підприємство Управління сільськогосподарським підприємством для України

«1С:Підприємство Управління сільськогосподарським підприємством для України» - це комплексний інструмент сільхозвиробника, що охоплює основні контури управління і обліку на підприємствах агробізнесу. В доповненя до функціоналу типового рішення «1С:Підприємство Управління виробничим підприємством для України» продукт містить функції, обумовлені особливостями ведення сільськогосподарської діяльності в Україні, і дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності у тому числі: планування сільськогосподарської діяльності в рослинництві, виробничий облік сільськогосподарських і ремонтних робіт та послуг, облік роботи автотранспорту, виробничий облік в молочному і м'ясному тваринництві (велика рогата худоба, груповий і індивідуальний облік), виробничий облік на свинокомплексі (груповий і індивідуальний облік), віддзеркалення сільськогосподарської діяльності в регламентованому обліку. «1С:Підприємство 8. Управління сільськогосподарським підприємством для України» дозволяє ефективно, з мінімальними витратами управляти всіма підрозділами підприємства: фінансовою, бухгалтерською і кадровою службою, рослинницькими, тваринницькими, автотранспортними і допоміжними підрозділами.

Читать полностью

1С:Підприємство Кадрове агентство

Програма 1С:Підприємство Кадрове агентство призначена для автоматизації роботи співробітників кадрових і рекрутінгових агентств. При розробці "1С:Підприємство 8. Кадрове агентство" врахований досвід автоматизації кадрових агентств, а також враховані основні стандарти HRM, течії і методики оцінки і відбору кандидатів.

Читать полностью

1С:Підприємство Управління сервісним центром 8

Конфігурація "Управління сервісним центром" - система обліку і управління, що охоплює всі загальні завдання сервісних центрів і ремонтних підприємств. В системі можна працювати по інтернету в онлайн режимі, -  в Сервісний центр весь функціонал реалізований в web-інтерфейсі. Програма підходить для будь-якого типу майстерень:

 • по ремонту ком'ютера
 • стільникових і ін. телефонів
 • побутової і будь-який ін. техніки
 • заправці картриджів
 • диспетчера центру для обліку клієнтів
 • ремонту електроінструменту і ін.

Програма дозволяє організувати єдиний цифрове простір для управління основними блоками діяльності бізнесу:

 • маркетинг та продажу;
 • поставки і закупівлі,
 • контакти з виробниками;
 • складський облік;
 • облік виробництва;
 • роботи з підмінним фондом;
 • взаєморозрахунки і робота з доставкою;
 • планування, підготовка і відображення факту ремонтних операцій;
 • продажу в роздріб супутніх товарів і матеріалів;
 • банк і каса;
 • ЗП і облік співробітників;
 • а так само управління майном і фінансовий облік.

В якості базового прототипу використана система "УНФ Управління невеликою фірмою".

Завантажити оновлення 1С:Підприємство. Сервісний центр 8.3 можуть всі користувачі в своєму особистому кабінеті, при наявності передплати  ІТС.

Читать полностью

Facebook