Наші SaaS продукти. Взнайте вартість розробки Web сервісу для вирішення ваших бізнес-завдань.

  • Усі:

Amo-CRM - інтегрована система CRM. Ефективний лід менеджмент.

Amo-CRM — CRM система обліку клієнтів і операцій для відділу продажів, дозволяє автоматизувати процес лідоменеджмента. Amo-CRM — система, яка ✔ збільшує продажі ✔ перетворює заявки на покупки.

Читати повністю

MRP (Small Manufacture) – система для автоматизації процесів невеликих виробництв, працюючих «під замовлення».

Веб – сервіс «MRP (Small Manufacture)» - це рішення для невеликих виробничих компаній, яке функціонально призначене для відображення позамовного виробництва. Веб – додаток «MRP (Small Manufacture)» може бути використаний для автоматизації різних типів виробничих процесів, рішення підходить для невеликих виробництв, як аналог програми 1С УВП Управління виробничим підприємством, вирішуючи свою вузьку облікову задачу. Рішення може бути використане як альтернатива 1С - легка у використанні і зручна MRP. Інтегрується через API, налаштовується обмін з іншими обліковими системами, як внутрішніми так і зовнішніми.

Читати повністю

Atom.PharmDist Аналітичний сервіс для фармацевтичних компаній.

Atom.PharmDist – комплексне рішення для фармацевтичних компаній. Головне призначення системи Atom.PharmDist – це аналіз розподілення продаж медичних препаратів по регіонах /сегментах / клієнтах. З допомогою цього веб сервісу для фармацевтичного бізнесу стає доступною до обробки аналітика по продажах по всіх співробітниках, від керівника до медичного представника.

Читати повністю

CRM (Small Business) - система для малого бізнесу.

CRM (Small Business) для малого бізнесу - це програмний продукт для автоматизації процесів взаємодії з клієнтами для компаній до 100 працівників. CRM система може бути розгорнута як хмарне рішення так і локально на ваших серверах. Реалізована функціональність зберігання всієї інформації про клієнтів, воронка продаж, службові та групові завдання, статуси клієнтів, а також синхронізація з іншими системами щодо платіжних документів та клієнтської бази.

Читати повністю

Facebook

Twitter