Офіційний прайс лист 1С:Підприємство. Умови розрахунку пільгової ціни апгрейду. Дізнайтесь наші партнерські умови і пропозиції - та отримайте кращу ціну.

Прайс 1С:Підприємство 8.3 Додаткові ліцензії, ключ захисту, вартість ліцензій на сервер, а також спільні рішення з Microsoft

Ліцензії для роботи в режимі, розрахованому на багато користувачів або в режимі клієнт-сервер вам будуть потрібні ✔ додаткові ліцензії на користувачів. У разі режиму клієнт-сервер, вам так само необхідна ✔ ліцензія на сервер 1С:Підприємство 8.3 ➾ стандартні ліцензії 1С:Підприємство 8 ➾ вартість ліцензії корпоративного сегмента 1С:Підприємство КОРП ➾ ліцензії для мобільного додатка ➾ ліцензії на 1С:Підприємство сервер ціна ➾ спільні ліцензії Microsoft SQL Server 2014 Runtime та Full-use ➾ особливості ліцензування ➾ порядок продажу і комплектація спільних продуктів 1С:Підприємство 8 і MS SQL Server 2012/2014/2016.

Читать полностью

ІТС Україна : Прайс 1С:Підприємство 2018. Договір Інформаційно-технологічного супровіду 1С:Підприємство

Актуальний прайс ІТС Україна 2018 для продуктів 1С:Підприємство: ціни на Інформаційно-технологічний супровід ІТС (поставка оновлень типових не змінених конфігурацій 1С:Підприємство, лінія консультації та методична підтримка користувачів). Вартість обслуговування за Договором ІТС Україна. Тут ви зможете детально ознайомитися з усіма умовами, вибрати відповідний пакет, дізнатися про поточні акції і знижки ➾ і придбати пакет ІТС для 1С:Підприємство на найвигідніших умовах.

Читать полностью

Прайс 1С:Підприємство ЕДО : Електронний документообіг

Сервіс ЕДО - це модуль ІТС для всіх користувачів програм 1С:Підприємство 8.2 / 8.3, за допомогою якого можна обмінюватися будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами: постачальниками, покупцями та іншими суб'єктами. Можливість інтеграції сервісу "ЕДО" з основними конфігураціями програм "1С:Підприємства" дозволяє обмінюватися первинними документами просто "по кнопці" - безпосередньо з програми 1С:Підприємство без збереження / вивантаження / завантаження будь-яких файлів!

Читать полностью

Прайс ФРЕДО: ЗВІТ для 1С:Підприємство

Прайс на сервіс здачі електронної звітності та обміну податковими документами «ФРЕДО:ЗВІТ» для 1С:Підприємство | Ціни на підписку «ФРЕДО» ЗВІТ для 1С:Підприємство

Читать полностью

Оренда 1С:Підприємство України. Тарифи в Хмарі.

Сьогодні програмне забезпечення 1С:Підприємство можна замовити в оренду, як SaaS сервіс із щомісячною оплатою. Оренда програмних продуктів "1С:Підприємство 8" - це динамічно зростаюча "хмарна" пропозиція.

Читать полностью

Оренда хмарного сервера

GigaCloud - хмарний провайдер.

Клієнтам надається надійна хмарна IT-Інфраструктури на базі платформи віртуалізації VMware vSphere в оренду - а саме, laaS та інші хмарні сервіси. Також ми виконуємо комплексні проекти із розміщенням вашого обладнання у зовніш¬ньому дата-центрі та організацією високошвидкісних каналів зв'язку до будь-якої точки України. Найстарша компанія групи працює на українському ринку більше 10 років.

Читать полностью

Пактум Україна

Сервіс для автоматичного завантаження даних контрагентів в 1С:Підприємство з відкритих державних реєстрів: автоматичне створення карток клієнтів із заповненими реквізитами

Читать полностью

Facebook

Twitter