Інтеграція 1С

Гібридна інтеграційна платформа

Інтеграційна платформа дозволяє:

  • Інтегрувати різні конфігурації 1С між собою
  • Інтегрувати сайт з базою 1С
  • Інтегрувати локальні бази торгових точок з центральною базою 1С
  • Інтегрувати 1С з зовнішніми веб та мобільними додатками на будь-яких інших платформах
  • Інтегрувати веб додатки поміж собою (наприклад вашу хмаркову СRM та web-сервіс співпраці з постачальниками)

Інтеграційна платформа, - є масштабованою сервісною шиною обміну даними (Enterprise Service Bus, ESB), спеціалізована для роботи систем, побудованих як на базі платформи 1С:Підприємства так і інших платформах. Компанії, які вже побудували свою IT архітектуру на 1С і зіткнулися з труднощами по інтеграції, аналітиці, обміну даними, - отримують інструмент вирішення своїх завдань. Крім того, дана платформа вирішує питання гнучкості бізнесу: нові сервіси SaaS, хмарні CRM, - тепер можна використовувати всі ці ефективні інструменти отримавши єдину гібридну інтегровану середу, яка по суті і є системою ERP нового покоління.


Інтеграція 1С з веб-сервісами

Облікова система може  бути джерелом і споживачем даних для різних веб сервісів. В даному розділі ми розглянемо інтеграції 1С з різними сервісами.


Обмін, синхронізація і об'єднання конфігурацій 1С між собою

Досить часто стоїть завдання налаштування обміну конфігурацій 1С між собою, наприклад УТ і Бухгалтерія. Або злиття двох конфігурацій в одну. Наприклад CRM + УТ. Нижче добірка матеріалів по цій темі:


Інтеграція 1С з web-сайтом

Інтеграція 1С з сайтом може знадобитися в різних завдання[. Навіть якщо не брати найпопулярнішу інтеграцію з інтернет магазином, про яку ми розповімо в іншому розділі, ми все одно маємо дуже широкий спектр взаємодії.


Розділи

Facebook

Twitter