Дайджест для керівників, IT фахівців та всіх, хто перетинається з автоматизацією бізнес-діяльності. Новини, статті, кейси, інструкції, документація. IT Блог компанії TQM systems.

Програмні продукти BAS

Лінійка програмних продуктів BAS:

- опис функціональних можливостей

- технологія впровадження

- ціни придбання та обслуговування

Читать

Статті та новини BAS ERP

Статті та новини щодо продуктів BAS:

- BAS ERP

- BAS Управління холдингом

- BAS Документообіг

Читать

Статті

Публікації по темі "Автоматизація бізнесу": Технології автоматизації. Загальні питання по роботі з системами обліку та управління. Популярні теми, питання, статті 1С:Підприємство 8. Кейси від клієнтів. Специфіка впровадження, що дає 1С:Підприємство конкретної галузі. Роль автоматизованих систем управління класу ERP і CRM в розвитку і ефективності сучасного бізнесу.

Читать


Інтеграція

Використання програми 1С:Підприємство як облікової системи порджує завдання інтеграції з іншими системами. Інтеграція з сайтами, інтернет магазинами, іншими системами обліку, web-додатками, web-сервісами, системами аналітики даних. Всі види інтеграції 1С:Підприємство ми накопичуємо в даному розділі. Більшість методів інтеграції ідентичні між собою, але тим не менше ми будемо їх розділяти в окремі статті.

Читать

УНФ

1С:Підприємство УНФ ➾ Wiki по конфігурації "1С:Підприємство 8. Управління невеликою фірмою для України":

Читать

УТП

1С:Підприємство УТП ➾ Вікі по конфігурації "1С: Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України": інструкції користувача, методична документація, функціональні можливості, практичні кейси, приклади, вирішення конкретних облікових і управлінських завдань в системі та ін. Управління торговими операціями, облік товарів на складі.

Читать

ФРЕДО ЗВІТ

ФРЕДО:ЗВІТ - це спеціальний сервіс, призначений для здачі електронної звітності до контролюючих органів та обміну первинними документами між контрагентами в 1С:Підприємство. За допомогою ФРЕДО:ЗВІТ ви зможете:

  • реєструвати податкові накладні в ЄРПН,
  • формувати і відправляти звітність до органів,
  • обмінюватися документами між контрагентами.
Читать

ЧаПи

ЧАсті ПИтання (ЧаПи) про деякі особливості супроводу програмних продуктів. Про терміни та їх позначки.

Читать

Законодавство

У даному розділі ми публікуємо новини про вихід нових законів і коментарів до них різних фахівців в галузі ІТ.

Читать

Розділи

Facebook