Засобами впровадження автоматизованих систем для корпоративної освіти та управління знаннями підприємства можна побудувати систему навчання нових співробітників бізнес-процесів підприємства та впроваджувати нові бізнес-процеси використовуючи стандартизовані процеси корпоративного навчання. А також автоматизувати процеси служб управління персоналом середніх і великих підприємств, для автоматизації корпоративних навчальних центрів, які застосовують електронне і аудиторне навчання...
З 24.02.2022 ми припинили відвантаження продуктів лінійки BAS. Дана програма групи BAS базується на платформі BAF, що є локалізованою версією російської платформи 1С:Предприятие 8.
Зважаючи на напад Росії на УкраЇну ми припинили продаж як ліцензій на цю платформу так і на прикладні рішення що на ній розроблені.
Щодо аналогів які зараз доступні на ринку: більш детально тут…
Важливо:
- підтримку та послуги щодо обслуговування підприємствам які придбали раніше продукти надаємо
- допоможемо перенести дані у разі переходу на нове програмне забезпечення
Новини, анонси, майстер-класи та ін. корисний контент для тих, кому важливо бути попереду та в курсі теми
Проекти автоматизації для служб управління персоналом середніх і великих підприємств, для автоматизації корпоративних навчальних центрів, які застосовують електронне і традиційне аудиторне навчання.
При впровадженні автомтизуються такі функціональні можливості:
Надіславши заявку можна буде підключитися, детально розглянути і протестувати пробну демо базу онлайн:
Немає необхідності завантажити демо, - демонстраційна база доступна прямо зараз по інтернету!
Даний функціональний модуль призначений для того, щоб надати керівнику навчального центру можливість ведення автономного обліку персоналу організації для цілей навчання, без необхідності підключення до основних облікових баз.
Дані про співробітників можуть бути внесені в інформаційну базу вручну або імпортовані. Імпорт даних можливий з програми "Зарплата і управління персоналом", а також з програм, що підтримують роботу з файлами формату .csv (наприклад, Excel ). Внесені в інформаційну базу співробітники стають користувачами системи.
Звіт "Співробітники" дозволяє зробити відбір і угруповання співробітників, внесених в інформаційну базу, за необхідними параметрами.
Таким чином, керівник навчального центру отримує повністю організоване автономне робоче місце, а можливість імпорту даних забезпечує їх синхронізацію з даними співробітників в обліковій базі підприємства.
Прикладне рішення Електронне навчання. Корпоративний університет дозволяє формувати структуру організації по юридичних особах та / або центрам відповідальності. Оскільки обидва способи ведення структури є незалежними, то можливо використовувати або один з них, або обидва одночасно в залежності від існуючих завдань.
Ведення списків співробітників і посад здійснюється як з прив'язкою їх до конкретної організації, так і без неї, що важливо для обліку учасників навчального процесу, які не є штатними співробітниками підприємства. Наприклад, при проведенні навчального заходу зовнішнім по відношенню до організації фахівцем.
На підставі списку користувачів можливе формування як навчальних груп, об'єднання в які відбувається за принципом загальної тематики навчання, так і груп користувачів, об'єднаних за іншими принципами, в залежності від потреб підприємства.
Для забезпечення ефективної роботи з інформацією, що міститься в системі, в Електронне навчання. Корпоративний університет передбачено врахування всіх користувачів, а також розмежування прав доступу і роботи з інформацією по ролям.
Учасники процесу навчання, чиї дані внесені в Електронне навчання. Корпоративний університет, є користувачами системи. Для кожного користувача створюється обліковий запис, що визначає правила його роботи з інформаційною базою і права на зміну міститься в базі інформації. У програмному продукті зберігається інформація про всіх користувачів інформаційної бази - діючих і колишніх.
Для обліку необхідних додаткових відомостей та реквізитів користувача в Електронне навчання. Корпоративний університет адміністратором може бути створено будь-яку кількість полів.
Учасники програмного продукту Електронне навчання. Корпоративний університет для отримання прав доступу повинні бути включені в одну або кілька груп. Користувачі можуть бути об'єднані в групи по тим чи іншим ознакам. Наприклад, "Викладачі", "Учні курсу №1", "Учні з філії №2", "Менеджери занять по ППБ" і ін.
За умовчанням доступні наступні базові групи:
Можливе налаштування прав кожної групи в залежності від потреб організації, а також створення нових або видалення непотрібних груп. Також можна налаштувати індивідуальні права, створивши для цього групу, що складається з одного користувача.
Електронне навчання. Корпоративний університет дозволяє тонко налаштувати профілі доступу з урахуванням особливостей бізнес-процесів підприємства та розподілу функціональних обов'язків між співробітниками.
Електронне навчання. Корпоративний університет дозволяє розробляти власні електронні навчальні матеріали та імпортувати навчальні матеріали інших розробників. При цьому навчальним матеріалом може бути як один файл або добірка файлів, так і повноцінний електронний курс, база знань, глосарій, тест, презентація та ін.
Для зручності розробки в програмному продукті створені спеціалізовані форми - "майстра", які дозволяють швидко і просто створити два типи електронних навчальних матеріалів: "Електронний курс" і "Тест". Для електронного курсу є можливість створювати такі розділи:
При цьому курс може містити зазначені розділи в будь-якому поєднанні і кількості.
При створенні нових курсів програмний продукт дозволяє використовувати вже наявні в інформаційній базі матеріали. При цьому кількість навчальних матеріалів, які містяться в інформаційній базі, необмежено.
Для встановлення послідовності вивчення навчальних матеріалів (сторінок) одного навчального курсу передбачені різні типи навігації (послідовно, з використанням меню, що випадає і ін.).
Тести можна створювати як включеними до складу електронного курсу, так і самостійними. Поза електронного курсу тест може застосовуватися:
Детальніше про тести див. Розділ Контроль знань і аналіз результатів навчання.
При створенні навчальних матеріалів можна використовувати різноманітні типи файлів і пов'язаних наборів файлів (добірок) - текстових, графічних, аудіо і відео, посилань, об'єктів ActiveX і ін. Це дозволяє створювати унікальний і яскравий навчальний контент, використовувати різні засоби подання інформації, оптимальні для тих чи інших завдань навчання.
Для оформлення зовнішнього вигляду інформації на сторінках матеріалів в прикладному рішенні є вбудований редактор.
Укладання глосарію корисно для кращого освоєння учнями спеціальної термінології, що відноситься до теми, що вивчається. Тому глосарії прив'язані до певного електронного курсу. Реалізовані в Електронне навчання. Корпоративний університет можливості дозволяють використовувати дві форми подання глосарію (показувати лише терміни з визначенням або алфавіт з підсвічуванням тих букв, на які є терміни), давати кілька визначень одного і того ж терміну, використовувати в описі терміна не тільки текст, а й ілюстративні матеріали, використовувати в створюваному глосарії вже наявні визначення термінів з інших курсів.
Обмін навчальними матеріалами всередині системи підтримується можливістю імпорту та експорту даних в форматі XML, а навчальні матеріали зовнішніх постачальників можна імпортувати в стандарті SCORM 2004. Передбачені можливості налаштування параметрів експорту та імпорту даних.
Електронне навчання. Корпоративний університет дозволяє працювати з декількома версіями одного і того ж електронного навчального матеріалу. Це дає можливість використовувати в придбаних електронних курсах власні дані без втрати можливості отримання оновлень від постачальника або втрати власних даних при оновленні. У тиражні електронні курси, наприклад, Електронне навчання. Бібліотека курсів, можна включати власні актуальні прайс-листи, довідники номенклатури товарів, інші дані.
За наявності кількох постачальників одного і того ж навчального матеріалу, програмний продукт дозволяє встановити пріоритетного постачальника для отримання оновлень матеріалів.
В програмному продукті Електронне навчання. Корпоративний університет основою навчального процесу є захід. Сценарій заходу може бути сформований раз і потім використаний в різних програмах навчання. Для створення програм навчання є можливість ієрархічного підпорядкування заходів один одному: об'єднання декількох простих заходів в більш велике і розбиття масштабних заходів на більш прості.
Спосіб навчання і порядок його проходження визначаються прийнятими в організації регламентами. Обмеження, які накладаються такими регламентами, є суттєвою характеристикою будь-якого заходу. Можливе налаштування характеристик заходів таким чином, щоб вони повною мірою відповідали б реальним заходам, проведеним організацією.
Для врахування особливостей проведення навчання, прийнятих в тій чи іншій організації, в програмному продукті Електронне навчання. Корпоративний університет передбачено створення документа, що відображає характеристики заходу:
Для кожного заходу передбачено призначення:
При цьому захід не обов'язково має бути навчальним. Підтримується проведення атестацій, зборів та інших заходів.
З урахуванням внесеної інформації про зайнятість учасників заходу автоматично формується розклад заходів, доступий до перегляду учасникам і організаторам навчання. Сформований розклад можна коригувати вручну. Передбачена також можливість скасувати проведення заходу при виникненні такої необхідності.
Завдяки зазначеним можливостям програмний продукт Електронне навчання. Корпоративний університет дозволяє формувати програми навчання різної тривалості і складності, що поєднують в собі навчальні та оціночні, очні і електронні заходи, що проводяться власними або запрошеними викладачами.
Для того, хто навчається доступ до заходів і навчальних матеріалів можливий одним із таких способів:
Для організаторів навчання передбачена можливість розгляду запитів на навчання, що надійшли. Результатом розгляду може бути твердження запиту або його відхилення. Проаналізувати запити на навчання можна за допомогою звіту "Запити на навчання". Звіт дозволяє побачити статистику поданих запитів на той чи інший захід в певний період часу, ким подано запит і інші параметри. Результатом такого аналізу може бути, наприклад:
Електронне навчання. Корпоративний університет підтримує проведення електронного (дистанційного) навчання на робочих місцях учнів (в локальній мережі організації або через Інтернет). Для доступу до електронних навчальних матеріалів, що знаходяться в базі електронних ресурсів, учневі необхідна наявність встановленого на його комп'ютері веб-браузера (IE або FireFox) і наданих йому умов доступу.
При проведенні електронного або змішаного навчання необхідно організувати способи комунікації всіх учасників навчання, часто не тільки в рамках програм навчання. Таке спілкування дозволяє створити творчу атмосферу, простіше формувати корпоративну базу знань, виявити тих співробітників, які вже зараз можуть передати накопичені знання і досвід більш молодим колегам. Для цього в Електронне навчання. Корпоративний університет передбачені:
Учасники навчання можуть обмінюватися думками, консультуватися між собою, обговорювати виконання завдань з викладачем, спільно створювати нові або коригувати старі навчальні матеріали і т. п. При цьому доступ до всіх зазначених сервісів в Електронне навчання. Корпоративний університет здійснюється з одного "вікна", що дозволяє більш оперативно використовувати надані засоби комунікації.
Результати проведених заходів (фактична кількість учасників, оцінки і т. д.) вносяться і враховуються в Електронне навчання. Корпоративний університет для подальшого аналізу. Для цього є такі варіанти звіту по заходам:
Звіт "Заходи користувачів" дозволяє проаналізувати, в яких заходах брали участь користувачі. Звіти "Заходи співробітників організацій", "Заходи працівників за посадами", "Заходи співробітників підрозділів" показують ту ж інформацію в розрізі організаційної структури.
Звіт "Проведення заходів" дозволяє порівнювати заходи за кількістю користувачів і за тривалістю. Можливо графічне представлення звіту, що дозволяє порівняти різні заходи, і табличне, яке дає можливість в зручній формі оцінити показники кожного заходу.
Звіт "Проходження заходів" дозволяє оцінити, хто проходив захід за весь час його проведення, а звіт "Учасники заходів" показує учасників кожного заходу. Останній варіант дозволяє оцінити кількість і склад учасників кожного проведеного заходу.
Електронне навчання. Корпоративний університет дозволяє не тільки налаштовувати зазначені варіанти звіту, але і створювати свої.
Крім того, для отримання більш повної інформації про якість навчання передбачена можливість проведення опитувань (анкетувань) учасників заходів. Проведення опитувань можливо як до заходу (для з'ясування очікувань учасників), так і після нього (для отримання відгуків про якість організації, проведення заходу та ін.).
Для контролю знань учнів в програмному продукті Електронне навчання. Корпоративний університет використовуються тести. Вони можуть бути включені в структуру електронних навчальних матеріалів (курсів) або використовуватися самостійно.
Тести, включені до складу навчальних матеріалів, можуть використовуватися як вправи для проміжної оцінки засвоєння матеріалу учнями або в якості атестації для підсумкової перевірки знань (з виставленням оцінки) після проходження будь-якої частини навчання.
Самостійно тести можуть бути використані для з'ясування рівня знань того, хто навчається перед початком навчання або в якості підсумкової атестації (іспиту) після завершення навчання.
Для зручності розробки тестів є "майстер" їх створення. Для тесту можна гнучко налаштувати:
Тест складається з питань і може містити один і більше питань. Електронне навчання. Корпоративний університет надає можливість використовувати широкий спектр різних типів питань при створенні тесту:
Питання типу "Один з багатьох", "Багато з багатьох", "За шаблоном" можуть мати фасетне уявлення. Для відкритих питань організована можливість їх перевірки викладачем. До більшості типів питань можливе створення коментарів і підказок. Система дозволяє в разі потреби встановити правила для нарахування штрафних балів за користування підказками.
В прикладному рішенні передбачено механізм, що дозволяє тому, хто тестується надавати коментарі до відповідей, при необхідності - із зазначенням помилок і розділів курсу, які вимагають додаткового опрацювання. Таким чином підтримується інтерактивність навчання і забезпечується оперативний зворотний зв'язок з тими, хто навчається - контроль засвоєння знань. Для оцінки результатів тестування в Електронне навчання. Корпоративний університет є система виставлення оцінок з кожного питання. Оскільки для різних цілей навчання застосовуються різні методи оцінки, в програмі передбачена можливість використовувати будь-які шкали оцінок: від двозначної (залік / незалік) до відсоткової (виставляється відсоток "правильності" відповіді на питання). Також програма дозволяє перетворювати оцінки з однієї шкали в іншу і назад згідно встановленим правилам.
Результати тестів, які повинні бути перевірені викладачем або за які не передбачено автоматичне виставлення оцінки, групуються в список для перевірки. Список складається з тематики навчання з можливістю подальшого відбору за часом надходження відповіді, групами учнів і іншими параметрами.
Оцінки, отримані учнями при проведенні очного заходу, викладач може вносити в інформаційну систему вручну, якщо необхідно врахувати їх при виставленні підсумкової оцінки за проходження частини або всієї програми навчання.
Електронне навчання. Корпоративний університет дозволяє аналізувати якість використовуваних тестів по ряду параметрів: кількість вірних / невірних відповідей на питання, витрачений на відповіді час, оцінка якості дістракторів та інш. Для цього використовується звіт "Статистика відповідей на питання". Звіт має два варіанти:
Це дає можливість отримувати інформацію про рівень підготовки тестованих, складності тесту, характерні помилки при виконанні тесту, що важливо для подальшого вдосконалення навчальних матеріалів та тестів.
Для аналізу результатів навчання використовується звіт "Результати тестувань". Цей звіт може бути представлений в двох варіантах:
Обидва варіанти звіту можна додатково налаштувати, ввівши відбір по періоду проходження тестування, учням або їх групам, навчальним матеріалам та іншим параметрам. Можливе створення своїх варіантів звітів.
Звіти дозволяють методистам та керівникам навчальних центрів отримати багатий матеріал для аналізу різних сторін навчання. Наприклад, проаналізувати темп навчання на підставі термінів виконання тестів по черговому розділу курсу, оцінити якість того чи іншого курсу на підставі часу його проходження учнями або групами учнів, оцінити рівень підготовки учнів, зіставити рівень підготовки різних груп учнів та ін.
Комплексна система для автоматизації управління вузом, що включає контури: приймальня кампанія, навчальний процес, розклад, контингент, працевлаштування, оплата навчання, науково-дослідна частина, аспірантура, дисертаційні ради, довузівська і додаткова освіти, університетський кампус.
Рішення для автоматизації управлінської діяльності в установах вищої професійної освіти. Весь функціонал можна отримати як в тонкому, так і в веб-клієнті.
Рішення дозволяє автоматизувати облік, зберігання, обробку та аналіз інформації про основні процеси вищого навчального закладу: вступ до вузу, навчання, оплата за навчання, випуск та працевлаштування випускників, розрахунок і розподіл навантаження професорсько-викладацького складу, діяльність навчально-методичних відділів і деканатів, підтримка ФГОС-3 і рівневої системи підготовки (бакалавр, спеціаліст, магістр) на рівні навчальних планів і документів державного зразка про закінчення вузу, формування звітності, а також управління науковою роботою та інноваціями, додатковою і післявузівською освітою, атестацією наукових кадрів, кампусом вузу.
Рішення може застосовуватися для автоматизації робочих місць співробітників наступних структурних підрозділів вищого навчального закладу:
В рішенні реалізовані наступні функції:
Реалізовано різні моделі ведення приймальної кампанії (обробка особистих справ, ранжування абітурієнтів та їх зарахування)
РОЗРОБКА, ВПРОВАДЖЕННЯ, ІНТЕГРАЦІЯ І СУПРОВІД КОРПОРАТИВНИХ ДОДАТКІВ: дивитися усі послуги 1С:Підприємство.
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service