Інтеграція

Інтеграційна платформа


Інтеграційна платформа дозволяє:

  • Інтегрувати різні конфігурації 1С:Підприємство між собою
  • Інтегрувати сайт з базою 1С:Підприємство
  • Інтегрувати локальні бази торгових точок з центральною базою 1С:Підприємство
  • Інтегрувати 1С:Підприємство з зовнішніми веб та мобільними додатками на будь-яких інших платформах
  • Інтегрувати веб додатки поміж собою (наприклад вашу хмаркову СRM та web-сервіс співпраці з постачальниками)

Інтеграційна платформа, - є масштабованою сервісною шиною обміну даними (Enterprise Service Bus, ESB), спеціалізована для роботи систем, побудованих як на базі платформи 1С:Підприємства так і інших платформах. Компанії, які вже побудували свою IT архітектуру на 1С:Підприємство і зіткнулися з труднощами по інтеграції, аналітиці, обміну даними, - отримують інструмент вирішення своїх завдань. Крім того, дана платформа вирішує питання гнучкості бізнесу: нові сервіси SaaS, хмарні CRM, - тепер можна використовувати всі ці ефективні інструменти отримавши єдину гібридну інтегровану середу, яка по суті і є системою ERP нового покоління.

Використання 1С:Підприємство як облікової системи часто ставить задачу інтеграції з іншими системами. Інтеграція з сайтами, інтернет магазинами, іншими системами обліку, web-додатками, web-сервісами, системами аналітики даних. Всі види інтеграції в міру роботи накопичуємо в даному розділі. Більшість методів інтеграції ідентичні між собою, але, тим не менш, ми будемо їх розділяти в окремі статті.


Інтеграція з інтернет-магазином

Інтеграція облікових систем з інтернет магазином, зокрема таких як 1С:Підприємство, - одне з завдань, що користуються попитом. Найчастіше система ціноутворення для інтернет магазину повинна миттєво відображатися на сайті, як і асортиментна модель. Нижче ми зібрали ряд популярних платформ і методів інтеграції з інтернет магазином.


Інтеграція 1С:Підпр. з сайтом

Інтеграція 1С:Підприємство з сайтом може знадобитися в різних завдання[. Навіть якщо не брати найпопулярнішу інтеграцію з інтернет магазином, про яку ми розповімо в іншому розділі, ми все одно маємо дуже широкий спектр взаємодії.


Інтеграція 1С:Підпр. та web-сервісів

Облікова система може стати в нагоді гарним джерелом і споживачем даних для різних веб сервісів. В даному розділі ми розглянемо інтеграції 1С: ідприємство з різними web-сервісами.


Інтеграція 1С:Підпр. з телефонією

При наявності у вас колл-центру часто виникає завдання відображення картки абонента клієнта або дзвінків безпосередньо з системи 1С: ідприємство через офісну АТС. Варіантів розв'язання задачі багато, як використання стороннього ПЗ в якості звонилки і відображення цих даних в 1С:Підприємство, так і безпосередня інтеграція цих функцій всередину керуючої системи.


Офіційна документація розробника 1С:Підприємство щодо обміну даними та інтеграцій

Матеріали розробника, щодо налаштування обміну та інтеграції своїх продуктів лінійки 1С: Підприємство.


Інтеграція 1С:Підпр. з іншими системами

Детальний опис послуг для 1С:Підприємство.


Інтеграція 1С:Підпр. "між собою"

Досить часто стоїть завдання налаштування обміну конфігурацій 1С:Підприємство між собою, наприклад УТ і Бухгалтерія. Або злиття двох конфігурацій в одну. Наприклад CRM + УТ. Нижче добірка матеріалів по цій темі: