ERP системи

ERP системи

ERP системи - що це в термінах сьогоднішнього дня і найближчого майбутнього?

Власники й управлінці приймають рішення впроваджувати ERP, щоб ІТ - система приносила бізнесу нові переваги, даючи декілька кроків вперед перед конкурентами, спрощувала менеджмент і збільшувала прибуток. Тому ми тут не "цитуватимемо" термінологію, яка вже мало що спільного має з тенденціями розвитку ринку в умовах ІТ.

Так що ж таке ERP нового покоління? Що потрібно розуміти сьогодні про цей термін? - Ось на що ми хочемо звернути вашу увагу.

Ще в 2013 році Gartner вводить новий термін : "постмодерна ERP". Яка є не монолітною системою, як у нас прийнято сприймати ERP продукт, а інформаційним простором інтегрованих додатків, яка розвивається і комплектується у міру зростання рівня і потреб підприємства. Це синтез хмарних сервісів, додатків на різних платформах, локальних систем і т. ін., які дозволяють підприємству бути гнучким, швидко впроваджувати нові продукти, використовувати накопичені дані в наскрізних процесах, упроваджувати кращі пропозиції від розробників, оновлювати свій портфель програмного забезпечення (швидко міняти "старе" на більш просунутий "новий" продукт), автоматизувати процеси крок за кроком, відповідно до можливостей і потреб.

Аналітики Gartner прогнозують, що компанії, які не матимуть постмодерної стратегії розвитку, а продовжуватимуть використовувати "монолітну структуру" - чекає зростання рівня складності системи, збільшення витрат, а головне, - вони не зможуть встигати перебудовуватися так швидко, як це зможуть робити їх конкуренти, що використовують інтегровані комплекси зовнішніх додатків.

Трансформація на ERP нового покоління, - ось який виклик стоїть зараз перед бізнесом і перед IT компаніями.

Що ми можемо запропонувати?

Впровадження, розробку і підтримку: в рамках вашої довгострокової стратегії розвитку, послідовного, поступового переходу і побудови інтегрованої ERP - системи нового покоління: ви зможете покроково вибудовувати ІТ- архітектуру з використанням інтеграційної платформи, яка відповідає сучасним тенденціям, і дає вам можливість бути "на крок попереду".


ERP системи: концепція та можливості

Опис блоків функціональних можливостей. Концепція рішення.


ERP системи. Клієнти

Сьогодні в Україні великі компанії впроваджують ERP:

клиенты внедрившие ERP

Із деякими проєктами можна ознайомитися детальніше:


Інструкції користувача для BAS ERP