Українська софтверна ІТ компанія "TQM systems": комплексна IT автоматизація вашої бізнес-діяльності.

Якщо вам потрібно впровадити ERP / CRM та ін. cистему, щоб зробити свій бізнес ефективнішим. Або створити потужну послугу як SaaS, або мобільний веб додаток. Якщо вам вкрай необхідно рухатися швидше, в результаті чого ваші завдання набагато швидше будуть втілюватися у життя - ми будемо раді допомогти Вам!

Хто ми:

Компанія TQM systems є постачальником ІТ послуг для автоматизації бізнесу: продаж і впровадження готових IT-рішень, розробка програмного забезпечення на замовлення, системна інтеграція і консалтинг впровадження проектів.

У нас є все, щоб змусити інформаційні технології працювати на вас і розвивати ваш бізнес.

Де ми

Ми працюємо з клієнтами в різних географічних регіонах і бізнес галузях, починаючи від найменших до глобальних підприємств, а також державного сектора, охорони здоров'я та освіти.

Сучасні технології, Skype Call і Team Viewer, дають всім можливість вибирати IT партнера не прив'язуючись до місця розташування, а виходячи з професійних компетенцій і загальних поглядів на ведення бізнесу і принципи співпраці.

Чому з нами:

Для початку просто розповімо про те, чому потенційні клієнти перетворилися в власне клієнтів, і які переваги, за їхніми словами, вони побачили у співпраці з нами.

  • По-перше, це досвід впровадження. Серед наших клієнтів - компанії зі світовим ім'ям. Ознайомитися з ними і кейсами ви зможете в розділі Клієнти.
  • По-друге, всі роботи по супроводу ми документуємо. Ви будете мати чітке розуміння, за що платите гроші. І у нас зрозумілі, структуровані ціни.
  • По-третє, до вас на зустріч приїде або зустріне в нашому офісі команда компетентних в своїх областях фахівців.
  • По-четверте, ми використовуємо сучасні методології й інструменти: Scrum / Agile / JIRA / Confluence
  • По-п'яте, ми вітаємо прозорі, відкриті відносини: приєднуйтесь до нас в Facebook!

Що ми робимо:

Супровід існуючих IT систем

Історично ми починали з розробки та впровадження систем на базі 1С:Підприємство. Історично так склалося, що в Україні більшість бізнесів так чи інакше стикається у себе, або у своїх постачальників з системами 1С:Підприємство. Ми прагнемо допомогти нашим клієнтам підтримувати працездатність вже існуючих 1С:Підприємство баз, а так само сприяти еволюції цих систем, переводячи їх в веб режим, роблячи робочі зовнішні зв'язки та інтеграцію їх в єдиний простір.

І керуємося в своїх рішеннях взяти від 1С:Підприємство те, що вона робить добре, і використовувати інші можливості і інші платформи, що в комплексі дозволить продуктивно і ефективно вирішувати бізнес-завдання наших клієнтів.

Чому з нами?

Як справжній IT партнер для вашого бізнесу, співпраця з нами звільняє для наших клієнтів більше активного часу, щоб ви могли зосередитися на завданнях свого основного бізнесу.

Кредо наших проектів і принципів співпраці було закладено у 2008 році в назві нашого бізнесу:

T : time - час | Q : quality - якість | M : money – гроші

Відгуки клієнтів