Методології, дод. послуги, етапи. Ми використовуємо гнучкі сценарії Agile / Scrum і лінійні Waterfall залежно від умов проекту і завдань наших клієнтів.

Передпроектне обстеження

Впровадження систем автоматизації підвищує конкурентоспроможність і керованість бізнесу. Але перш ніж що-небудь купувати, необхідно розібратися: а чи дійсно цей програмний продукт вам необхідний, і вирішує він завдання вашого підприємства; зорієнтуватися по термінах і по грошах, визначити цілі, пріоритети і ризики, і взагалі ближче познайомиться з роботою компанії, якій ви довірите впровадження.

Читати повністю

Аудит ІТ системи

Бізнес, який розвивається, динамічно розвиває ІТ архітектуру як технічну так і програмну. Частина проектів виконується як необхідність автоматизації тієї чи іншої ділянки обліку. Чим динамічніша компанія, тим складніше підтримувати швидкість змін програмного забезпечення під вимоги бізнесу. В результаті такого розвитку у багатьох виникають питання, які все більше стосуються оперативного супровіду, втрачаючи фокус на стратегічному розвитку програмної інфраструктури у цілому.

Читати повністю

Написання технічного завдання на розробку системи

Технічне завдання - це остаточно достатній документ для того, щоб розпочати процес розробки та доопрацювання. Від якості ТЗ залежить і якість майбутної системи автоматизації.

Що потібно зробити на етапі підготовки ТЗ, і чи можливо його написати силами компанії без залучення фахівців розробника...

Читати повністю

Опис функціональних вимог

Функціональні вимоги: документ являє собою ваші задокументовані і проаналізовані аналітиком вимоги до роботи системи по всіх бізнес процесах, які проходять у вашій компанії.

Читати повністю

Оцінка (перевірка) технічного завдання

Дана послуга призначена для повірки коректності складання технічного завдання вашими спеціалістами чи виконавцем який на даний момент виконує проект автоматизації для вашої компанії. Свіжий погляд з боку допоможе виявити приховані ризики.

Читати повністю

Опис бізнес-процесів

Автоматизуючи хаос, отримаємо автоматизований хаос, а якщо конкретно, то перш ніж приступати до доопрацювання програмного продукту, необхідно проаналізувати всі процеси, що протікають в компанії, інакше процес доопрацювання може перетворитися на нескінченне доопрацювання доопрацьованого.

Читати повністю