Ми створюємо мобільні Web - додатки (Web Applications) та Web - сервіси для бізнесу. Купити мобільний інтернет додаток:

Розробка Веб – додатків для бізнесу

Наші послуги по розробці Web - додатків для вирішення бізнес завдань. Зручні браузерні й мобільні інтернет додатки для взаємодії співробітників, партнерів та ваших клієнтів й покупців.

Читати повністю

Розробка B2B Web - додатків (B2B WebApps)

Досить не часто бізнеси та компанії мають ізольоване облікове середовище. У всіх є постачальники, будь ви виробником чи дистриб’ютором тих або інших товарів. Розвиток облікових систем і засобів інтеграції хоча і спростило нашу роботу, але, не дивлячись на це наші облікові системи відірвані одна від іншої і існують розрізнено. B2B Web – додатки (B2B WebApps) це сервіси, у яких дані між двома компаніями знаходяться у одному середовищі і взаємодіють між собою.

Читати повністю

Розробка B2C Web – додатків (В2С Web Applications)

Всі ми (маючи на увазі бізнес) маємо вдосконалювати наші канали комунікацій з нашими клієнтами. Ми можемо хотіти чи не хотіти цього, але середовище і лідери ринку змушують нас дотримуватися цього тренду. Що ж ми можемо зробити для удосконалення зв’язків з нашими клієнтами з допомогою ІТ? Розробити B2C Web – додаток для вирішення нашого бізнес завдання. Давайте подивимось більш докладно, як це може бути організовано.

Читати повністю

Розробка Web-додатків для управління перевезеннями і транспортною логістикою

Можливості для бізнесу, які надає автоматизація за допомогою web-додатків для підтримки процесів транспортної логістики і управління перевезеннями.

Читати повністю

Розробка кабінету клієнта

Сьогодні практично всі компанії представлені в просторах інтернету, для ґрунтовного бізнесу перш за все сайт є обличчям компанії. І кожен відвідувач може стати вашим клієнтом, і тоді успішну взаємодію онлайн можна продовжити в кабінеті Клієнта. Для клієнта це зручно, для вас вигідно.

Читати повністю