Послуги 1С:Підприємство. кастомізація та підтримка IT - систем. Інтеграція з іншим програмним забезпеченням.

Обслуговування та супровід 1С:Підприємство. Підтримка ІТ - систем корпоративного сегменту

Всі послуги 1С:Підприємство | Ціни на підтримку 1С:Підприємство | Відгуки | Наші клієнти

Читати повністю

Послуги з оновлення зміненої конфігурації 1С:Підприємство 8

Оновлення 1С:Підприємство 8.3 ➾ Якщо під ваші вимоги розроблялися будь-які функції у типовому продукті «1С:Підприємство 8» ➾ тоді ваша конфігурація стає "нетиповою", і не зможе автоматично оновитися з диска ІТС чи сайту підтримки ІТС, так як для внесення змін у конфігурацію (крім оновлення зовнішніх звітів і форм) вашу конфігурацію було необхідно зняти з типової підтримки, що потрібно робити прогрмісти і спеціалісти 1С:Підприємство, щоб мати можливість вносити свої доопрацювання у програму під вимоги замовника. Ви можете замовити у нас послугу по оновленню 1С:Підприємство 8, більш докладно про виконання цих робіт ми постарались описати нижче. А також, якщо у вас є вільні власні ресурси, ви можете виконати оновлення самостійно, як це зробити ми також описали нижче.

Читати повністю

Офіційні послуги ІТС ➾ Інформаційно - технічний супровід 1C:Підприємство

Послуга "ІТС" ➾ це можливість поновлення ліцензійної програми 1С:Підприємство, отримання консультацій офіційної лінії підтримки вендора і можливість використання методичних матеріалів сервісу ІТС. Дотримуючись ліцензійної політики 1С:Підприємство, отримати оновлення програмного продукту в "1С:Підприємство 8" можливо тільки при наявності передплати на Інформаційно-технічний супровід (ІТС). Опис послуги інформаційно-технічного супроводу 1С:Підприємство, а також ціна і вартість договору на обслуговування "ІТС.

Читати повністю

Розробка функціоналу на базі 1С:Підприємство 8

Послуги з розробки і зміні функціональності 1С:Підприємство 8 ➾ У кожного підприємства, що динамічно розвивається, є своє «ноу-хау», - своє унікальне ведення бізнесу. І цього звичайно ж немає в типовому функціоналі і бути не повинно! Для цього і існують такі компанії як ми – для того, щоб доопрацювати типовий програмний продукт під ваші вимоги.

Читати повністю

Обслуговування 1С:Підприємство Підприємства 8 на відстані.

Крокуючи в ногу з технологіями, ми практикуємо обслуговування наших клієнтів на відстані. Адже сучасні технології дозволяють робити це швидко і якісно, абсолютно не вдаючись до виїзду спеціаліста в офіс замовника.

Читати повністю

Лінія консультацій 1C:Підприємство 8

Наші консультанти професійні і терплячі. Вислухають і розберуться з будь-якою проблемою, що виникла у вас в ході роботи. Всі вони мають сертифікати 1С:Підприємство (це означає, що вони навчалися і складали складні іспити, щоб мати можливість допомогти вам робити вашу роботу).

Читати повністю

Обмін між розподіленими базами 1С:Підприємство

Якщо у вашої компанії багато розподілених точок обліку, і немає можливості налаштування термінального доступу, можна організувати обмін між обліковими системами для консолідації всіх даних в одну облікову систему.

Читати повністю

Перенесення залишків з " 7.7 " до " 1С:Підприємство 8»

Перехід на нову версію з 7.7 на 1С:Підприємство 8 вимагає перенесення залишків, щоб наповнити нову базу даних 1С:Підприємство 8.2 або 8.3. вихідними даними для роботи. Важливо провести цю операцію коректно це запорука безперешкодної подальшої роботи в новій базі даних. Перенесення залишків проводиться в будь-якій конфігурації, і найбільш поширені це Бухгалтерія, ЗУП, УВП, УТП, УТ. Наші фахівці виконають перенесення залишків швидко і якісно.

Читати повністю

Перенесення даних до 1С:Підприємство з різних джерел: міграція даних з Excel, dbf, різних облікових систем.

Якщо в компанії існують різні інформаційні системи, з яких необхідно перенести дані до нової системи обліку, можуть бути написані наступні обробки для завантаження інформації до 1С:Підприємство 8. Дані до 1С:Підприємства можуть переноситися як на одноразовій основі, так і на регулярній.

Читати повністю

Upgrade системи 1С:Підприємство 7.7 на 1С:Підприємство 8

Якщо ви вже використовуєте систему 1С:Підприємство 7.7, але вже «виросли» з неї або просто хочете змінити платформу, можливі варіанти upgrade вашої системи на 1С:Підприємство 8.3.

Читати повністю