Офіційний прайс лист 1С:Підприємство. Умови розрахунку пільгової ціни апгрейду. Дізнайтесь наші партнерські умови і пропозиції - та отримайте кращу ціну.

BAS Ціна ➾ Прайс 2021 на програмні продукти. Повний прайс лист Україна.

Ціна ➾ Повний прайс BAS ERP ➾ Продаж ✔ Справедлива ціна BAS ➾ ціни на всі програмні продукти BAS ➾ універсальні / типові конфігурації ➾ масові рішення BAS, корпоративні рішення BAS ➾ додаткові ключі захисту і клієнтські ліцензії користувача ➾ мобільні додатки BAS, вартість BAS ➾ правила ліцензування діючі акції, знижки, бонуси, безкоштовні пропозиції. BAS по галузях.

Читати повністю

ІТС Україна : Прайс 1С:Підприємство 2021. Договір Інформаційно-технологічного супровіду 1С:Підприємство

Актуальний прайс ІТС Україна 2021 для продуктів 1С:Підприємство та BAS: ціни на Інформаційно-технологічний супровід ІТС (поставка оновлень типових не змінених конфігурацій 1С:Підприємство, лінія консультації та методична підтримка користувачів). Вартість обслуговування за Договором ІТС Україна. Тут ви зможете детально ознайомитися з усіма умовами, вибрати відповідний пакет, дізнатися про поточні акції і знижки ➾ і придбати пакет ІТС для 1С:Підприємство на найвигідніших умовах.

Читати повністю

Прайс 1С:Підприємство 8.3 Додаткові ліцензії, ключ захисту, вартість ліцензій на сервер, а також спільні рішення з Microsoft

Ліцензії для роботи в режимі, розрахованому на багато користувачів або в режимі клієнт-сервер вам будуть потрібні ✔ додаткові ліцензії на користувачів. У разі режиму клієнт-сервер, вам так само необхідна ✔ ліцензія на сервер 1С:Підприємство 8.3 ➾ стандартні ліцензії 1С:Підприємство 8 ➾ вартість ліцензії корпоративного сегмента BAS КОРП ➾ ліцензії для мобільного додатка ➾ ліцензії на 1С:Підприємство сервер ціна ➾ спільні ліцензії Microsoft SQL Server 2014 Runtime та Full-use ➾ особливості ліцензування ➾ порядок продажу і комплектація спільних продуктів 1С:Підприємство 8 і MS SQL Server 2012/2014/2016.

Читати повністю

Бекапи в хмарі – ефективний метод боротьби з вірусами майбутнього

BaaS – сервіс для збереження резервних копій IT-інфраструктури, сервісів і даних в хмарі GigaCloud. Ви отримуєте можливість самостійно управляти процесами бекапіювання за допомогою технології Veeam Cloud Connect.

Читати повністю

Оренда 1С:Підприємство та BAS. Тарифи в Хмарі.

Сьогодні програмне забезпечення 1С:Підприємство та BAS можна замовити в оренду, як SaaS сервіс із щомісячною оплатою. Оренда програмних продуктів "1С:Підприємство 8" та BAS - це динамічно зростаюча "хмарна" пропозиція.

Читати повністю

Оренда хмарного сервера

GigaCloud - хмарний провайдер.

Клієнтам надається надійна хмарна IT-Інфраструктури на базі платформи віртуалізації VMware vSphere в оренду - а саме, laaS та інші хмарні сервіси. Також ми виконуємо комплексні проекти із розміщенням вашого обладнання у зовніш¬ньому дата-центрі та організацією високошвидкісних каналів зв'язку до будь-якої точки України. Найстарша компанія групи працює на українському ринку більше 10 років.

Читати повністю

Пактум Україна

Сервіс для автоматичного завантаження даних контрагентів в 1С:Підприємство та BAS з відкритих державних реєстрів: автоматичне створення карток клієнтів із заповненими реквізитами

Читати повністю

Прайс FREDO ДокМен : Електронний документообіг

Сервіс FREDO ДокМен - це модуль ІТС для всіх користувачів програм 1С:Підприємство 8.2 / 8.3 та BAS, за допомогою якого можна обмінюватися будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами: постачальниками, покупцями та іншими суб'єктами. Можливість інтеграції сервісу "FREDO ДокМен" з основними конфігураціями програм "1С:Підприємства" та BAS дозволяє обмінюватися первинними документами просто "по кнопці" - безпосередньо з програми 1С:Підприємство та BAS без збереження / вивантаження / завантаження будь-яких файлів!

Читати повністю

Прайс FREDO Звіт для 1С:Підприємство

Прайс на сервіс здачі електронної звітності та обміну податковими документами «FREDO Звіт» для 1С:Підприємство | Ціни на підписку «FREDO Звіт» для 1С:Підприємство

Читати повністю

Прайс 1С:Підприємство України: методичні матеріали, книги, документація до продуктів

Прайс 1С:Підприємство України | Ціна на програмні продукти: ціни на книги 1С:Підприємство ➾ методична література, книги ➾ призначена для користувача документація ➾ література з адміністрування і програмування 1С:Підприємство 8 ➾ навчальні матеріали ➾ методичні матеріали сертифікаційних курсів 1С:Підприємство ➾ питання і відповіді екзаменаційних завдань для сертифікації фахівців з 1С:Підприємство. Купити книги можна як у друкованому варіанті, так і завантажити деякі матеріали 1С:Підприємство в електронному вигляді.

Читати повністю