Спеціалізовані та галузеві програми 1С:Підприємство. Процеси та бізнес-функції: опис, бізнес-процеси, ціна, аналоги та ін. Продаж програм 1С:Підприємство.

CRM КОРП для України

CRM КОРП для України - це аналітичний інноваційний продукт для будь-якого бізнесу. Дана CRM система інтегрується з іншими програмами лінійки 1С:Підприємство 8, такими як УВП, УТП, УТ та інш. Програмний продукт допоможе зробити вашу роботу легше та зручніше і поліпшить роботу усіх підрозділів вашої компанії.

Читать полностью

CRM ПРОФ для України

CRM ПРОФ для України - самодостатнє рішення лінійки продуктів CRM, яке підійде як для середнього, так і для малого бізнесу. Функціональність «CRM ПРОФ для України» покриває всі бізнес-процеси компанії в частини концепції CRM, у тому числі закупівлі, продажі, маркетинг, сервісне обслуговування, службу якості тощо. Також реалізовані механізми управління бізнес-процесами на всіх етапах воронки продаж. CRM PROF може використовуватися як окремо, так і у в'язці (за допомогою об'єднання, інтеграції) з іншими типовими продуктами платформи 1С:Підприємство 8, такими як УТП, УТ, УВП та ін. Так само передбачена можливість налаштування обміну з «Бухгалтерія 8 для України» і «Бухгалтерія 7.7 для України».

Читать полностью

CRM СТАНДАРТ для України

CRM СТАНДАРТ для України - доступне за ціновим критерієм програмне забезпечення для підприємств малого бізнесу, керівники і власники яких бажають автоматизувати CRM-процеси своєї компанії, і почали відчувати необхідність в цій ітерації автоматизації бізнес-процесів обробки потенційних та поточних клієнтів для можливості розвитку свого бізнесу. Однією з основних переваг розробники програмного рішення CRM СТАНДАРТ називають можливість швидкого і безпроблемного розгортання системи на робочих місцях та простий клієнтоорієнтовний інтерфейс, який за бажанням, дозволяє освоїти цю програму без необхідності виділення додаткового бюджету на навчення і впровадження. Програма "CRM СТАНДАРТ для України" призначена для задоволення потреб невеликих підприємств в автоматизації таких процесів як:

Читать полностью

CRM для України 8

CRM для України 8 допоможе спланувати продуктивну роботу компанії стосовно продаж, перевезень, додаткового обслуговування сервісу, менеджменту, служби якості та інших підрозділів на всіх кроках співпраці з клієнтами та зсередини фірми

Читать полностью

WMS Логістика. Управління складом

Вийшла нова версія конфігурації "WMS Логістика. Управління складом", яка призначена для управління  складською переробкою вантажів в режимі реального часу. Вона дає можливість автоматизовано управляти всіма технологічними процесами складу та оптимізувати товаропотоки сучасного інтенсивного складу.

Читать полностью

PDM Управління інженерними даними

"PDM Управління інженерними даними" - ПЗ з автоматизації співпраці різних підрозділів фірми стосовно конструкторсько-технічної організації вашого бізнесу. Головною перевагою придбання даного програмного продукту є скорочення часу виробництва товару, що прискорює надходження виробу до клієнта та збільшує його якість. Програмне рішення доступне для всіх держав.

Читать полностью

ТОіР (CMM, EAM) Управління ремонтами і обслуговуванням обладнання 2 КОРП

ТОІР 2 КОРП, програма лінійки 1С:Підприємство, полягає в керуванні ремонтними підприємствами, компаніями згідно вимог CMM, EAM, ISO Asset Management. Це рішення створене для планування системи організації та управління ремонтами і обслуговуванням устаткування на фірмах, підприємствах будь-яких напрямків. З нашої статті ви дізнаєтесь як придбати продукт ТОІР 2 КОРП та пройти навчання з його використання.

Читать полностью

ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням устаткування (CMM, EAM).

Продукт "ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування" створений для повної автоматизації ремонтних і сервісних фірм, також для організацій напрямків сервісного обслуговування з ремонту виробничих активів. Ця програма є найкращим вибором для керівників підприємств зі здійснення ремонтів та обслуговування обладнання на виробництві. Дана система допоможе автоматизувати будь-які процеси EAM. Може використовуватися у різних країнах.

Читать полностью

MES Оперативне управління виробництвом

MES Оперативне управління виробництвом, призначено для управління виробничими процесами на цеховому і межцеховом рівні. Для цих цілей програма для планування виробництва і оперативного управління виробничими процесами надає наступні функціональні можливості (найменування наведені відповідно до термінологією, прийнятої Міжнародною асоціацією виробників і користувачів систем управління виробництвом MESA International):

Читать полностью

SPA-салон. Управління СПА-салоном на базі 1С:Підприємство.

Рішення СПА-салон розроблене для налаштування роботи та організації процесів будь-яких салонів краси, SPA-салонів, центрів краси та інших оздоровчих установ. Продукт SPA-салон призначений для компаній та організацій, що працюють з наданням SPA-послуг.

Читать полностью