Спеціалізовані та галузеві програми 1С:Підприємство. Процеси та бізнес-функції: опис, бізнес-процеси, ціна, аналоги та ін. Продаж програм 1С:Підприємство.

PDM Управління інженерними даними

"PDM Управління інженерними даними 3" - ПЗ з автоматизації співпраці різних підрозділів фірми стосовно конструкторсько-технічної організації вашого бізнесу. Головною перевагою придбання даного програмного продукту є скорочення часу виробництва товару, що прискорює надходження виробу до клієнта та збільшує його якість. Програмне рішення доступне для всіх держав.

Читати повністю

MES Оперативне управління виробництвом

MES Оперативне управління виробництвом, призначено для управління виробничими процесами на цеховому і межцеховом рівні. Для цих цілей програма для планування виробництва і оперативного управління виробничими процесами надає наступні функціональні можливості (найменування наведені відповідно до термінологією, прийнятої Міжнародною асоціацією виробників і користувачів систем управління виробництвом MESA International):

Читати повністю

Модуль TQM: Оренда, лізинг і сервісне обслуговування для УТП

Модуль "Оренда, лізинг і сервісне обслуговування" - автоматизує цикл бізнес-процесів сервісних компаній, що надають послуги з оренди, ремонту, сервісного обслуговування та лізингу техніки та обладнання. Продукт реалізований на базі "Управління торговим підприємством ", і повністю успадковує його функціональні можливості. Продукт інтегрований і відповідає українському законодавству.

Читати повністю

ТОіР (CMM, EAM) Управління ремонтами і обслуговуванням обладнання 2 КОРП

ТОІР 2 КОРП, програма лінійки 1С:Підприємство, полягає в керуванні ремонтними підприємствами, компаніями згідно вимог CMM, EAM, ISO Asset Management. Це рішення створене для планування системи організації та управління ремонтами і обслуговуванням устаткування на фірмах, підприємствах будь-яких напрямків. З нашої статті ви дізнаєтесь як придбати продукт ТОІР 2 КОРП та пройти навчання з його використання.

Читати повністю

ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням устаткування (CMM, EAM).

Продукт "ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування" створений для повної автоматизації ремонтних і сервісних фірм, також для організацій напрямків сервісного обслуговування з ремонту виробничих активів. Ця програма є найкращим вибором для керівників підприємств зі здійснення ремонтів та обслуговування обладнання на виробництві. Дана система допоможе автоматизувати будь-які процеси EAM. Може використовуватися у різних країнах.

Читати повністю

WMS Логістика. Управління складом

Вийшла нова версія конфігурації "WMS Логістика. Управління складом", яка призначена для управління  складською переробкою вантажів в режимі реального часу. Вона дає можливість автоматизовано управляти всіма технологічними процесами складу та оптимізувати товаропотоки сучасного інтенсивного складу.

Читати повністю

Логістика: Управління складом 3.0

"Логістика: Управління складом 3.0" - рішення для автоматизації управління технологічними процесами сучасного складського комплексу. Система "Логістика: Управління складом 3.0" орієнтована, перш за все, на ті компанії, які хочуть не просто враховувати руху і залишки товарів, а хочуть керувати всіма складськими операціями, персоналом та обладнанням.

Читати повністю

Турмодуль Управління туристичним бізнесом. Програма для турбізнесу (туристичні агенції та туроператори)

Турмодуль Управління туристичним бізнесом - це надійне рішення для налаштування роботи та організації ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку великих компаній, підприємств, які мають турагентський напрямок діяльності. Модуль розроблений на базі «Бухгалтерія» та «Управління торговим підприємством», завдяки цьому об'єднує в собі всі функції обох продуктів.

Читати повністю

CRM КОРП

CRM КОРП - це аналітичний інноваційний продукт для будь-якого бізнесу. Дана CRM система інтегрується з іншими програмами, такими як УВП, УТП, УТ та інш. Програмний продукт допоможе зробити вашу роботу легше та зручніше і поліпшить роботу усіх підрозділів вашої компанії.

Читати повністю

CRM ПРОФ

CRM ПРОФ - самодостатнє рішення лінійки продуктів CRM, яке підійде як для середнього, так і для малого бізнесу. Функціональність «CRM ПРОФ » покриває всі бізнес-процеси компанії в частини концепції CRM, у тому числі закупівлі, продажі, маркетинг, сервісне обслуговування, службу якості тощо. Також реалізовані механізми управління бізнес-процесами на всіх етапах воронки продаж. CRM PROF може використовуватися як окремо, так і у в'язці (за допомогою об'єднання, інтеграції) з іншими типовими продуктами платформи 1С:Підприємство 8, такими як УТП, УТ, УВП та ін. Так само передбачена можливість налаштування обміну з «Бухгалтерія 8 » і «Бухгалтерія 7.7 ».

Читати повністю