Наші SaaS продукти. Взнайте вартість розробки Web сервісу для вирішення ваших бізнес-завдань.

Модуль "Замовлення, залишки, ціни"

Модуль "Замовлення" призначений для інтеграції замовлень компанії в єдиний інформаційний простір з різних джерел. Також може самостійно служити джерелом замовлень при розгортанні як кабінету клієнтів.

Читати повністю

MRP (Small Manufacture) – система для автоматизації процесів невеликих виробництв, працюючих «під замовлення».

Веб – сервіс «MRP (Small Manufacture)» - це рішення для невеликих виробничих компаній, яке функціонально призначене для відображення позамовного виробництва. Веб – додаток «MRP (Small Manufacture)» може бути використаний для автоматизації різних типів виробничих процесів, рішення підходить для невеликих виробництв, як аналог програми Управління виробничим підприємством, вирішуючи свою вузьку облікову задачу. Легка у використанні і зручна MRP. Інтегрується через API, налаштовується обмін з іншими обліковими системами, як внутрішніми так і зовнішніми.

Читати повністю

CRM (Small Business) - система для малого бізнесу.

CRM (Small Business) для малого бізнесу - це програмний продукт для автоматизації процесів взаємодії з клієнтами для компаній до 100 працівників. CRM система може бути розгорнута як хмарне рішення так і локально на ваших серверах. Реалізована функціональність зберігання всієї інформації про клієнтів, воронка продаж, службові та групові завдання, статуси клієнтів, а також синхронізація з іншими системами щодо платіжних документів та клієнтської бази.

Читати повністю

Amo-CRM - інтегрована система CRM. Ефективний лід менеджмент.

amoCRM — CRM-система обліку клієнтів і операцій для відділу продажів, дозволяє автоматизувати процес лідоменеджменту. amoCRM — система, яка ✔ збільшує продажі ✔ перетворює заявки на покупки.

Читати повністю

Мобільний додаток 1С:Підприємство для мерчендайзерів, торгових агентів і торговельних представників, Україна на Android і IOS

Модуль «Управління торговими представниками» - мобільний додаток 1С:Підприємство (Android і IOS) для автоматизації роботи торгових представників, торгових агентів і мерчендайзерів, а також для ефективного управління їх роботою. Є аналогом продуктів "Замовлення", "Мобільна торгівля", адаптований під українські конфігуарціі УТ і УТП. Підтримується, оновлюється і обслуговується, при необхідності, - інтегрується з ін. рішеннями.

Читати повністю

Atom.PharmDist Аналітичний сервіс для фармацевтичних компаній.

Atom.PharmDist – аналітичний мікро-сервіс для фармацевтичних компаній. Головне призначення системи Atom.PharmDist – це аналіз розподілення продаж медичних препаратів по регіонах /сегментах / клієнтах. З допомогою цього веб сервісу для фармацевтичного бізнесу стає доступною до обробки аналітика по продажах по всіх співробітниках, від керівника до медичного представника.

Читати повністю

Інтеграційна Платформа IPaaS: інтеграція додатків з ERP системою.

Інтеграційна платформа IPaaS (integration platform as a service) - це інструмент побудови ERP-системи нового покоління: інтеграція зовнішніх і внутрішніх веб-додатків, сервісів, облікових та ін. Систем (ERP, CRM, BI ..) в єдине середовище. Це нової виток розвитку на противагу монолітним структурам.

Читати повністю

Модуль інтеграції 1С:Підприємство з Новою Поштою

Модуль інтеграції призначений для роботи з API Новою Поштою з оформлення накладних на відправку посилок

Читати повністю

Управління навчальним центром навчання іноземним мовам

Конфігурація «Управління навчальним центром навчання іноземних мов» призначена для організації ефективного управління навчальним центром. Проект реалізований в середовищі 1С:Підприємство, версія 8.3, керований інтерфейс, для конкретного навчального центру. Параметри навчального центру на 02.11.2018 р - 1079 учнів в навчальних групах, кілька корпоративних груп, кілька індивідуальних учнів. 2 локації - для регулярних навчальних груп та корпоративних навчальних груп, близько 30 викладачів. Використовується SQL версія інформаційної бази, PostgreSQL.

Читати повністю

Сервіс погодинного бронювання RentForEvent.co

Сервіс RentForEvent.co створювався з метою організації для інтернет-користувачів зручного інструмента пошуку потрібних йому локацій, доступу до перегляду інформації про їх вартість і зайнятість, можливості онлайн бронювання та оплати. У свою чергу, для власників майданчиків - можливість розміщувати будь-які свої простори, які можуть здаватися погодинно, отримувати онлайн заявки на бронювання і передплату за них.

Читати повністю