Автоматизація бізнесу: послуги з розробки програмного забезпечення з нуля. IT - інтеграція і доопрацювання існуючих систем. Взнайте оптимальну ціну і терміни.

Розробка CRM - систем на замовлення

Іноді більш доцільно не використовувати готове CRM-рішення, а розробити його з нуля. Не дивлячись на наявність всієї різноманітності готових систем, такий варіант все ще актуальний. Давайте спробуємо розібратися, коли варто розробляти CRM-систему з нуля, а коли ні.

Читати повністю

Модернізація застарілого програмного забезпечення

Ми надаємо широкий спектр послуг з модернізації застарілих програм шляхом їх переписування, перенесення на сучасні мови програмування, бібліотеки програмного забезпечення, протоколи та апаратні платформи або шляхом використання працюючих дільниць, і додавання нових, інтегруючи допомогою API .

Читати повністю

Розробка програмного забезпечення управління роботом

Розробка системи людино-машинного інтерфейсу, який повинен відображати положення суглобів робота-маніпулятора. Дані для людино-машинного інтерфейсу можуть надходити від програмованого логічного контролера за допомогою інтерфейсу Ethernet.

Читати повністю

Розробка систем безперервного моніторингу та контролю технологічних процесів

Системи безперервного моніторингу призначені для постійного спостереження та управління різними технологічними процесами і віддаленим управлінням. В відміну від облікових систем, дані системи часто дуже тісно інтегруються з різним аналоговим і цифровим обладнанням.

Читати повністю