Галузева спеціалізація: програмне забезпечення, інтеграція зовнішніх і внутрішніх систем, розробка додаткових модулів. IT - рішення для конкретних бізнес-галузей.

Автоматизація складу - впровадження WMS системи

Завдання автоматизації складу стає першочерговою, коли склад починає оперативно обробляти більше 20-30 відвантажень в день. У міру зростання щоденних операцій і площі складу кожен з процесів (облік, зберігання, переміщення, відбір замовлень, комплектація до відправки, інвентаризація, управління парком техніки) починає видозмінюватися і набуває все більш складні механізми реалізації.

Читати повністю

Автоматизація готельної галузі: IT рішення, послуги та програмні продукти для HoReCa

Автоматизація роботи готельного бізнесу від міні-готелю до великих комплексів. Готові програмні рішення і розробка. Впровадження облікових систем і розробка веб додатків. Інтеграція з сайтом, системою бронювання. IT для НоReCa.

Читати повністю

Комплексна автоматизація бізнес-процесів фармацевтичних компаній: Фармвиробництво.

Автоматизація бізнес процесів фармацевтичних компаній: технології і огляд можливих рішень. Комплексні рішення, які охоплюють весь цикл процесів фармацевтичного виробництва: від закупівель і виробництва, до продаж: планування, облік в ERP системі, як основа прийняття управлінських рішень.

Читати повністю

Консолідація даних та звітності груп компаній

Автоматизація отримання консолідованих даних та звітности в групі компаній, філіальних структур а також окремих компаній.

Читати повністю

Автосервіс: автоматизація управлінського обліку на СТО, автосервісах і автомийках

Автосервіс 8 - галузеве рішення, яке призначене для автоматизації управлінського і оперативного обліку в невеликих автосервісах, автомийках, станціях технічного обслуговування автомобілів. Основна перевага використання саме цього продукту: Підвищення ефективності управління автосервісом: відображення всієї діяльності автосервісу в єдиному інформаційному просторі - від запису клієнта до аналізу рентабельності бізнесу.

Читати повністю

Готель. Управління готелем. - автоматизація готельної індустрії

Автоматизація дозволяє підвищити ефективність роботи готелю, надаючи власникам і керівникам широкий спектр інструментів для управління і аналізу, а співробітникам нові можливості для продуктивної роботи. Програмний продукт "Готель" призначений для автоматизації готелів, пансіонатів, будинків відпочинку і підходить для готельного бізнесу будь-якого формату: курорту, міні-готелю, готельної мережі та бізнес-готелів. У конфігурації реалізовані робочі місця портьє (адміністратора), менеджера відділу бронювання, супервайзера служби номерного фонду, менеджера служби бронювання конференц-залів, співробітника планово-економічної служби.

Читати повністю

Управління ремонтним підприємством : автоматизація бізнес-процесів

"Управління ремонтним підприємством" вважається спільним рішенням, яке інтегрується з "ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням оснащення" та "УВП Управління виробничим підприємством». Програмний продукт може використовуватися у якості групової системи для організації роботи ресурсів у всіх підрозділах фірми. "Управління ремонтним підприємством" допоможе налагодить ваш бізнес і підвищить його конкурентоспроможність у рази.

Читати повністю

Управління торгівлею алкогольним виробництвом : автоматизація алкогольної галузі

Комплексні проекти з автоматизації Управління торгівлею алкогольною продукцією націлене на планування та організацію діяльності підприємств, які працюють у сфері оптової та роздрібної торгівлі алкогольною продукцією або іншим спиртовмісним товаром. Головною особливістю програмного продукту є включений модуль CRM розширеної функціональності. Завдяки цьому робота вашого підприємства стане більш ефективною та прогресивною.

Читати повністю

Оцінка персоналу : автоматизація за допомогою програмного забезпечення

Оцінка персоналу - проект по автоматизації бізнес-процесів для тестування і оцінки кандидатів і співробітників по інтернету, e-mail і безпосередньо з системи. Це IT система для HR, керівників та ін. Відділів з розвитку і роботі з персоналом.

Читати повністю

Автоматизація Книжкових магазинів

Книжковий магазин - це рішення для автоматизації оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування операцій в роздрібній торгівлі книгами, друкованою продукцією, періодичними виданнями та канцелярським приладдям, як в форматі одиночних магазинів, так і роздрібній торговельній мережі.

Читати повністю