Клієнти


UKRAVIT AGRO / УКРАВІТ АГРО

Група компаній UKRAVIT - українська аграрна компанія, національний лідер ринку засобів захисту рослин та мікродобрив для сучасного ресурсоощадного промислового землеробства та домогосподарств.

Читать полностью

Крафт Декенсістем Україна

Компанія Крафт Декенсістем Україна (KRAFT Deckensysteme Ukraine) - виробляє стельові конструкції європейської якості:

Читать полностью

WITEX

Компанія "Вітекс Україна" - лідер серед дистриб'юторів жорсткого покриття для підлоги на українському ринку. WITEX представляє свою продукцію в більш ніж 130 країнах, кількість співробітників - 83 тисячі чоловік.

Читать полностью

Abbott

Абботт / Abbott – американська фармацевтична компанія, одна із крупніших мультинаціональних фармацевтичних компаній. Компанія концентрує свої зусилля на розвитку інноваційних і високотехнологічних методів діагностики і лікування. Має більш ніж 100 науково – дослідних, виробничих, логістичних центрів по всьому світі, представляючи свою продукцію в більше як 130 країнах, з кількістю співробітників 83 тисячі чоловік.

Читать полностью

Металл Холдинг

Компанія «Метал Холдинг» працює на ринку металопрокату України більше 20 років. Підприємство займає сьогодні лідируючі позиції, надаючи широкий спектр послуг, пов'язаних з передпродажною підготовкою, реалізацією та доставкою металопрокату.

Читать полностью

Bayer - автоматизація бізнес-процесів відділу Закупівель

Байєр – міжнародний концерн, який займає ключові позиції в таких сферах, як охорона здоров'я, захист рослин, і виробництво високотехнологічних матеріалів. ООО «Байєр» в Україні є частиною глобального концерну Байєр зі штаб - квартирою в Леверкузені, Німеччина. В Україні компанія «Байєр» веде бізнес з 1992 року.

Читать полностью

MSD (Merck)

Компанія MSD (Merck) належить до загальносвітових лідерів в області охорони здоров'я і направляє свої зусилля на поліпшення життя людей. Препарати MSD доступні на ринку України вже впродовж багатьох років. У Україні MSD представлена як ТОВ «МСД Україна».

Читать полностью

EU Poultry - Передпроектне обстеження: моделювання ERP

Передпроектне обстеження і моделювання ERP системи для групи європейських компаній EU Poultry.

Читать полностью

Select Sport

SELECT SPORT є одним з провідних світових виробників зшитих вручну м'ячів. Інноваційна датська компанія з довгою історією виробляє близько трьох мільйонів м'ячів на рік і представлена в основних регіонах світу, а також експортує свою продукцію в більш ніж 50 країн.

Читать полностью