Клієнти

Zeppelin (Цеппелін Україна) - впровадження BAS ERP

Хід впровадження BAS ERP на Цепелін Україна

Читати повністю

UKRAVIT AGRO / УКРАВІТ АГРО

Група компаній UKRAVIT - українська аграрна компанія, національний лідер ринку засобів захисту рослин та мікродобрив для сучасного ресурсоощадного промислового землеробства та домогосподарств.

Читати повністю

Крафт Декенсістем Україна

Компанія Крафт Декенсістем Україна (KRAFT Deckensysteme Ukraine) - виробляє стельові конструкції європейської якості:

Читати повністю

WITEX

Компанія "Вітекс Україна" - лідер серед дистриб'юторів жорсткого покриття для підлоги на українському ринку. WITEX представляє свою продукцію в більш ніж 130 країнах, кількість співробітників - 83 тисячі чоловік.

Читати повністю

Спортлайф (Sport life) автоматизація мережі спортивних клубів

Автоматизація управління мережею спортивних клубів Спортлайф на базі програмного продукту із низкою індивідуальних доробок.

Читати повністю

Lacoste - автоматизація для дистриб'ютора

Побудова системи управління діяльністю брендового дистриб'ютора за допомогою стандартного програмного забезпечення для торгівельного бізнесу та проведення індивідуальних доопрацювань.

Читати повністю

VENETO автоматизує виробництво

Фабрика Венето з виробництва товарів для сну та відпочинку автоматизує свої виробничі процеси.

Читати повністю

Lumi Dent мережа стоматологічних клінік

Мережа клінік професійної стоматології Люмі Дент у Києві автоматизує управління бізнесом.

Читати повністю

Abbott

Абботт / Abbott – американська фармацевтична компанія, одна із крупніших мультинаціональних фармацевтичних компаній. Компанія концентрує свої зусилля на розвитку інноваційних і високотехнологічних методів діагностики і лікування. Має більш ніж 100 науково – дослідних, виробничих, логістичних центрів по всьому світі, представляючи свою продукцію в більше як 130 країнах, з кількістю співробітників 83 тисячі чоловік.

Читати повністю

Металл Холдинг

Компанія «Метал Холдинг» працює на ринку металопрокату України більше 20 років. Підприємство займає сьогодні лідируючі позиції, надаючи широкий спектр послуг, пов'язаних з передпродажною підготовкою, реалізацією та доставкою металопрокату.

Читати повністю