Управління торгівлею алкогольною продукцією - комплексне рішення, що охоплює основні контури управління і обліку діяльності підприємств, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею алкогольною продукцією і будь-якою іншою спиртовмісною продукцією, наприклад парфумерією. Ще одна перевага даної конфігурації в тому, що на ряду з повною функціональністю тиражного рішення Управління торгівлею і галузевими особливостями для продажу алкоголю, в конфігурацію так само включений модуль CRM розширеної функціональності, що дозволяє підвищити ефективність бізнесу торгового підприємства.
Галузеве рішення "Управління торгівлею алкогольною продукцією" може бути розроблено на базі "Управління торгівлею" і призначене для автоматизації підприємств оптової та оптово - роздрібний торгівлі.
Отримати демо-доступ до продуктів можна за попереднім запитом. Після відправлення заявки можна буде підключитися, детально розглянути і протестувати пробну демо версію типової системи підходящої для управління торгівлею і алкоголем онлайн:
Немає необхідності завантажити демо - демонстраційна версія доступна через інтернет!
В конфігурації реалізовано управління процесами продажів: регламентація етапів процесу, контроль виконання процесу, аналіз. З цією метою застосовується механізм бізнес-процесів системи "1С:Підприємство", автоматично відслідковує маршрут процесу і формує відповідні завдання виконавцям. Крім цього, реалізований спрощений режим управління процесом продажу з ручним переміщенням по етапах. Допускаються різні види процесів з різним складом етапів. Підтримується зберігання допоміжних документів - регламентів, інструкцій, шаблонів документів і т. Д., Необхідних при відпрацюванні процесу.
Система накопичує статистику по процесам, що виконуються дозволяє розраховувати ймовірність доведення наявного потенціалу продажів до успішного результату ( "воронка продажів") і проводити аналіз вузьких місць процесів.
Усе продажі ( "угоди"), що почалися реєструються в системі. Вони об'єднують в єдине ціле всю інформацію, накопичену в системі в ході підготовки і виконання продажу, - електронну пошту, відомості про дзвінки, зустрічі, оформлені замовлення, рахунки, накладні, додаткові файли і т. Д. Це допомагає максимально зручно організувати роботу менеджерів по продажу. Система дозволяє реєструвати і аналізувати оточення угоди: конкурентів, субпідрядників, впливових осіб, їх зв'язку. На підставі статистики угод система дозволяє оцінити ймовірність її успішного здійснення. Таким чином, система автоматизує і підтримує не тільки стадію продажу, а й підготовку продажів.
Крім цього, система дозволяє аналізувати не відбулися угоди, що необхідно для вдосконалення роботи відділу продажів.
У новій редакції розділені списки контрагентів в розумінні регламентованого обліку (юридичних і фізичних осіб) і об'єктів бізнес-взаємодій (клієнтів, постачальників, конкурентів та ін. Партнерів). Це дозволяє вести облік і продажів, і історії відносин не тільки по "формальним" контрагентам, а й по компаніям (групам юридичних осіб), по самостійно працюючим підрозділам контрагентів і т. Д. Підтримується ведення інформації про контактних осіб компаній-партнерів, про зв'язки між партнерами.
До механізму ціноутворення додані можливості призначення алгоритмів розрахунку цін у вигляді довільних запитів до інформаційної бази (наприклад, "отримати середню ціну закупівлі за минулий місяць") і у вигляді довільних формул.
Реалізовано механізм розрахунку автоматичних знижок, що дозволяє налаштувати різні види знижок при дотриманні різних умов, а також правила одночасного застосування декількох знижок.
Введено поняття торговельної угоди з клієнтом, що об'єднує ціни, умови оплати та інші умови продажу. Система автоматично контролює дотримання умов і блокує дії користувачів, які порушують їх. Угоди можуть бути як індивідуальними, так і типовими, що описують однакові умови продажу для сегмента клієнтів. Торгові угоди з'явилися розвитком поняття "договору", що використовується в попередній редакції конфігурації.
Механізм сегментації дозволяє визначити стійкі групи клієнтів (наприклад, "дилери", "ненадійні дебітори"). Групи можуть використовуватися, зокрема, для обмеження дії торгових угод (в подальшому планується розширити використання сегментів як аналітичних фільтрів). Підтримуються ручний і автоматичний (за допомогою довільного запиту) способи формування сегментів. Аналогічним чином реалізовані і сегменти товарів.
У системі реалізована реєстрація джерел виникнення інтересу у клієнтів (як для нових клієнтів, так і для повторних угод) і їх аналіз. Це дозволяє оптимізувати способи рекламного впливу на потенційних клієнтів.
У системі реалізовані комерційні пропозиції, що дозволяють фіксувати історію переговорів з клієнтом по визначенню складу і умов продажів.
Істотно розвинена функціональність замовлення як "центру управління" усіма подальшими діями по його відпрацювання. Введено статуси замовлення ( "Не погоджено", "Погоджено", "До забезпечення", "До відвантаження", "Закрито"), що описують етапи проходження замовлення. На підставі статусу і відомостей про оплату та відвантаження замовлення автоматично розраховується його поточний стан готовності ( "Очікується аванс", "Чи готовий до відвантаження" і т. Д.).
Система автоматично контролює відповідність замовлень умов торговельних угод, не дозволяючи порушувати їх користувачам, які не мають відповідних прав. Для узгодження відхилень від умов угоди такі користувачі можуть запускати бізнес-процес узгодження замовлення. При цьому система автоматично направить уповноваженим користувачам завдання за погодженням замовлення і затвердить його при наявності позитивного рішення узгоджувальних.
На різних етапах замовлення може виступати в якості розпорядження на забезпечення, на відвантаження, на оформлення документів. Контроль виконання розпоряджень ведеться з деталізацією до окремих позицій замовлення. Система запобігає "перевиконання" розпорядження.
Конфігурація надає можливість вказати графік оплати за замовленням клієнта (як в частині авансових платежів, так і платежів з погашення дебіторської заборгованості). Графік може формуватися з урахуванням обраного календаря. Це дозволяє планувати надходження виручки по днях, контролювати дотримання клієнтом обумовлених термінів оплати, виділяти прострочену дебіторську заборгованість. Система дозволяє класифікувати прострочену заборгованість по інтервалах глибини прострочення.
Ведеться облік планової та фактичної заборгованості в розрізі замовлень, термінів оплати і документів розрахунків. При цьому робота сильно спрощена: ручний рознос надійшли платежів виконується тільки на замовлення, розподіл по іншим аналітичних розрізах виконується автоматично у фоновому режимі.
Для організації повернення товару від покупців можуть використовуватися заявки на повернення і заміну товару, які як і замовлення, керують усім наступним процесом.
Контроль глибини прострочення заборгованості дозволяє автоматично забороняти відвантаження клієнтам з терміном заборгованості більше встановленого ліміту.
Розрахунки за накладними дозволяють враховувати борг клієнтів в розрізі окремих документів відвантаження;
Є можливість ведення відокремленого обліку за замовленнями, яка дозволяє вказувати закупівлі у постачальника або переміщення товарів, призначені для конкретного замовлення клієнта. Це забезпечує відокремлений облік собівартості по цьому замовленню, дозволяючи точніше визначити його рентабельність.
Автоматизація доставки - дозволяє планувати використання автотранспорту компанії для організації доставки товарів до клієнтів або між власними складами підприємства;
Аналогічно продажу реалізована робота із замовленнями постачальникам і ведення взаєморозрахунків із закупівель.
У редакції 11 реалізована функціональність з управління торговими представниками (торговими агентами): закріплення агентів за клієнтами, призначення графіка відвідування, планування відвідувань клієнтів, формування детальних завдань зі збору замовлень і вирішення інших довільних питань. Фіксуються результати відпрацювання завдань, можливий план-фактний аналіз.
На основі "Розширення для кишенькових комп'ютерів" реалізовано додаток, що автоматизує роботу торгового представника на КПК. Додаток здійснює обмін даними з ІБ "Управління торгівлею алкогольною продукцією" і дозволяє на КПК переглядати отримані завдання, відзначати їх відпрацювання, переглядати залишки товарів, приймати у клієнтів замовлення, заповнювати авансові звіти. Обмін з КПК можливий в тому числі з використанням нового компонента обміну даними (без використання сервера мобільних додатків).
У конфігурації реалізована функціональність заявок на витрачання грошових коштів, підтримуються етапи формування та затвердження заявок, контролюється виконання платежів за заявками. На підставі заявок, а також графіків оплати за замовленнями клієнтів і замовленнями постачальникам система формує платіжний календар, за допомогою якого можна детально спланувати рух і залишки грошових коштів, розподілити вихідні платежі, виявити касові розриви і вжити заходів до їх усунення.
В обліку безготівкових грошових коштів розділена реєстрація оперативної інформації про вхідні та вихідні платежі (за первинними платіжними документами) і реєстрація виписок (реалізованих окремим документом). Це дозволяє підвищити оперативність обліку (зокрема, взаєморозрахунків), не спотворюючи при цьому облік коштів на розрахункових рахунках, полегшити обробку платіжок та виписок, отримати повний контроль над грошовими коштами, що знаходяться в процесі зарахування, списання або переміщення.
Істотно розвинений функціонал обліку розрахунків з банком за еквайринговими операціями. Крім реєстрації операцій платежу і повернення за платіжними картками, доданий етап реєстрації звітів від банків щодо зарахування платежів, списання повернень, утриманню комісії, що дозволяє відстежити кожну операцію від моменту проведення платежу до надходження коштів на розрахунковий рахунок.
В редакції 11 отримала подальший розвиток схема ордерного складського обліку. Вона може включатися для операцій відвантаження і надходження незалежно. Складські ордера виписуються строго на підставі документів-розпоряджень, в якості яких можуть виступати замовлення або накладні. Ведеться облік отриманих, але невиконаних розпоряджень; технологія роботи складу може будуватися цілком "від електронних розпоряджень".
Одна з суттєвих новацій редакції 11 - адресне зберігання товарів, т. Е. Ведення залишків товарів в розрізі "місць зберігання" (осередків, полиць, стелажів), і упаковок товару. Система дозволяє управляти розкладкою товару за місцями зберігання при вступі, складанням з місць зберігання при відвантаженні, переміщенням і разупаковкой товару. Алгоритми, закладені в систему, автоматично підбирають оптимальні місця зберігання при розміщенні і збірці, стежать за відсутністю колізій при великій інтенсивності складських операцій.
Адресне зберігання товарів може використовуватися опціонально. Крім нього підтримується довідкова прив'язка місць зберігання товару, як в редакції 10.3.
Реалізовано багатокроковий процес інвентаризації товару, що включає формування наказів на інвентаризацію, видачу розпоряджень на перерахунок залишків в місцях зберігання, роздільне відображення надлишків і недостач в оперативному і фінансовому обліку.
Істотно розвинений механізм резервування товарів. Система дозволяє планувати відвантаження товарів зі складу (по замовленнях на відвантаження) з урахуванням майбутніх надходжень на склад (по замовленнях на вступ), контролюючи при цьому, щоб що виходить в результаті графік залишків товарів не потрапляв в негативний діапазон. При оформленні замовлення клієнта менеджер з продажу вказує бажану дату відвантаження, система перевіряє наявність вільних залишків товарів на цю дату і при їх відсутності пропонує можливу найближчу дату відвантаження. На відміну від редакції 10.3, не потрібно "жорсткого" розподілу замовлень на вступ між замовленнями на відвантаження. Зіставлення ведеться тільки по планованим датами надходження і відвантаження, що істотно спрощує роботу користувачів.
Підтримується як ручне, так і автоматичне ковзне управління кордоном, до якої здійснюється контроль графіка залишків товарів.
Важливо відзначити, що в редакції 11 контроль графіка здійснюється як при оперативному введенні замовлень на відвантаження, так і при їх редагуванні і проведенні заднім числом, що виключає можливість помилок і в цих ситуаціях.
Разом з тим контроль може бути відключений повністю або переведений в режим, коли відвантаження забезпечуються тільки із залишків товарів (без урахування запланованих надходжень).
Управління асортиментом - дозволяє управляти асортиментом мережі магазинів з урахуванням різних форматів магазинів.
Облік багатооборотної тари - дозволяє враховувати багатооборотні тару, в т.ч. тару, отриману від постачальників і передану клієнтам; надає можливість оформлення викупу тари.
Прикладне рішення дозволяє автоматично розраховувати потребу в запасах і вводити замовлення на надходження товарів (від постачальника або з іншого складу). Підтримуються кілька стратегій поповнення запасів: об'ємно-календарне планування на основі прогнозу попиту, "замовлення по точці перезаказа" (з фіксованим обсягом або з регулярним інтервалом поставки), "замовлення на замовлення". Різні стратегії поповнення можуть бути призначені індивідуально кожному товару на кожному складі - автоматично, на підставі ABC / XYZ-класифікації запасів або вручну.
У новій редакції 11.1 підтримується схема роботи, при якій товар закуповується на одні організації компанії, а продається від імені інших організацій ( "інтеркампані"). При цьому відповідно до налаштованими правилами автоматично підбирається організація-власник товару, що продається, оформляється перепродаж товару між організаціями всередині компанії.
Облік собівартості в редакції 11.1 ведеться в розрізі організацій, що дозволяє підвищити сумісність з бухгалтерським обліком.
Можливість розрахунку собівартості за змінним ФІФО забезпечує отримання даних про собівартість, відповідної партійного обліку товарів;
Облік фінансових результатів (прибутку, збитків) ведеться в розрізі напрямів діяльності підприємства. Склад напрямків може визначатися дуже гнучко, наприклад, напрямки можуть відповідати точкам продажу (для роздрібних підприємств), асортименту (для дистриб'юторів), проектам і т. Д.
Підтримується опис довільних правил розподілу собівартості і виручки від продажів на напрями діяльності, що спираються на аналітику продажів.
Все це дозволяє детально аналізувати ефективність діяльності підприємства і розвивати бізнес, оптимізуючи склад напрямків діяльності.
Реєстрація та облік інших витрат здійснюються в розрізі статей витрат і об'єктів додаткової аналітики, яка визначається статтею витрат. Налаштування додаткової аналітики може бути виконана в режимі "1С:Підприємство". Наприклад, додаткові витрати на закупівлю або продаж можуть ставитися на відповідне замовлення, витрати на зберігання - на склад і т. Д. Це дозволяє, з одного боку, детально аналізувати структуру витрат, з іншого боку, співвідносити витрати з виручкою за тим же самим об'єктам аналітики.
Інші витрати при розподілі можуть бути включені в собівартість товарних запасів або по налаштованим правилами списані безпосередньо на напрямки діяльності, вони можуть бути враховані як витрати минулих і майбутніх періодів.
Облік інших доходів реалізований аналогічно обліку інших витрат.
В редакції 11.1 повністю перероблена механіка проведення документів. Оперативний контроль результатів проведення виконується вже після формування рухів, на відміну від редакції 10.3 (де контроль виконувався перед проведенням). Це рішення дозволило повністю розділити логіку проведення і логіку контролю, радикально спростивши відповідний програмний код, що, в свою чергу, важливо для полегшення доробок конфігурації, скорочення кількості можливих помилок, нарощування продуктивності системи.
При необхідності контроль виконується і при перепроведенні заднім числом, і при скасуванні проведення документа. Наприклад, система не дозволить скасувати розпорядження про відвантаження товарів в тій частині, в якій воно вже було виконано.
В конфігурації реалізована базова функціональність автоматизації бізнес-процесів - універсальні механізми настройки процесів, контролю і аналізу їх виконання, що підтримують вбудовані в типове рішення бізнес-процеси і дозволяють на конкретному впровадженні нарощувати їх склад з меншими затратами.
У конфігурації реалізований ряд підсистем, механізмів і технологій, пропонованих в якості стандартних для прикладних рішень, розроблених в режимі "Керованого додатки", зокрема:
Довідники
Складський облік
Облік алкогольних партій в розрізі:
Облік рухів алкогольної номенклатури в розрізі партій;
Ведення списку ліцензій і адрес доставок організацій і контрагентів;
Підбір алкогольної продукції з можливістю одночасного вибору алкогольних партій, спеціальних марок, дат розливу.
Розрахунок акцизів
Зберігання сканованою супровідної документації до партії товарів алкогольної продукції.
Швидкий друк комплекту документів:
Додаткові модулі.
Регламентована галузева звітність
Сервісні звіти
Сервісні функції
РОЗРОБКА КОМЕРЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ, ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ, ІНТЕГРАЦІЯ І ПОВНИЙ СУПРОВІД: дивитися усі послуги 1С:Підприємство.
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності.TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service