У методиці описані кроки з налаштування обміну даними з Інтернет-магазином, які необхідно виконати в системі «Управління торгівлею УТ» версія 2.3.7. для управління власним Інтернет-магазином.
Оновлення для конфігурації УТ Управління торгівлею тут ..
В даний час багато торгово-сервісних підприємств для реалізації своїх товарів відкривають власні Інтернет-магазини. Тому стає актуальною задача управління таким Інтернет-магазином безпосередньо з системи «Управління торгівлею для України». Методика описує стандартні інтерфейси взаємодії системи «Управління торгівлею для України» з Інтернет-магазином на прикладі інтегрованого з системою 1С:Підприємство рішення «1C-Бітрікс: Управління сайтом».
З системи «Управління торгівлею для України» на вітрину Інтернет-магазину можуть бути вивантажені дані про номенклатуру товару, що поставляється: найменування товару, його характеристики, ціни, властивості і залишки на складі. Також може бути опублікована фотографія (зображення) товару. Вивантажувати можна як всю номенклатуру, так і тільки її змінені позиції. Відвідувачі Інтернет-магазину за опублікованою номенклатурою товарів роблять замовлення постачальнику на покупку товару. Це замовлення фіксується в Інтернет-магазині, автоматично передається до системи «Управління торгівлею для України» і там обробляється. Інформація про оброблене замовлення передається для публікації в Інтернет-магазині і стає доступною автору замовлення (покупцеві).
Технологія обміну даними з web-сайтом є універсальною і заснована на стандарті обміну комерційною інформацією CommerceML2
В меню «Сервіс» - «Обмін даними з Web-сайтом» вибрати закладку «Налаштувати обмін даними з Web-сайтом».
В формі настройки вказати необхідні дані для коректної роботи з Інтернет-магазином (мал. 1)
В даному прикладі встановлюється обмін з Інтернет-магазином, створеним за допомогою програмного продукту 1С-Бітрікс: Управління сайтом. На вітрині Інтернет-магазину з системи «Управління торгівлею для України» буде публікуватися інформація про товари і здійснюватися управління замовленнями.
Після установки і перевірки (кнопка «Перевірити») натиснути кнопку «Далі».
В формі настройки вивантаження товарів на вітрину Інтернет-магазину вказуємо номенклатуру товару, що публікується, типи цін, склади для визначення залишків і мінімального залишку (мал. 2).
В даному прикладі вивантажується вся номенклатурна група «ТЕХНІКА» з типом цін «Роздрібні». Перевіряються залишки на роздрібних складах. Мінімальний залишок не встановлено.
За кнопкою «Далі» переходимо до форми для настройки обміну замовленнями з Інтернет-магазином (мал. 3).
В даному прикладі ідентифікація контрагентів відбуватиметься за найменуванням. До замовлення, що надійшло з Інтернет-магазину буде автоматично підставлятися власна організація «Національна», а для створення нових елементів визначаються групи: контрагентів: «ПОКУПЦІ», номенклатури: «ТЕХНІКА», одиниць виміру за ОКЕІ: «шт».
За кнопкою «Далі» переходимо до форми з налаштування управління документами, що надійшли з Інтернет-магазину (мал. 4).
В даному прикладі дата документа в «Управління торгівлею для України» буде встановлена за датою документа в Інтернет-магазині і документ, що надійшов не буде проводитися автоматично, а буде тільки записаний.
За кнопкою «Далі» переходимо до форми з налаштування режиму обміну даними з Інтернет-магазином (мал. 5).
В даному прикладі вибрано режим вивантаження тільки змінених в системі «1С:Підприємство» або Інтернет-магазині даних. Такий режим є кращим при організації інтенсивного обміну великої кількості переданих даних, так як дозволяє зменшити трафік обміну.
За кнопкою «Далі» переходимо до форми з налаштування періодичності обміну даними з Інтернет-магазином (мал. 6).
Обмін даними можна проводити вручну (тоді прапор «Виконувати обмін даними періодично» не встановлюється) або автоматично з певним періодом (мал.7).
В даному прикладі обмін даними відбуватиметься автоматично з 01.01.2010 (після закінчення і до початку робочого дня фірми) кожні 5 хвилин. У робочий час менеджер сам буде здійснювати обмін даними в зручному для нього режимі.
За кнопкою «Готово» настройки інтеграції системи «Управління торгівлею для України» з Інтернет-магазином будуть збережені в інформаційній базі і можна приступати до публікації товарів на вітрині Інтернет-магазину і обробці замовлень покупців Інтернет-магазину в системі «Управління торгівлею для України» (мал. 8)
Інтеграції 1С:Підприємство з web сервісами, сайтами та іншими системами (наприклад вашою системою лідогенераціі) можуть бути виконані навколо інтеграційної платформи
Використовуючи інтеграційну платформу ви поступово формуєте ERP-середовище свого бізнесу нового покоління
З питань інтеграції систем: Наші контакти.
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
Art: ,ID:
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008р, член всеукраїнської громадської організації "САБ Спілка Автоматизаторів Бізнесу"
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2021 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service