Для налаштування підключення еквайрингового терміналу до Управління торгівлею вендор пропонує використовувати "Додаток для інтеграції підтримки еквайрінгових терміналів для "УТ Управління торгівлею України"
«Додаток для інтеграції підтримки еквайрінгових терміналів і "Управління торгівлею ", редакція 2.3» призначений для додавання можливості взаємодії типової конфігурації «Управління торгівлею », редакція 2.3 і еквайрінгових терміналів.
Для торгових систем програма надає можливість автоматичної передачі суми оплати на розрахунковий пристрій і повернення статусу здійсненої операції.
Перед початком установки конфігурації ознайомтеся з Керівництвом Користувача. В Керівництві описується:
В Керівництві викладаються загальні принципи практичної роботи з інформаційною базою.
Документація написана в розрахунку на тих, хто знайомий з операційною системою сімейства Windows і системою «1С:Підприємство 8». Вичерпна інформація з роботи з цією системою наводиться також у відповідній документації.
Склад «Додаток для інтеграції підтримки еквайрінгових терміналів і " Управління торгівлею ", редакція 2.3»:
Установка додатку доступна всім передплатникам ІТС. Інформація для отримання підписки: ІТС Україна
Всі дані для установки Додаток для інтеграції знаходяться на диску ІТС (тільки на фізичному носії) в каталозі \ 1Cits \ EXE \ EQUIPMNT \ 1C-Rarus \ UT23181 \
Ви так само можете встановити додаток для інтеграції сайту ІТС:
Додаток для інтеграції підтримки еквайрінгових терміналів і «Управління торгівлею », редакція 2.3
В цьому керівництві описано «Додаток для інтеграції підтримки еквайрінгових терміналів і " Управління торгівлею ", редакція 2.3».
Ця глава призначена для технічного фахівця, який об'єднує цей додаток з конфігурацією «Управління торгівлею », редакція 2.3.
Даний посібник призначено для конфігурації «Управління торгівлею », редакція 2.3, що знаходиться на підтримці та яка не була змінена. Якщо до конфігурації були внесені зміни, то для поновлення зі збереженням зміненого функціоналу потрібно звернутися до фахівця з впровадження, який орієнтується в даному типовому продукті. Щоб перевірити, чи вносилися доробки, треба в режимі «Конфігуратор» виконати наступні дії: «Конфігурація» - «Підтримка» - «Налаштування підтримки». Кнопка «Включити можливість зміни» при цьому повинна бути активна.
Для оновлення версії конфігурації слід використовувати режим «Оновлення конфігурацій». Файл оновлень 1Cv8.cfu знаходиться в підкаталозі tmplts \ 1c \ tradeukr \ 2318_1 \ Еквайринг \ каталогу установки 1С:Підприємство 8.
Послідовність дій при оновленні версії конфігурації повинна бути наступна:
1. Створити резервну копію Вашої інформаційної бази.
Резервну копію можна створити:
2. Під час оновлення конфігурації не повинні виконуватися регламентні і фонові завдання:
3. Запустіть систему 1С:Підприємство в режимі «Конфігуратор».
4. Відкрийте конфігурацію. Для цього в меню «Конфігурація» виберіть пункт «Відкрити конфігурацію».
5. Викличте режим «Оновлення конфігурацій». Для цього в підміню «Підтримка» меню «Конфігурація» виберіть пункт «Оновити конфігурацію».
6. У діалозі вибору поновлення в якості джерела оновлення вкажіть «Вибір файлу оновлення», після чого виберіть потрібний файл оновлення (за замовчуванням 1cv8.cfu).
7. У вікні «Оновлення конфігурації» натисніть кнопку «OK» для продовження оновлення конфігурації.
8. Після завершення буде відкрито вікно «Конфігурація», що містить конфігурацію з внесеними змінами. Виконайте збереження конфігурації.
Пристрій уміє встановлювати з'єднання з процесинговим центром через кілька каналів зв'язку.
До комплекту поставки пристрою входить USB кабель, за допомогою якого можна зробити підключення пристрою до ПК. Насправді, пристрій має тільки контролер COM-порту, тому після підключення до ПК необхідно встановити спеціальний драйвер, який можна отримати від представників ПриватБанку.
Для подальшого налаштування необхідно знати з яким номером COM-порту проасоційований пристрій. Відкрийте диспетчер пристроїв (обладнання). Для цього треба натиснути правою клавішею миші за ярликом «Мій комп'ютер» (в ОС Windows7 «Пуск» - «Комп'ютер») і вибрати пункт меню «Властивості». У вікні диспетчера пристроїв в розділі Порти (COM і LPT) необхідно знайти підключений пристрій Sagem Tellium (див. Малюнок нижче). Це значення треба встановити під час налаштування еквайрингового терміналу в програмі 1С:Підприємство.
Для підключення та налаштування еквайрингового терміналу в програмі «1С:Підприємство 8» треба виконати наступні кроки:
1. Відкрити меню «Сервис» - «Торговельне обладнання» - «Підключення і налаштування торгового обладнання» і натиснути кнопку «Помічник підключення».
2. В першому вікні натискаємо кнопку «Далі». У наступному вікні вибираємо перемикач «еквайрингової системи» і натискаємо «Далі».
3. Вибираємо пункт «Додати нову обробку обслуговування» і натискаємо «Далі».
4. Вибираємо пункт «З каталогу» і вказуємо шлях до обробки обслуговування еквайрингової системи (даний файл входить до комплекту поставки). Після цього потрібно натиснути кнопку «Отримати список» і вибрати потрібну обробку обслуговування.
5. На наступній сторінці можна вказати найменування обладнання (для відображення в 1С:Підприємство) і натиснути «Далі».
6. Потім потрібно налаштувати параметри поточної моделі.
Далі слід через меню функцій зробити установку драйверу. Для перевірки коректності підключення потрібно вибрати пункт меню «Тест пристрою», а потім у формі налаштувань натиснути кнопку «ОК». Підключення пристрою на цьому завершено.
Увага!
Робота пристрою неможлива з тестовим рахунком. З цієї причини, для того щоб перевірити коректність виконання операцій, необхідно використовувати реальний рахунок, на якому є позитивний баланс грошових коштів.
В меню терміна доступні функції, які можуть бути використані в процесі перевірки працездатності пристрою:
Тривалість зміни в ньому не обмежується тимчасовим періодом. Обмеження є тільки на кількість операцій. Також пристрій сам може виробляти закриття зміни, тобто без команди оператору.
Налаштування проводиться в кілька етапів:
1. Необхідно включити можливість прийому оплати платіжними картами. Для цього в режимі «1С:Підприємство» слід відкрити меню «Сервис» - «Налаштування» - «Параметри обліку». На закладці «Загальні» потрібно встановити прапорець «Використовувати оплату платіжними картами», як показано на малюнку.
2. Далі в програмі потрібно створити банк-еквайрер. Для цього створюємо новий елемент довідника «Контрагенти», відповідний юридичній особі «ПриватБанк».
3. Потім потрібно провести реєстрацію в системі видів платіжних карт, підтримуваних в роздрібній точці. Додавання нового виду картки здійснюється через пункт меню «Довідники» - «Грошові кошти» - «Види оплат чека ККМ».
Важливо!
Вид оплат повинен мати значення «Платіжна карта». Якщо перед автоматизацією обліку не стоїть завдання реєструвати і аналізувати інформацію про види платіжних карт, якими були здійснені оплати, то можливе заведення одного елементу з найменуванням «Платіжна карта».
4. Тепер треба створити новий елемент довідника «Договори еквайрингу»: «Довідники» - «Підприємство» - «Договори еквайрингу».
В формі договору заповнюються поля «Найменування», «Еквайрер», «Договір взаєморозрахунків». Потрібно створити договір взаєморозрахунків як показано нижче:
В табличному полі видів оплат треба вказати підтримувані види платіжних карт.
Після виконання зазначених операцій система готова до роботи.
Робота з автоматизованим еквайринговимї терміналом практично нічим не відрізняється від напівавтоматичного режиму. Для перемикання режимів потрібно перейти в налаштування торгового обладнання і на сторінці «еквайрингової системи» встановити або зняти прапорець.
Порядок роботи:
Дії при оформленні чеку повернення аналогічні діям при продажу.
Джерело: Матеріали ІТС Україна
ІНТЕГРАЦІЯ ЗОВНІШНІХ ДОДАТКІВ
з системами 1С:Підприємство
навколо Інтеграційної платформи
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2024 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service