Покрокова інструкція користувача, на підставі якої ви зможете відобразити в управлінському обліку покупку / продаж валюти в УНФ.
Ви вже працюєте з УНФ, та її складно підтримувати? Шукаєте програмістів чи потребуєте змін?
Ми пропонуємо унікальну можливість - 10 годин наших послуг супроводу.
Цей час допоможе вам вирішити нагальні питання та оцінити комфорт роботи з нами, зважити цінність і потребу у послугах підтримки.
► Наші сертифіковані консультанти нададуть вам знання і досвід здійснених впроваджень.
У даній статті ми розберемо порядок оформлення операцій при покупці та продажу іноземної валюти. Розглянуті приклади засновані на демонстраційному додатку «Управління невеликою фірмою », редакція 1.6.
Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!
У “Управління невеликою фірмою” реалізована можливість придбання та продажу іноземної валюти за допомогою таких документів “Надходження в касу” або “Надходження на рахунок”.
Продаж валюти відповідно здійснюється документами “Витрати з каси” та Витрати з рахунку”.
Для відображення списання коштів із каси для операції купівлі валюти необхідно сформувати документ “Витрати з каси” та відповідно,якщо списання ітиме із розрахункового рахунку документ “Витрати з рахунку” із видом операції “Інші витрати”.
У полі “Розшифрування платежу” необхідно вказати буде рахунок “Перекази в дорозі” і ввести необхідну суму (мал.1).
Мал. 1 Оформлення документу “Витрати з каси” при купівлі валюти
Для того, щоб відобразити у програмі надходження валюти в касу (банк) необхідно скористатись документом “Надходження в касу” (“Надходження на рахунок”) з видом операції “Покупка валюти”. Так як і в випадку списання необхідно вказати кореспонденцію “Перекази в дорозі”.
Важливим реквізитом є вибір валюти,яка була куплена. При введені суми відбувається автоматичний розрахунок “Суми у валюті обліку” по вказаному курсу купленої валюти (мал.2).
Мал. 2 Оформлення документу “Надходження в касу” при покупці валюти
Для оформлення операції в програмі необхідно сформувати документ “Витрати з каси” з видом операції “Інше списання”. Та вказати кореспонденцію “Перекази в дорозі”. Для документу “Витрати з каси” у полі “Валюта” необхідно вказати валюту, яку підприємство продає. В цьому ж документі необхідно буде вибрати рахунок у валюті, яку потрібно продати (мал.3).
Мал.3. Оформлення документу “Витрати з рахунку” при продажі валюти
Для відображення операції надходження грошових коштів від продажу валюти в касу або на розрахунковий рахунок організації потрібно сформувати документ “Надходження на рахунок” або “Надходження в касу” з видом операції “Інше надходження”. У якості кореспонденції вказуємо, як і перед цим “Перекази в дорозі” (мал. 4).
Мал.4 Формування документу “Надходження на рахунок” при продажі валюти
Для аналізу інформації по обміну валюти можна скористатись звітом “Оборотно-сальдова відомість” (мал. 5).
Мал.5. Звіт “Оборотно-сальдова відомість”
_ _
Звертайтеся, програму УНФ можна купити, і отримати регулярний супровід Аналітиками TQM systems з мінімальною щомісячною оплатою: наші контакти
Підбірка всієї документації по УНФ тут..
Прайс для продукту тут..
Прайс для підтримки і супроводу тут..
Копіювання матеріалу можливе тільки з посиланням на джерело та вказанням автору матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2024 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service