Довідник Графіки роботи призначений для створення і зберігання графіків обліку робочого часу, що використовуються на підприємстві, і служить для задання норми робочого часу. Графіків може бути необмежена кількість, оскільки вони створюються користувачем самостійно.
Ви вже працюєте з УВП/УТП, та її складно підтримувати? Шукаєте програмістів чи потребуєте змін?
Ми пропонуємо унікальну можливість - 10 годин наших послуг супроводу.
Цей час допоможе вам вирішити нагальні питання та оцінити комфорт роботи з нами, зважити цінність і потребу у послугах підтримки.
► Наші сертифіковані консультанти нададуть вам знання і досвід здійснених впроваджень.
Доступ до довідника здійснюється шляхом Довідники - Підприємство - Графіки роботи.
Для роботи з елементами довідника в списку графіків використовується стандартний набір механізмів (кнопки Додати, Додати копіюванням, Змінити, Позначити на видалення).
Графіків роботи в довіднику має бути створено стільки, скільки використовується на підприємстві, включаючи і скорочені. Для створення нового графіка скористайтеся кнопкою Додати.
У формі, що з'явилася необхідно задати Найменування графіка і натиснути кнопку Заповнити графік.
У відкритому Помічнику необхідно вибрати спосіб заповнення - по шаблону або Налаштувати вручну. Якщо графік заповнюється за шаблоном, то необхідно вказати День початку відліку періодичності графіка і натиснути кнопку Далі.
У конфігурації передбачено використання графіків роботи 4-х типів:
Прив'язка графіка до того чи іншого типу полегшує його заповнення.
Тип графіка - обирається зі списку за допомогою кнопки [...]
Годин на тиждень – вказується загальна кількість робочих годин на тиждень для будь-якого типу графіка.
Підсумований облік часу – встановлюється ознака, що для працівників з даного графіку при розрахунку оплати лікарняних або відпускних буде використовуватися середньогодинний заробіток.
Ведення обліку нічних годин та Ведення обліку вечірнього часу – необхідно відзначити, якщо графік вимагає врахування даного виду часу.
Враховувати святкові дні – якщо відзначений даний чек-бокс, то при заповненні календаря з даного графіку
Неповний робочий час – при встановленій ознаці неповного робочого часу можна вибрати тип часу для даного графіка: Неповний робочий день або Скорочений робочий тиждень. Крім того, для випадку графіка з неповним робочим часом, в поле Графік повного часу, який в такому випадку використовується:
Як планового (нормативного) обсягу робочого часу, виходячи з якого визначається денний (годинний) заробіток при оплаті по місячній тарифній ставці;
При розрахунку середнього заробітку виходячи з нарахувань (премій) враховуються пропорційно;
При розрахунку межі середньоденного заробітку, з якого утримуються внески ділиться на норму днів з окремого (повного) графіка).
Розклад роботи – це поле заповнюється для п'яти- і шестиденних графіків роботи автоматично, виходячи із значення поля Години на тиждень. За замовчуванням початок робочого часу - 9 годин, перерва 1 год з 13-00 до 14-00. При необхідності час початку, кількість перерв (і їх тривалість) можна підкоригувати.
У полях початок денних / вечірніх / нічних годин необхідно вказати час початку відповідних годин (якщо попередньо в Параметрах графіка обраний їх облік)
Зміни – це поле заповнюється у разі використання змінних графіків роботи. У табличній частині для кожного періоду часу за допомогою кнопки Додати (викликається натисканням правої кнопки миші) створюється запис із зазначенням назви зміни (вибирається з довідника Зміни, в якому вказується і час початку, і закінчення змін).
Зміни заповнюються на кожну добу циклу. Для вказівки на робітника дня створюється новий запис, вказується номер дня в циклі змін, але не заповнюється поле Зміна. Крім того, для змінного графіка необхідно вказати Дату відліку, з якої буде починатися заповнення змінних циклів:
Після заповнення даних про облік часу за графіками роботи, по кнопці Заповнити заповниться Календар на весь рік:
Для цього необхідно натиснути кнопку Заповнити та ввести дані про рік, на який буде заповнюватися календар даними за графіками роботи.
Повний перелік послуг 1С:Підприємство: розробка, впровадження, супровід, інтеграція і лінія підтримки користувачів.
Автор: Юлія Малахова, ERP консультант-аналітик TQM systems
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service