Як в 1С:Підприємство відобразити покупку програмного забезпечення: придбання програми"1С:Підприємство 8" та інших нематеріальних активів? Призначена для користувача інструкція відображення господарської операції "Придбання нематеріальних активів НМА" на прикладі конфігурації "УТП Управління торговим підприємством для України" (аналогічним чином дана операція відображається і в програмі "УВП Управління виробничим підприємством для України").
Ви вже працюєте з УТП/УВП, та її складно підтримувати? Шукаєте програмістів чи потребуєте змін?
Ми пропонуємо унікальну можливість - 10 годин наших послуг супроводу.
Цей час допоможе вам вирішити нагальні питання та оцінити комфорт роботи з нами, зважити цінність і потребу у послугах підтримки.
► Наші сертифіковані консультанти нададуть вам знання і досвід здійснених впроваджень.
Документ «Надходження НМА» служить для відображення операцій з надходження до організації нематеріальних активів (НМА). Для виклику на екран списку документів «Надходження НМА», необхідно лівою кнопкою мишки натиснути пункт головного меню Документи, в ньому вибрати розділ Нематеріальні активи і в цьому розділі - безпосередньо список документів Надходження НМА, як показано на малюнку нижче.
Для додавання нового елемента списку необхідно в самому списку документів Надходження НМА лівою кнопкою миші натиснути на значок меню «Створити», як показано на малюнку, або натиснути клавішу «Ins».
ВАЖЛИВО! Так як облік НМА в системі 1С:Підприємство 8 ведеться в окремих регістрах, таких як «Стан нематеріального активу організації», «Надходження НМА» та ін., то відобразити отримання НМА від стороннього контрагента не можна документом «Надходження товарів і послуг», а тільки «Надходження НМА».
У шапці документа заповнюється Контрагент, від якого отримані НМА і договір, в розрізі якого фіксуються такі надходження.
На закладці Нематеріальні активи заповнюються дані про отримані НМА: найменування, що відкривається з довідника НМА, його вартість, ставка і сума ПДВ, податкове призначення, яке залежить від схеми оподаткування організації (параметри облікової політики), а також рахунок обліку отриманих НМА до прийняття до обліку (рах.1541 Придбання НМА).
На закладці Додатково фіксуються реєстраційні дані про вхідний документ - номер постачальника НМА і дата виписки документа. В полі Відповідальний вказується користувач програми, відповідальний за оформлення і проведення даного документа. крім того, на даній закладці вказується сума пропорційного ПДВ, якщо такий застосовується до даної операції.
На закладці параметри взаєморозрахунків в документі автоматично заповнюються «Рахунок обліку розрахунків з контрагентом», «Рахунок обліку розрахунків за авансами» і «Рахунок ПДВ (н / к)». Ці рахунки заповнюються відповідно до заданих в регістрі відомостей «Контрагенти організацій» значеннями за замовчуванням для кожного контрагента.
При необхідності користувач може змінити кореспонденцію рахунків.
В полі Коментар при необхідності можна з клавіатури ввести додаткову інформацію довільного характеру, яка відноситься до даного документу. Завершується процес введення документа натисканням кнопки ОК або Записати. У першому випадку документ буде проведений з обліку з формуванням проводок, у другому - просто збережений без проведення. За допомогою кнопки Закрити здійснюється вихід з даного режиму без збереження виконаних змін.
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008р, член всеукраїнської громадської організації "САБ Спілка Автоматизаторів Бізнесу"
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2021 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service