Як в 1С:Підприємство відобразити покупку програмного забезпечення: придбання програми"1С:Підприємство 8" та інших нематеріальних активів? Призначена для користувача інструкція відображення господарської операції "Придбання нематеріальних активів НМА" на прикладі конфігурації "УТП Управління торговим підприємством " (аналогічним чином дана операція відображається і в програмі "УВП Управління виробничим підприємством ").
Ви вже працюєте з УТП/УВП, та її складно підтримувати? Шукаєте програмістів чи потребуєте змін?
Ми пропонуємо унікальну можливість - 10 годин наших послуг супроводу.
Цей час допоможе вам вирішити нагальні питання та оцінити комфорт роботи з нами, зважити цінність і потребу у послугах підтримки.
► Наші сертифіковані консультанти нададуть вам знання і досвід здійснених впроваджень.
Документ «Надходження НМА» служить для відображення операцій з надходження до організації нематеріальних активів (НМА). Для виклику на екран списку документів «Надходження НМА», необхідно лівою кнопкою мишки натиснути пункт головного меню Документи, в ньому вибрати розділ Нематеріальні активи і в цьому розділі - безпосередньо список документів Надходження НМА, як показано на малюнку нижче.
Для додавання нового елемента списку необхідно в самому списку документів Надходження НМА лівою кнопкою миші натиснути на значок меню «Створити», як показано на малюнку, або натиснути клавішу «Ins».
ВАЖЛИВО! Так як облік НМА в системі 1С:Підприємство 8 ведеться в окремих регістрах, таких як «Стан нематеріального активу організації», «Надходження НМА» та ін., то відобразити отримання НМА від стороннього контрагента не можна документом «Надходження товарів і послуг», а тільки «Надходження НМА».
У шапці документа заповнюється Контрагент, від якого отримані НМА і договір, в розрізі якого фіксуються такі надходження.
На закладці Нематеріальні активи заповнюються дані про отримані НМА: найменування, що відкривається з довідника НМА, його вартість, ставка і сума ПДВ, податкове призначення, яке залежить від схеми оподаткування організації (параметри облікової політики), а також рахунок обліку отриманих НМА до прийняття до обліку (рах.1541 Придбання НМА).
На закладці Додатково фіксуються реєстраційні дані про вхідний документ - номер постачальника НМА і дата виписки документа. В полі Відповідальний вказується користувач програми, відповідальний за оформлення і проведення даного документа. крім того, на даній закладці вказується сума пропорційного ПДВ, якщо такий застосовується до даної операції.
На закладці параметри взаєморозрахунків в документі автоматично заповнюються «Рахунок обліку розрахунків з контрагентом», «Рахунок обліку розрахунків за авансами» і «Рахунок ПДВ (н / к)». Ці рахунки заповнюються відповідно до заданих в регістрі відомостей «Контрагенти організацій» значеннями за замовчуванням для кожного контрагента.
При необхідності користувач може змінити кореспонденцію рахунків.
В полі Коментар при необхідності можна з клавіатури ввести додаткову інформацію довільного характеру, яка відноситься до даного документу. Завершується процес введення документа натисканням кнопки ОК або Записати. У першому випадку документ буде проведений з обліку з формуванням проводок, у другому - просто збережений без проведення. За допомогою кнопки Закрити здійснюється вихід з даного режиму без збереження виконаних змін.
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service