Детальна інструкція про те як, додати і відобразити, провести і нараховувати військовий збір в 1С:Підприємство 8.2 / 8.3.
Ви вже працюєте з УТП, та її складно підтримувати? Шукаєте програмістів чи потребуєте змін?
Ми пропонуємо унікальну можливість - 10 годин наших послуг супроводу.
Цей час допоможе вам вирішити нагальні питання та оцінити комфорт роботи з нами, зважити цінність і потребу у послугах підтримки.
► Наші сертифіковані консультанти нададуть вам знання і досвід здійснених впроваджень.
У конфігурації 1С:Підприємство реалізований автоматичний розрахунок військового збору - це тимчасовий збір, введений в дію Законом №1621 від 31.07.2013 року. Термін дії збору закінчується з моменту прийняття рішення ВРУ про завершення проведення реформи Збройних Сил України. Податок стягується в розмірі 1,5% з доходів фізичних осіб. Збір розраховується разом з ПДФО як для зарплати, так і для міжррозрахункових виплат. Як такових відмінностей в розрахунку і утриманні військового збору в різних конфігураціях 1С:Підприємство немає, і в цілому, проведення збору не повинно викликати особливих труднощів. Розглянемо основні принципи розрахунку і утримання військового збору з зарплати на прикладі в Управління торговим підприємством 8.2 .
1) Як можемо бачити на мал. 1, довідник «Податки» став включати в себе елемент «Військовий збір».
2) У розділі «Доходи ПДФО» Військовий збір автоматично визначається для доходів з кодом 101 і 102.
3) Військовий збір відображається в «Способах відображення зарплати в реглам. обліку». Для нього автоматично заданий рахунок 642.
Зверніть увагу! Ви можете поміняти рахунок вручну. Тільки обов'язково впишіть в субвікно «Податки» елемент «Військовий збір».
4) Для розрахунку зарплати з урахуванням військового збору необхідно в документі «Нарахування зарплати працівникам організацій» натиснути на кнопку «Заповнити та розрахувати все». У вкладці «ПДФО», як ми бачимо на мал., окремим рядком показується розрахований військовий збір.
5) Формування платіжного документа для сплати військового збору. Для цього виконайте настройки в регістрі «Параметри платіжних документів по внесках до фондів». У «Статтю податкової декларації» додайте «Військовий збір» з довідника «Податки».
6) На мал. 6 ми бачимо, що Військовий збір з'явився в переліку «Стаття податкової декларації».
7) Щоб сформувати виплати, перейдіть в документ «Зарплата до виплати організацій» і натисніть на кнопку «Перейти», щоб відкрити обробку «Формування платіжних документів по внесках до фондів». В обробці буде створено окреме платіжне доручення для сплати Військового збору.
Як ми бачимо, механізм розрахунку і справляння збору в типових ситуаціях досить простий, і питання як правильно в 1С:Підприємство провести військовий збір не повинне викликати особливих труднощів.
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service