Управління по цілях і KPI - програма, основне призначення якої підвищити ефективність управління бізнесом і його результативність за допомогою автоматизації процесу використання ключових показників діяльності KPI і збалансованої системи показників BSC. В процесі розробки конфігурації був реалізований підхід цільового управління (Management By Objectives - MBO), метод Balanced Scorecard (BSC) і управління операційним і стратегічним розвитком компанії з використанням KPI (ключових показників діяльності). Продукт позиціонується як міжнародний: підходить для всіх країн.
З 24.02.2022 ми припинили відвантаження продуктів лінійки BAS. Дана програма групи BAS базується на платформі BAF, що є локалізованою версією російської платформи 1С:Предприятие 8.
Зважаючи на напад Росії на УкраЇну ми припинили продаж як ліцензій на цю платформу так і на прикладні рішення що на ній розроблені.
Щодо аналогів які зараз доступні на ринку: більш детально тут…
Важливо:
- підтримку та послуги щодо обслуговування підприємствам які придбали раніше продукти надаємо
- допоможемо перенести дані у разі переходу на нове програмне забезпечення
Подписывайтесь на наш Телеgram!
Новости, анонсы, мастер классы и др. полезный контент для тех, кому важно быть впереди и в курсе темы
Призначення конфігурації - управління результативністю організації з використанням ключових показників діяльності (KPI) і збалансованої системи показників (BSC). Така система дозволяє вибрати оптимальний набір показників для оцінки ефективності роботи організації з урахуванням поставлених цілей.
Основними користувачами продукту є організації, які прагнуть підвищувати власну ефективність за допомогою узгодження показників бізнес-процесів зі стратегічними планами і застосування систем оцінки досягнення поставлених цілей.
Доступний інтерфейс дозволяє керівнику в режимі реального часу ставити завдання співробітникам, перевірити їх виконання, оцінювати результати роботи кожного співробітника, відстежувати взаємозв'язок між поставленими / виконаними завданнями і підсумковим коефіцієнтом результативності співробітника.
Отримати демо-базу для продуктів "1С:Підприємство" можливо тільки за попереднім запитом. Надіславши заявку можна буде підключитися, детально розглянути і протестувати пробну демо-базу Управління по цілях і KPI онлайн:
Немає необхідності завантажити демо, - демонстраційна база Управління по цілях і KPI доступна прямо зараз по інтернету!
Вартість готового рішення BSC:
Номенклатура продукту | Ціна, грн. |
---|---|
1С:Підприємство 8 | |
Управління по цілях і KPI | 16 500 |
Ліцензування KPI | |
Управління по цілях і KPI, клієнтська ліцензія на 10 об'єктів управління | 13 500 |
Управління по цілях і KPI, клієнтська ліцензія іцензія на 20 об'єктів управління | 21 000 |
Управління по цілях і KPI, клієнтська ліцензія іцензія на 50 об'єктів управління | 36 000 |
Управління по цілях і KPI, клієнтська ліцензія іцензія на 100 об'єктів управління | 60 000 |
Управління по цілях і KPI, клієнтська ліцензія іцензія на 300 об'єктів управління | 121 000 |
Управління по цілях і KPI, клієнтська ліцензія іцензія на 500 об'єктів управління | 157 500 |
Управління по цілях і KPI, клієнтська ліцензія іцензія на 1000 об'єктів управління | 247 500 |
Управління по цілях і KPI, клієнтська ліцензія іцензія на 10000 об'єктів управління | 574 500 |
Ціна на ІТС: від 2 400 до 6 450 грн без ПДВ.
Ціна на ІТС Галузевий Україна: від 360 до 16 200 грн без ПДВ.
Розширення кількості об'єктів управління здійснюється шляхом придбання додаткових ліцензій на об'єкти управління "Управління по цілях і KPI" (на 10,20,50,100,300,500,1000 об'єктів). Об'єктами управління в конфігурації "Управління по цілях і KPI" є штатні одиниці компанії, за якими закріплені певні співробітники, тобто 1 об'єкт - це 1 співробітник підприємства, за яким передбачено створення матриць результативності (KPI), планування і відстеження показників за період.
Розширення кількості автоматизованих робочих місць здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу "1С:Підприємство 8" (на 1, 5, 10, 20, 50, 100, 300, 500 робочих місць).
Кількість ліцензій на використання платформи "1С:Підприємство 8" визначається виходячи з потреби в максимальній кількості одночасно працюючих користувачів з конфігурацією "Управління по цілях і KPI" на платформі "1С:Підприємство 8".
Для роботи у варіанті клієнт-сервер необхідно додатково придбати ліцензію на використання сервера "1С:Підприємство 8".
Якщо є потреба самостійно ознайомитися з програмою он-лайн: для цього ви можете підключитися для перегляду і тестування до пробної демо-бази:
Згідно з ліцензійною політиці вендора отримати демо-базу до продуктів "1С:Підприємство" можливо тільки за попереднім запитом. Після відправлення заявки можна буде підключитися, детально розглянути і протестувати пробну демо-базу KPI онлайн :
Моніторинг (що відбувається?)
Моніторинг роботи організації та бізнес процесів, виявлення та інформування про критично важливої інформації на основі актуальних даних у вигляді показників (KPI).
Аналіз (хто винен?)
Дослідження закономірностей в області управління ефективністю, багатовимірний аналіз даних в різного ступеня деталізації і розрізах аналітики; Розподіл відповідальності за досягнення цілей за рівнями відповідальності.
Управління (що робити?)
Механізм інформування керівників і співробітників про цілі організації, інструмент зворотного зв'язку і стимулювання, розрахунку винагороди.
Для управління результативністю компанії необхідно відстежувати реалізацію проектів, виконання завдань, доручень та ініціатив, сформованих в рамках стратегічних цілей компанії. Програмний продукт дозволяє управляти всіма оперативними дорученнями і завданнями, спрямованими на поліпшення конкретних цільових показників. Планування і узгодження завдань може йти за принципом зверху-вниз, коли завдання спускаються у вигляді доручень, так і знизу-вгору, коли заходи плануються виконавцем, а потім узгоджуються керівником. Продукт дозволяє структурувати робочий час співробітників, зв'язавши їх результативність з виконанням поставлених завдань, підвищити виконавську дисципліну за допомогою контролю дотримання термінів реалізації.
Преміювання, орієнтоване на результат, є інструментом, який допомагає керівнику, з одного боку, виділити і відзначити успіхи співробітника, а з іншого боку чітко позначити його роль в загальному виробничому процесі. Нефіксована (преміальна) частина оплати праці ставиться в залежність від виробничих та інших значущих для бізнесу показників.
Можливості програмного продукту дозволяють пов'язати показники діяльності співробітників (KPI) з системою винагороди. Програмний продукт дозволяє формувати різні алгоритми розрахунку винагороди, і потім, на підставі отриманих значень досягнення результатів, розраховувати розмір преміальної частини зарплати співробітника.
Керівник може гнучко задати відповідність рівня результативності співробітника і розміру премії (наприклад, при результативності співробітника нижче 75%, премія не нараховується; при результативності від 76% до 90% - премія розраховується в розмірі половини норми і т.д.). Інструмент дозволяє вибирати показники, які беруть участь в розрахунку винагороди і налаштовувати формулу винагороди. Такий підхід дозволяє компанії бути більш динамічною, легко адаптуватися до змін ринкової ситуації.
Крім об'єктивних показників продукт дозволяє збирати і враховувати оцінки, які засновані на суб'єктивній думці внутрішніх експертів (за аналогією з методом "360 градусів"). Найчастіше це необхідно для оцінки відповідності дій співробітників корпоративним стандартам (наприклад, вимогам системи менеджменту якості), очікуванням "внутрішніх клієнтів". Такими експертами можуть виступати як керівники, так і "споживачі" внутрішніх продуктів і послуг.
Автоматизований інструмент підтримує механізм, регулярного збору таких оцінок і на основі заданого алгоритму трансформує ступінь відповідності вимогам стандартів в числове значення суб'єктивного показника, що в подальшому використовується для розрахунку винагороди співробітника за період.
Даний інструмент дозволяє проводити дослідження і аналіз даних про ефективність бізнесу в різних вимірах і з різним ступенем деталізації, виявляти закономірності і причинно-наслідкові зв'язки між різними факторами, що впливають на ефективність.
При проведенні такого аналізу користувач сам визначає параметри і вимірювання (аналітики) формуються звітів, для кращого розуміння ситуації може перейти з верхнього рівня угруповання (агрегування) даних до найнижчого рівня - документа - транзакції (техніка Drill Down). Інструмент сприяє скороченню термінів отримання необхідної інформації за рахунок того, що побудова звітів відбувається в "один дотик".
В налаштуваннях системи можливо задавати для кожного цільового показника до 6 розрізів аналітики (один зумовлений і 5 настроюються користувачем). Такої кількості розрізів аналітики досить, щоб забезпечити глибоке занурення в аналіз причинно-наслідкових зв'язків, зберігши при цьому прийнятне швидкодію системи. Як аналітичних розрізів можуть використовуватися будь-які дані обліку. Наприклад, для показника "маржинальний прибуток" крім визначеного розрізу аналітики (відповідальний співробітник), можна задати додаткові: по регіонах, видам діяльності, номенклатурі, контрагентам, філіям.
Аналітична система дозволяє представляти дані, як в статичному вигляді (на певну дату), так і динаміці (з будь-яких періодів); у вигляді структурованих табличних звітів, так і у вигляді діаграм і графіків. Наприклад, з використанням цього інструменту, можна оцінити динаміку обсягів реалізації продукції з певною характеристикою в обраному регіоні, побудувати графік завантаження складських приміщень з урахуванням сезонності, зіставити ефективність маркетингових зусиль і динаміку продажів за період і т.п.
Інформаційні панелі бізнес-показників (dashboard) - це інструмент для моніторингу та аналізу інформації про ефективність бізнес-процесів. Впровадження інструменту для регулярного збору і аналізу достовірної інформації про результативність є етапом побудови корпоративної BPM-системи (business performance management - системи управління ефективністю бізнесу).
Конфігурація "Управління по цілях і KPI" дозволяє в автоматичному режимі збирати необхідні дані з розрізнених облікових систем, оцінки експертів за суб'єктивними показниками, проводити розрахунок об'єктивних показників ефективності роботи компанії, відстежувати зміни показників і проводити їх аналіз в режимі реального часу. Застосування інформаційних панелей показників дозволяє керівнику регулярно вирішувати завдання, пов'язані з моніторингом.
Інформаційна панель бізнес-показників (dashboards, контрольна, приладова панель) являє собою інструмент графічної візуалізації найбільш важливих для контролю і управління показників в узагальненому, укрупненому вигляді. Інформація у вигляді діаграм, графіків і таблиць дозволяє миттєво виявляти критично важливі сигнали на підставі актуальних і релевантних даних. Завдяки цьому інструменту керівники різного рівня, одним поглядом оцінивши ситуацію в компанії, можуть приймати зважені і обгрунтовані рішення.
За допомогою гнучкого налаштування керівник може самостійно зібрати на одному екрані інформацію по ефективності різних бізнес-процесів компанії (маркетингу і продажів, виробництва, сервісу, управління персоналом і т.д.). При цьому він сам вибирає зручний спосіб відображення інформації: у вигляді таблиці, графіки, діаграми або тексту, з урахуванням динаміки (тренду) і стану (зони) показника. Для отримання детальної інформації, можна інтерактивно перейти ( "провалитися") в інший інформаційний шар, в якому представити дані в розрізі аналітик.
На інформаційну панель можуть бути виведені показники пов'язані з виконанням плану по доходах, поточним рівнем операційних витрат, кількістю запитів від клієнтів, швидкості їх обробки, ступеня задоволеності клієнтів, рівні активності менеджерів з продажу тощо.
Однією з найбільш важливих функцій програмного продукту є підтримка механізму автоматизованого збору, розрахунку і зберігання інформації за цільовими показниками. Дані по кожному показнику можуть збиратися трьома способами: вноситися вручну, розраховуватися на основі інших показників, "транслюватися" з облікових або управлінських систем.
За рахунок того, що в системі в явному вигляді прописуються алгоритми збору показників, це забезпечує виконання найбільш значимого принципу цільового управління - створення "єдиного стандарту", за допомогою якого описується не тільки смисловий зміст цільового показника, але і спосіб його підрахунку. Використання автоматичного розрахунку показників дозволяє застосовувати формули, агрегувати дані нижніх рівнів, будувати каскадну модель показників.
Обмін даними для збору показників по KPI:
Об'єднання конфігурації «Управління по цілях і KPI» з обліковою системою на платформі "1С:Підприємство 8" (безшовна інтеграція) представляється найбільш зручним підходом за рахунок можливості:
Інтеграція до типової конфігурації проводиться Фахівцями. Налаштування трансляції даних проводиться як Фахівцями, так і сертифікованими користувачами.
За допомогою COM-з'єднання можливо забезпечення надійного і швидкого програмного доступу до даних облікової системи на платформі "1С:Підприємство 8" з «Управління по цілях і KPI». При цьому підході налаштовуються правила обміну даними в «Управління по цілях і KPI». Такий підхід має таку особливість:
Універсальний механізм обміну даними призначений як обміну з обліковими системами, створеними на основі "1С:Підприємство 8", так і для організації обміну даними з іншими інформаційними системами, що не заснованими на "1С:Підприємство 8". Цей механізм дозволяє переносити тільки дані "1С:Підприємство" (перенесення конфігурації і адміністративної інформації 1С:Підприємство 8 за допомогою цього механізму неможливий). Як формат обміну використовуються XML документи, а аналітичні дані будуть зберігатися в окремому довіднику аналітик в конфігурації «Управління по цілях і KPI». Переваги:
Є можливість завантаження даних з файлів формату MS Excel і MS Access. Інформацію в ці файли можна завантажувати як з облікових систем, так і вносити вручну. Такий підхід має особливості:
Механізм розподілених інформаційних баз призначений для створення територіально розподілених систем на основі ідентичних конфігурацій "1С:Підприємство 8". В цій ситуації можливі два підходи:
Цей механізм дозволяє переносити як дані "1С:Підприємство", так і зміни конфігурації інформаційної бази. Обмін даними виконується у форматі ХML документів. Розподілена система повинна мати деревоподібну структуру, в якій існує кореневий вузол і визначено ставлення "головний - підлеглий" для кожної пари пов'язаних вузлів.
Переваги:
Дозволяють працювати з зовнішніми базами даних, що не заснованими на "1С:Підприємство". Зовнішнє джерело може отримувати дані з ODBC-джерел з СУБД Microsoft SQL Server, IBM DB2, PostgreSQL, Oracle Database, Microsoft Access, Excel, dBase, Paradox, Visual FoxPro.
Підключити багатовимірні джерела даних:
Використовувати для отримання даних з:
Налаштування робиться для кожної бази окремо. Управління реалізується через інформування співробітників про існуючі, метою організації, їх ролі і відповідальності в реалізації цих цілей. Інструмент дозволяє розподілити відповідальність між співробітниками, підрозділами за конкретні бізнес-показники. Через нього реалізується координація зусиль підрозділів, забезпечується регулярне зворотний зв'язок і стимулювання персоналу. Таким чином, для кожного підрозділу і співробітника формується матриця показників, за які вони несуть відповідальність, вона лягає в основу системи преміювання співробітників за результат.
З використанням цього інструменту керівник може зв'язати стратегічні цілі компанії і поточну (операційну) діяльність. Програмний продукт дозволяє створювати матриці результативності (MBO-матриці) для кожної посади і підрозділи. Така матриця містить ключові показники діяльності (KPI), і дозволяє "оцифрувати" результативність співробітника або підрозділу - представивши її у вигляді коефіцієнта. Використовуючи в розрахунку планові цільові орієнтири, ми переводимо оцінку результативності співробітника / підрозділу в об'єктивну площину. Планові значення за кожним показником - це свого роду угоду, яке керівник щомісячно / щоквартально укладає зі своїми співробітниками про досягнення певних результатів. Такий підхід дозволяє в подальшому проводити моніторинг діяльності, оцінювати ступінь досягнення цілей, наочно демонструвати внесок конкретного співробітника в результати компанії.
Оскільки в автоматизованій системі зберігається комерційна інформація, яка може носити конфіденційний характер, необхідно забезпечити розподіл до неї доступу в залежності від повноважень працюючих користувачів. Така настройка виконується в двох рівнях:
Використання сучасної трирівневої платформи з комплексним додатком масштабу підприємства, дозволяє директору по ІТ і фахівцям ІТ-підрозділу підприємства бути впевненими в надійності зберігання даних, продуктивності і масштабованості системи. ІТ-спеціалісти отримують зручний інструмент для реалізації завдань, необхідних підприємству і супроводу створеної при впровадженні системи.
На платформі "1С:Підприємство" реалізовано новий клієнтський додаток - тонкий клієнт: він може підключатися по протоколам http або https, при цьому вся бізнес-логіка реалізується на сервері. Віддалені підрозділи можуть, використовуючи тонкого клієнта, підключатися через Інтернет і в on-line режимі працювати з інформаційною базою. Підвищується безпека і швидкість роботи.
На платформі "1С:Підприємство" реалізовано новий клієнтський додаток - Web-клієнт: не вимагає установки на комп'ютер користувача ніяких компонент, дозволяє використовувати на робочих місцях користувачів операційних систем: Windows, Linux, Mac OS, iOS. Не вимагає адміністрування на комп'ютерах користувачів. Забезпечує оперативний доступ до інформаційної бази для "мобільних" співробітників.
Реалізовано спеціальний режим роботи клієнтських додатків - режим низької швидкості з'єднання (наприклад, при роботі через GPRS, dialup). Можна працювати в будь-якій точці, де немає постійного підключення до Інтернету.
В режимі керованого застосування інтерфейс не "малюється", а "описується". Розробник визначає тільки загальну схему командного інтерфейсу і загальну схему форм. Це опис платформа використовує при побудові інтерфейсу для конкретного користувача з урахуванням різних факторів:
Можливо побудова індивідуального інтерфейсу для кожного користувача. Реалізовано механізм функціональних опцій. Вони дозволяють вмикати / вимикати необхідні функціональні частини конфігурації без зміни самого прикладного рішення. Можна підлаштовувати інтерфейс під кожну роль, враховуючи переваги користувачів.
Всі конфігурації, розроблені на платформі "1С:Підприємство" можуть бути використані при створенні інформаційної системи персональних даних будь-якого класу і додаткова сертифікація прикладних рішень не потрібно.
Використання платформи "1С:Підприємство" забезпечує ефективну роботу і надійне зберігання інформації при роботі сотень користувачів. Сучасна трирівнева архітектура системи дає збереження високої продуктивності при значному зростанні навантаження на систему і обсягів оброблюваних даних.
Висока відмовостійкість досягається за рахунок резервування кластера серверів, а оптимізація швидкодії - за рахунок динамічної балансування навантаження між кластерами. Використання СУБД світових лідерів (MS SQL, IBM DB2, Oracle Database) дозволяє будувати високопродуктивні і надійні інформаційні системи.
Забезпечується інтеграція з зовнішніми програмами вітчизняних і зарубіжних розробників (наприклад, технологічна підготовка виробництва, система "клієнт-банк") і обладнанням (наприклад, контрольно-вимірювальні прилади або складські термінали збору даних) на основі загальновизнаних відкритих стандартів і протоколів передачі даних, підтримуваних платформою "1С:Підприємство".
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.14.1694.
Покращення:
Виправлення помилок:
Зареєстровані користувачі ІТС можуть скачати оновлення 2.1.8.2 від 11.11.21 г. Управління по ціляx і KPI, а також зовнішні форми звітності і додаткові матеріали на сайті підтримки.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.14.1694.
Покращення:
Виправлення помилок:
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.14.1694.
Исправление ошибок:
Доработки:
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.14.1694.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8"не нижче 8.3.14.1694.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи 1С:Підприємство 8 не нижче 8.3.14.1694.
Виправлені зауваження щодо відповідності конфігурації вимогами "1С:Підприємство" Сумісно.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.14.1694.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.14.1694.
Виправлені помилки
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.14.1694.
Виправлені помилки
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.12.1440.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.12.1440.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.11.3034.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.11.3034.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.8.2054.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.8.2054.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.8.2054.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.8.2054.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.8.2054.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.6.1977.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.6.1977.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.6.1977.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.6.1977.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.6.1977.
Увага! Реліз відкликаний.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.6.1977.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.6.1977.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.6.1977.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по ціляx і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.3.6.1977.
Завантажити оновлення версії 2.1.2.1 можна на сайті підтримки.
Завантажити оновлення версії 2.1.1.1 можна на сайті підтримки.
Завантажити оновлення версії 2.0.2.8 можно на сайті підтримки.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по цілях і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.2.19.106.
Зареєстровані користувачі ІТС можуть скачати оновлення 1.5.2.10 від 29.01.16 р. Управління по ціляx і KPI, а також зовнішні форми звітності і додаткові матеріали на сайті підтримки.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по цілях і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8"не нижче 8.2.19.106.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по цілях і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.2.19.106.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по цілях і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.2.15.319.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по цілях і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.2.15.
Увага! Поточна версія конфігурації "Управління по цілях і KPI" призначена для використання з версією технологічної платформи "1С:Підприємство 8" не нижче 8.2.15.
Щоб зробити вірний вибір серед програмних продуктів нашої компанії - замовте консультацію у наших фахівців
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності.TQM systems
Управління по цілях і KPI | 16 500 |
Додаткове робоче місце (10 об'єктів) | 13 500 |
Консультації та доробки, грн/год | 500 |
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2024 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service