"Управління невеликою фірмою УНФ" - універсальна програма лінійки "1С:Підприємство 8" для автоматизації малого бізнесу в галузі сервісного обслуговування, виробництва і торгівлі. Взаєморозрахунки, залишки, управлінський баланс вашої компанії буде доступний у режимі онлайн по інтернету де б ви не знаходилися за допомогою однієї кнопки "Сформувати звіт".
Ви вже працюєте з УНФ, та її складно підтримувати? Шукаєте програмістів чи потребуєте змін?
Ми пропонуємо унікальну можливість - 10 годин наших послуг супроводу.
Цей час допоможе вам вирішити нагальні питання та оцінити комфорт роботи з нами, зважити цінність і потребу у послугах підтримки.
► Наші сертифіковані консультанти нададуть вам знання і досвід здійснених впроваджень.
УНФ - це нове рішення 1С:Підприємство для невеликих компаній - управлінська система за ціною бюджетного мобільного телефону. У даній статті наведено огляд всіх підсистем і можливостей програмного продукту і переваг, які дасть дане рішення бізнесу при впровадженні.
Програмний продукт «Управління невеликою фірмою 8 » є готовим рішенням для автоматизації основних процесів управління на підприємствах малого бізнесу – обліку, контролю, аналізу і планування. Програма допомагає підвищити ефективність роботи компанії, надаючи власникам і керівникам широкий спектр інструментів для управління, а співробітникам – нові можливості для продуктивної роботи.
Нове рішення призначене для автоматизації управлінського обліку
Його можна використовувати, наприклад, в
Додаткова інформація, корисна для тих хто розглядає варіанти купити Управління невеликою фірмою : ціна УНФ, вартість додаткових ліцензій, інтеграція з іншим програмним забезпеченням, можливості, аналоги та ін
Прикладне рішення «Управління невеликою фірмою 8 » підтримує ведення в єдиній інформаційній базі управлінського обліку по всіх ділянках обліку, необхідним малому підприємству. Це облік даних клієнтів і контактних осіб; оформлення банківських і касових операцій, облік розрахунків з контрагентами, персоналом і бюджетом, облік матеріалів, товарів, продукції та витрат, облік замовлень і торгових операцій, включаючи роздрібні продажі з використанням зовнішнього обладнання, облік замовлень-нарядів, виконаних робіт і наданих послуг, розрахунок собівартості, облік майна, доходів і витрат, прибутку і збитків, капіталу і т. д.
До складу програмного продукту входять прикладне рішення «Управління невеликою фірмою 8 » і платформа «1С:Підприємство 8».
Для компаній, які складаються з декількох організацій – юридичних осіб і приватних підприємців, можна вести управлінський облік або за компанією в цілому, або за кожною організацією окремо.
Використання програмного продукту дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства. Це управління маркетингом і продажами, в тому числі роздрібними, постачанням і закупівлями, запасами і складом, грошовими коштами, заробітною платою і персоналом, фінансами, а також необоротними активами.
Програмний продукт призначений для ведення управлінського обліку. Для ведення бухгалтерського і податкового обліку рекомендується використовувати програму «Бухгалтерія 8 ». Рішення «Управління невеликою фірмою 8 » підтримує обмін даними з програмою «Бухгалтерія 8, українська версія».
Програма «Управління невеликою фірмою» є першим тиражним рішенням, розробленим на новій версії 8.3 платформи «1С:Підприємство» в режимі керованого застосування. Розглянемо функціональні можливості прикладного рішення, а потім деякі особливості його експлуатації, обумовлені новою версією 8.3 платформи.
Підсистема "Маркетинг і продажі" дозволяє автоматизувати відображення господарських операцій, пов'язаних з торговельною діяльністю підприємства.
Для номенклатури товарів і послуг можна встановити довільну кількість видів цін. Передбачено призначення знижок і націнок.
Програма підтримує кілька схем продажів. Це продаж зі складу та під замовлення, відвантаження в кредит або за передоплатою, реалізація товарів, прийнятих на комісію, а також передача товарів комісіонеру на реалізацію. Для документального оформлення продажів товарів, продукції, робіт і послуг використовуються товарні накладні або відповідно акти виконаних робіт. На підставі документів продажів формуються рахунки-фактури.
Намір покупця, спрямований на придбання товарів, робіт або послуг, реєструється за допомогою документа «Замовлення покупця» або «Замовлення-наряд». Для забезпечення виконання замовлень клієнтів передбачені резервування замовлених товарів у вільних залишках на складах, розміщення в замовленнях постачальникам і в замовленнях на виробництво.
Програма дозволяє планувати продажі і аналізувати їх ефективність. Плани продажів можна формувати в натуральному і вартісному виразах як за підприємством в цілому, так і за окремими підрозділами. Для аналізу ефективності продажів виконується план-фактний аналіз продажів за окремими підрозділами, номенклатурними групами і товарами.
Швидко проаналізувати склад замовлень покупців, хід їх виконання, а також визначити потребу в номенклатурі, необхідної для виконання замовлень, можна за допомогою звіту «Аналіз виконання замовлень покупців». У звіті "Продажі" відображаються відомості про реалізовані позиції номенклатури в кількісному і сумовому вираженнях за період. Дані про стан і динаміку розрахунків з покупцями за обраний період представлені в звіті «Розрахунки з покупцями».
Звіт «Дебіторська заборгованість за строками» дозволяє отримати інформацію про заборгованості покупців на певну дату в розрізі терміну заборгованості – «Менше тижня», «1-2 тижні», «2 тижні – місяць», «1-2 місяці» і «Більше двох місяців».
За допомогою підсистеми «Постачання і закупівлі» служба постачання підприємства оперативно отримує інформацію про внутрішні і зовнішні потреби в товарах, матеріалах і продукції, про наявність незабезпеченої потреби в товарно-матеріальних запасах, про фактичні закупівлі, про відкриті замовлення постачальникам і про замовлення на збірку.
У програмі автоматизовані оформлення замовлень постачальникам і контроль їх виконання. Передбачено формування графіків поставок.
Реалізовано відображення операцій надходження на підприємство товарно-матеріальних запасів за кількома схемами – придбання за плату у постачальника, придбання підзвітною особою і прийом на реалізацію від комісіонера. Передбачено також оформлення операцій з приймання / передачі запасів у переробку та на відповідальне зберігання. Підтримується реєстрація додаткових витрат на придбання товарно-матеріальних запасів.
Для розрахунку дефіциту запасів у програмі передбачено спеціальний інструмент "Розрахунок потреби в запасах". Цей інструмент дозволяє отримати інформацію про дефіцит запасів в одиницях номенклатури на поточну дату, а також про прогноз дефіциту на наступні дати з урахуванням очікуваного надходження і споживання запасів, заданого мінімального і максимального рівнів запасів, а також складських залишків. Вікно "рекомендації" містить список позицій номенклатури, за якими виявлено дефіцит і вказані способи поповнення запасів, за допомогою яких його можна ліквідувати - "Виробництво",» закупівля «і»переробка". Один із способів для кожної позиції номенклатури є основним. Після вибору способу поповнення запасів можна автоматично сформувати замовлення на виробництво номенклатури, закупівлю у постачальника і на переробку.
Планові дані про надходження та відвантаження номенклатури за період подано у звіті "Графік руху запасів". У звіті «Розміщення замовлень» відображаються дані про замовлення покупців, виконання яких забезпечується за рахунок надходжень по інших замовленнях – постачальникам, на комплектацію, а також на виробництво. Звіт формується з деталізацією до номенклатури. У звіті «Кредиторська заборгованість за строками» відображаються суми заборгованості компанії постачальникам із зазначенням терміну заборгованості – «Менше тижня», «1-2 тижні», «2 тижні – місяць», «1-2 місяці» і «Більше двох місяців». За допомогою звіту «Аналіз оплати за замовленнями постачальникам» можна отримати інформацію про початкову заборгованість постачальникам в розрізі замовлень, дані про виконану передоплату, повну і часткову оплату, а також про суми, які необхідно оплатити.
Прикладне рішення підтримує управління виконанням підрядних робіт і наданням послуг. Під роботами в програмі розуміються дії виробничого характеру, в результаті виконання яких клієнт отримує певний матеріальний результат. Це може бути, наприклад, побудований будинок або лазня, відремонтована квартира, змонтоване обладнання і т. д. Під послугою розуміється дія, у результаті виконання якого клієнт отримує певну користь або нематеріальну вигоду. Послугами є, наприклад, юридична консультація, послуги зв'язку, навчання і т. д.
У програмі передбачено ведення обліку робіт і послуг, управління цінами, знижками, а також націнками на роботи і послуги. Забезпечена наскрізна автоматизація процесу продажів робіт і послуг. Надані кошти для планування і контролю. Реалізовано управління замовленнями покупців, замовленнями-нарядами і розрахунками з покупцями і замовниками. Для робіт ведеться облік витрат і виконується розрахунок фактичної собівартості.
Дані про роботи і послуги зберігаються в довіднику "Номенклатура". При цьому для роботи на відміну від послуги вказуються рахунок обліку витрат і специфікація, пов'язана з виконанням даної роботи.
Для планування діяльності співробітників використовуються документи «Завдання на роботу». Графік виконання робіт і надання послуг формується на підставі замовлень покупців і замовлень-нарядів. Факт виконання роботи або надання послуги відображається актом виконаних робіт. Реалізацію послуги можна також зареєструвати за допомогою видаткової накладної.
Отримати інформацію про собівартість робіт у розрізі статей витрат можна за допомогою звіту «Собівартість».
У програмі ведеться роздільний облік запасів – власних товарів, матеріалів і продукції, товарів, прийнятих і переданих на комісію, і матеріалів, прийнятих і переданих в переробку. Підтримується ведення партійного обліку. Передбачено облік номенклатури в розрізі довільних характеристик, наприклад, кольору, розміру, повноти, обсягу і т. д. Складський облік номенклатури може вестися в розрізі осередків місць зберігання – зон, стелажів, полиць тощо.
Реалізовано оформлення операцій з надходження, інвентаризації, оприбуткування та списання запасів. Передбачено також відображення операцій з переміщення запасів між складами, підрозділами та осередками складів.
Програма підтримує управління процесами виробництва продукції. Дані про матеріали, напівфабрикати, операції і послуги сторонніх організацій, які необхідні для випуску продукції, зберігаються в специфікаціях. Графік виробництва продукції формується замовленнями на виробництво.
Замовлення на виробництво мають деякі особливості. Вони можуть бути джерелом для задоволення потреби, що з'явилася в результаті реєстрації замовлень покупців. Крім того, по замовленнях на виробництво розраховується потреба в матеріалах і комплектуючих, необхідних для їх виконання.
«Управління невеликою фірмою 8 » дозволяє реєструвати випуск продукції як у виробничому підрозділі, так і на складі, наприклад в результаті складання комплектів. Продукція враховується в підрозділі, в якому вона була випущена, і може бути переміщена на склад для подальшої реалізації.
У програмі передбачено облік витрат на випуск продукції, виконується розрахунок собівартості. Отримати інформацію про собівартість продукції в розрізі статей витрат можна за допомогою звіту «Собівартість».
звіт "Запаси" дозволяє отримати повну інформацію про надходження, відвантаження та поточну кількість запасів у вільному залишку та в резерві за замовленнями покупців. Дані про запаси, передані на комісію, в переробку і на відповідальне зберігання, представлені в звіті «Запаси передані». Для отримання інформації про запаси, прийняті на комісію, в переробку і на відповідальне зберігання, призначений звіт "Запаси прийняті".
У звіті "Випуск продукції" представлена інформація про фактичний випуск продукції та виконані роботи за період. За допомогою звіту "Незавершене виробництво" можна отримати інформацію про прямі та непрямі виробничі витрати підприємства. Дані в звіті представлені в розрізі підрозділів і статей витрат з деталізацією по замовленнях покупців.
Звіт «Нормативний склад виробу» дозволяє отримати наочне уявлення про склад вказаного виду вироби і технологічних операцій, необхідних для його виготовлення. У звіті відображається перелік комплектуючих, необхідних для випуску обраного продукту, із зазначенням їх кількості. В переліку технологічних операцій для кожної операції вказана норма часу.
У програмі передбачено відображення продажів у роздрібних торгових точках. Оформлення роздрібних продажів може проводитися з використанням різного торгового устаткування: фіскальні реєстратори, сканери штрих-кодів, електронних ваг, еквайрингових терміналів і т. д. В програмі реалізовані підключення і використання даного обладнання.
Програма дозволяє вести в роздрібних торгових точках як кількісно-сумовий, так і сумовий облік товарів.
При веденні кількісно-сумового обліку торгова точка повідомляє на підприємство дані про кількість проданих товарів або про результати інвентаризації. Дані про кількість реалізованих товарів реєструються за допомогою документа програми «Звіт про роздрібні продажі». Результат інвентаризації фіксується в системі з використанням документа «Інвентаризація запасів», на підставі якого можна сформувати документ «Звіт про роздрібні продажі». У разі якщо до облікової системи підключено фіскальний реєстратор, то операції з реалізації товарів оформляються за допомогою документів «Чек ККМ». При цьому документ "Звіт про роздрібні продажі" заповнюється при закритті касової зміни.
При сумовому обліку кількісний облік товарів у торговельній точці не ведеться, реалізація оформляється у момент надходження роздрібної виручки до каси підприємства. У цьому випадку торгова точка періодично повідомляє на підприємство дані про залишки товарів, отримані в результаті інвентаризації.
Для отримання інформації про діяльність роздрібних торгових точок призначені звіти "Відомість по товарах на складах в цінах номенклатури", "Грошові кошти в касах ККМ", "Сумовий облік в роздробі" і товарний звіт за формою ТОРГ-29. Передбачена можливість друку етикеток і цінників.
Функціональні можливості даної підсистеми дозволяють вести облік готівкових і безготівкових грошових коштів, а також формувати оперативний платіжний календар.
У програмі реєструються операції з надходження та витрати безготівкових коштів. Передбачено відображення операцій з надходження готівкових коштів від Покупця, від Постачальника та від підзвітної особи. У програмі також відображаються операції з виплати готівкових коштів постачальнику, покупцю та підзвітній особі. Крім того, реєструється витрата готівкових коштів на виплату заробітної плати та сплату податків.
Платіжний календар являє собою сукупність заявок на витрачання грошових коштів і плановані надходження. За допомогою платіжного календаря можна перевірити достатність коштів для виконання поточних платежів і виявити касові розриви.
Звіт "Грошові кошти" дозволяє отримати інформацію про рух готівки та безготівкових грошових коштів. Дані про взаєморозрахунки з підзвітними особами подані у відповідному звіті.
У підсистемі "Необоротні активи" реалізовано облік матеріального та нематеріального майна з тривалим терміном використання, передбачено оформлення операцій з надходження необоротних активів, прийняття їх до обліку, реалізації та списання.
Для зменшення облікової вартості необоротного активу в результаті його старіння або фізичного зносу в програмі використовується механізм нарахування амортизації. Амортизацію можна нараховувати автоматично в кінці кожного місяця відповідно до параметрів амортизації, які задаються для кожного необоротного активу.
При лінійному способі нарахування амортизації облікова вартість внеоборотного активу щомісяця зменшується на деяку величину, що дорівнює деякій частці його первісної вартості. У програмі також передбачено нарахування амортизації внеоборотного активу залежно від інтенсивності його використання. У цьому випадку сума щомісячного зменшення вартості активу розраховується пропорційно деякому параметру інтенсивності. Для автомобіля, наприклад, в якості параметра інтенсивності можна використовувати величину пробігу за місяць.
«Управління невеликою фірмою » підтримує кадровий облік співробітників, у тому числі працівників-сумісників. У програмі ведеться облік робочого часу, виконується управлінський облік заробітної плати, в рамках кадрового обліку реєструються прийом на роботу, а також кадрове переміщення і звільнення співробітників. Передбачено формування штатного розпису. При прийомі на роботу і при кадрових переміщеннях для кожного співробітника зазначаються підрозділ, посада, кількість ставок, графік роботи, а також параметри нарахувань і утримань.
Нарахування заробітної плати в програмі виконується як для погодинної, так і для відрядної системи оплати праці. При автоматичному нарахуванні заробітної плати використовуються дані про відпрацьований робочий час (табель) або виконані відрядні наряди і завдання. Заробітна плата нараховується в розрізі видів нарахувань та утримань. Для розрахунку нарахувань і утримань можна використовувати формули. Передбачено формування платіжних відомостей на виплату заробітної плати та авансу.
Для планування діяльності співробітників використовуються відрядні наряди і завдання на роботу. Відрядні наряди застосовуються для реєстрації завдань на виконання технологічних операцій виробничого характеру і передбачають відрядну оплату праці. Програма дозволяє формувати як індивідуальні, так і бригадні відрядні наряди. Завдання на роботу використовуються для реєстрації завдань на виконання зазначених видів робіт в рамках виконання робіт або надання послуг зовнішнім замовникам.
Передбачена реєстрація фактичних відомостей про виконання робіт за нарядами і завданнями. Ця інформація може бути використана надалі при розрахунку заробітної плати, а також для оцінки ефективності роботи і проведення план-фактного аналізу роботи персоналу.
Ще раз слід звернути увагу на те, що в рішенні «Управління невеликою фірмою » реалізований тільки управлінський облік заробітної плати. Для ведення регламентованого обліку заробітної плати, який включає розрахунок податків і внесків з фонду оплати праці рекомендується використовувати прикладні рішення «Зарплата і Управління персоналом 8 » або «Бухгалтерія 8 ».
Для аналізу інформації про персонал і заробітну плату в прикладному рішенні використовуються різноманітні звіти. Дані про стан штатного розкладу, у тому числі про кількість ставок по вакансіях, про зайняті та вільні вакансії, можна отримати за допомогою звіту «Штатний розклад». Різні варіанти формування звіту «Списки співробітників» дозволяють отримати інформацію про планові нарахування працівників, їх паспортні дані, кількість ставок, які зайняті співробітником, і т. д. У звіті "Відпрацьований час" відображаються дані з обліку робочого часу в розрізі співробітників, а також зведені дані по підрозділах і організації. Отримати інформацію про нараховану та виплачену заробітну плату, а також про заборгованість із заробітної плати можна за допомогою звіту «Розрахунки з персоналом». Для план-фактного аналізу виконання завдань, а також технологічних операцій в рамках відрядних нарядів використовуються відповідні звіти.
У програмі передбачено облік доходів і витрат, а також отримання фінансового результату – прибутку або збитку.
Доходи та витрати визначаються методом нарахування-з відвантаження. Водночас залежно від налаштування програми може застосовуватися касовий метод-по оплаті. Аналітичний облік доходів і витрат методом нарахування ведеться в розрізі напрямів діяльності, замовлень покупців, статей доходів і витрат. Для обліку інших витрат, безпосередньо не пов'язаних з основною діяльністю, призначені спеціальні документи.
Розподіл непрямих витрат та включення їх до собівартості випущеної продукції та виконаних робіт здійснюється за допомогою документа «Закриття Місяця». Крім того, за допомогою цього документа автоматично розраховується фактична собівартість реалізованої продукції і виконаних робіт, розподіляються непрямі витрати і формується фінансовий результат.
Для аналізу доходів і витрат, а також фінансового результату призначені відповідні звіти.
Програма дозволяє формувати управлінський баланс, який містить інформацію про фінансовий стан компанії, структуру її активів, зобов'язань, а також дані про стан власного капіталу.
Для формування управлінського балансу в програмі передбачено ведення обліку на рахунках управлінського Плану рахунків. При проведенні документів, які впливають на стан активів і пасивів компанії, формуються управлінські проводки за рахунками управлінського плану рахунків.
Крім управлінського балансу у програмі також передбачено формування звіту «Оборотно-сальдова відомість», у кожному рядку якого наводяться залишки і обороти по рахунках управлінського обліку за період.
Підсистема «Фінансове планування» дозволяє формувати та аналізувати бюджети підприємства. Для отримання уявлення про загальні потреби в грошових коштах та їх раціональному використанні в рамках бюджетування в програмі передбачено планування руху грошових коштів, планування прямих і непрямих витрат, планування доходів і витрат.
Для фінансового планування в програмі використовується документ "Бюджет", який складається з декількох розділів. У різні розділи документа вводяться дані про залишки на початок періоду планування, про бюджети прямих і непрямих витрат, про бюджети доходів і витрат, плановані надходження і вибуття грошових коштів, а також дані про інші планові операції. Всі суми вводяться із зазначенням відповідних рахунків управлінського плану рахунків.
Оперативно проаналізувати результати планування за допомогою звітів «Грошові кошти (прогноз)», «Доходи і витрати (прогноз)» та «Фінансовий результат (прогноз)».
На підставі введених планових даних формуються три основні бюджети. Це бюджет руху грошових коштів, бюджет прибутку і збитків, а також прогнозний баланс. У програмі реалізована можливість план-фактного аналізу виконання бюджетів.
Застосування фінансового планування дозволяє фіксувати фінансові цілі підприємства і домагатися ефективного використання ресурсів для досягнення цих цілей.
Зауважимо, що бюджет руху грошових коштів призначений для планування на тривалий термін. Для оперативного планування руху грошових коштів у програмі використовується платіжний календар.
Для оперативного аналізу показників ефективності поточної діяльності підприємства призначений «Монітор керівника».
«Монітор керівника» складається з шести розділів. У розділі "Залишки коштів на розрахункових рахунках і в касі" знаходиться список залишків коштів на початок і кінець зазначеного дня за всіма касами і розрахунковими рахунками підприємства. Розділ "Прибутки і збитки" містить список доходів і витрат за напрямками діяльності підприємства з виведенням підсумкового результату.
Список контрагентів, які мають заборгованість перед підприємством, із зазначенням розміру заборгованості, представлений у розділі «Дебітори». Прострочена заборгованість при цьому вказана в окремій колонці списку і виділена кольором. У розділі "Кредитори" міститься список контрагентів, яким повинна компанія. Також вказано розмір заборгованості і передбачена окрема колонка для простроченої заборгованості.
У розділі «Товари, послуги до відвантаження» представлений список товарів, робіт і послуг, які входять до складу невиконаних замовлень покупців із зазначенням замовлень. Аналогічно в розділі «Товари, послуги до вступу» знаходиться список товарів, робіт і послуг, які входять до складу невиконаних замовлень постачальникам із зазначенням замовлень.
Зауважимо, що інформація у всіх розділах "Монітора керівника" виводиться на зазначену дату. У той же час «Управління невеликою фірмою 8» містить інструменти, які дозволяють аналізувати показники діяльності не тільки в статиці, але і в динаміці.
Для аналізу динаміки показників призначені звіти «Загальні показники», «Грошові кошти», «Розрахунки з покупцями» і «Розрахунки з постачальниками». Всі звіти формуються за обраний період та за вказаним інтервалом – «День», «Тиждень», «Декада», «Місяць», «Квартал» і т. д. Кожен звіт складається з декількох секцій.
Звіт «Загальні показники», наприклад, включає три секції, в яких знаходяться гістограма «Продажі», графік «Доходи і витрати», а також таблиця «Оборотні кошти». У графіку «Доходи і витрати» представлена динаміка таких показників, як «Виручка», «Собівартість», «Валовий прибуток», «Витрати» і прогноз значення показника «Операційний прибуток».
У таблиці "Оборотні кошти" містяться дані про грошові кошти, заборгованість покупців і запаси на початок і кінець періоду. При цьому інформація про стан запасів деталізована за їх типами – «Вкладення у необоротні активи», «Заробітна плата», «Продукція, роботи», «Матеріали» і т. д.
У звіті "Грошові кошти" на трьох гістограмах подано інформацію про динаміку показників "Залишки грошових коштів на розрахункових рахунках і в касі", "Надходження грошових коштів" та "Витрати грошових коштів". Кожна гістограма доповнена таблицею з деталізованою інформацією. Наприклад таблиця до гістограми "Залишки коштів на розрахункових рахунках і в касі" дозволяє визначити рахунки і каси, за якими в заданому періоді відбувався рух грошових коштів.
Звіт «Розрахунки з покупцями» дозволяє проаналізувати розрахунки з покупцями за допомогою об'ємних кругових діаграм, а також графіка, що відображає динаміку заборгованості дебіторів. Звіт також містить таблиці з деталізованими даними, які доповнюють діаграми і графік. Структура звіту «Розрахунки з постачальниками» аналогічна структурі звіту «Розрахунки з покупцями», але відображає при цьому інформацію про розрахунки з постачальниками.
Програма «Управління невеликою фірмою» є першим тиражним рішенням, розробленим на новій версії 8.3 платформи «1С:Підприємство» в режимі керованого застосування.
Платформа «1С:Підприємство 8.3» забезпечує високу гнучкість, настроюваність, масштабованість, продуктивність і ергономічність прикладних рішень. «1С:Підприємство 8.3» підтримує роботу в режимі тонкого і веб-клієнта, роботу користувачів через Інтернет, у тому числі і по низькошвидкісних каналах зв'язку.
Ряд засобів і механізмів рішення «Управління невеликою фірмою 8» полегшують починаючим користувачам освоєння програми і одночасно забезпечують досвідченим користувачам високу швидкість роботи.
Основне вікно програми містить розділи «Маркетинг і збут», «Постачання і закупівлі», «Грошові кошти» і т. д. Кожний розділ відповідає певній ділянці обліку та містить усі необхідні можливості для роботи на даній ділянці. При кожному запуску програми в першу чергу завжди відкривається розділ «Робочий стіл». При налаштуванні "Робочого столу" до його складу включаються форми з найбільш важливою інформацією, з якою Користувачеві необхідно ознайомитися на початку робочого дня.
Більш комфортною роблять роботу користувача ряд сервісних механізмів, реалізованих в платформі «1С:Підприємство 8.3». Це, наприклад, механізми "Історія роботи користувача", "Вибрані посилання", "Повідомлення про помилку" і багато інших.
«Історія роботи користувача» дозволяє отримати доступ до останніх даних, які користувач додав в систему або в які елементи довідників, документів вніс зміни, і т. д. Користувач завжди може відкрити список змінених об'єктів і перейти до будь-якого з них. Історія зберігає до 200 записів. При додаванні нових записів в історію старі записи автоматично видаляються.
Для швидкого переходу до режимів і даних, з якими користувач працює найчастіше, застосовується механізм «уподобання». Список обраних посилань користувач набудовує самостійно, додаючи в нього посилання на довідники, документи, звіти та інші об'єкти, з якими він працює.
Як показала практика, використання програми «Управління невеликою фірмою » надає керівництву підприємства необхідні можливості для аналізу, планування і гнучкого управління ресурсами компанії, які сприяють підвищенню її конкурентоспроможності.
Керівникам підрозділів, менеджерам і співробітникам, безпосередньо зайнятим виробничою, торговою та іншою діяльністю, програмний продукт надає інструменти, які дозволяють їм підвищити ефективність щоденної роботи за своїми напрямками.
Ми готові підібрати для вас оптимальні програмні продукти для вирішення ваших завдань.
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service