Сьогодні автоматично відстежувати першу подію дозволяють комп'ютерні програми, однак від випадкових помилок при внесенні даних в систему (наприклад, двічі введених документів) ніхто не застрахований. Тому питання перевірки валових доходів і податкових зобов'язань залишається актуальним і часто займає не мало часу бухгалтера при підготовці до складання податкової звітності.
Одним з методів перевірки є визначення валових доходів, виходячи із змін величини кредитового розгорнутого сальдо по рахунку 361 на початок і кінець періоду і обороту з реалізації товарів/послуг (кореспонденція Дт 36 Кт 70).
У загальному випадку (за винятком ситуацій з поверненнями, бартером, операції, що не обкладаються ПДВ, за умови що аванси не виділяються на окремий субрахунок) формула для перевірки виглядатиме таким чином:
ВД + ПДВ = Оборот Дт 36 Кт 70 + Сальдо Кт 36 на кінець – Сальдо Кт 36 на початок Для того, щоб виконати таку перевірку валових доходів і податкових зобов'язань в 1С:Підприємство 8 нам необхідно:
Як видно, навіть у найпростішому випадку, перевірка є досить громіздкою (адже у випадку, якщо не зійшлася загальна сума ВД по всім контрагентам, – доводиться шукати помилку/причину по кожному з контрагентів).
Для спрощення перевірки валових доходів і податкових зобов'язань був розроблений звіт, який дозволяє скоротити час на перевірку і виявити і виправити причину. Наприклад, в даній ситуації звіт відразу (без ручних підрахунків) показує нам розбіжності.
Матеріали підготовлені компанією TQM systems. Є офіційним партнером, надаємо комплексні послуги 1С:Підприємство.
Завжди раді взаємовигідній співпраці.
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2024 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service