Повідомляємо користувачів і партнерів про випуск редакції 2.0 програми "Громадське харчування ". Всі права на поширення конфігурації належать компанії MOLENARI OÜ (Естонія).
З 04.03.2019 р. новою редакцією 2.0 конфігурації "Громадське харчування " комплектуються наступні програмні продукти:
Згідно з ліцензійною політикою вендора, отримати демо-базу для продуктів 1С:Підприємство можливе тільки за попереднім запитом. Після відправлення заявки можна буде підключитися, детально розглянути і протестувати пробну демо-базу Громадського харчування онлайн:
Назва | Ціна, грн. (без ПДВ) |
---|---|
Продукт | |
1С:Підприємство 8. Громадське харчування | 11 700 |
1С:Підприємство 8.Громадське харчування NFR | 1 700* |
Клієнтські ліцензії на платформу | |
Громадське харчування , на 1 робоче місце | 2 580 |
Громадське харчування , на 5 робочих місць | 9 300 |
Громадське харчування , на 10 робочих місць | 15 500 |
Розширення кількості автоматизованих робочих місць для версії ПРОФ здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу (на 1, 5, 10, 20, 50 і більше робочих місць) і клієнтських ліцензій на відповідну конфігурацію (на 1, 5 або 10 робочих місць), у разі захисту конфігурації системою ліцензування конфігурацій (СЛК).
Кількість придбаних ліцензій на використання конфігурації і платформи визначається виходячи з потреби в максимальній кількості одночасно працюючих користувачів з конфігурацією. Для роботи у варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання в серверному варіанті.
Всі перераховані вище програмні продукти комплектуються редакцією 2.0 конфігурації "Громадське харчування ", а також відповідною документацією до конфігурації. Порядок продажу та отримання електронних поставок продуктів не змінюється.
Рішення «Громадське харчування , редакція 2.0» призначена для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку діяльності ресторанів, кафе, підрозділів громадського харчування готельних комплексів, виробничих і кондитерських цехів та інших підприємств громадського харчування.
Рішення надає реальну допомогу у виконанні багатьох функцій, що виконуються різними працівниками підприємства громадського харчування - технологами, кухарями, завідувачами виробництвом, калькуляторами, комірниками, бухгалтерами, відповідальних за різні ділянки обліку.
Конфігурація забезпечує:
Ведення номенклатурного довідника з відображенням всієї необхідної інформації по товарах, матеріалах, напівфабрикатах, страв. Передбачена можливість враховувати: сезонні відсотки, взаємозаміни, хімікоенергетичні характеристики, калорійність і харчову цінність.
Використання механізму сезонних коефіцієнтів дозволяє врахувати "плаваючий" відсоток холодної обробки інгредієнта в залежності від сезону. Немає необхідності кожен раз заводити нову рецептуру.
В рецептурі можна ставити наступні облікові показники: кількість інгредієнта брутто, відсоток втрат після холодної обробки, кількість інгредієнта нетто, відсоток втрат після гарячої обробки, кількість інгредієнта вихід.
Крім того, в рецептуру страви можна максимально детально описати технологію приготування і вказати різні органолептичні показники (зовнішній вигляд, колір, консистенція, смак, запах).
Для розрахунку хімікоенергетичних характеристик страви реалізована можливість зазначення втрат при обробці сировини для кожного інгредієнта.
Багаторівневість рецептур дозволяє врахувати всі, навіть найскладніші, процеси виробництва страв і напівфабрикатів на підприємстві.
Ведення списку взаємозамінних продуктів і його автоматичне використання при списанні у виробництво і формування калькуляційних карток.
Аналоги істотно спрощують процес правильного обліку залишків інгредієнтів. Завжди є можливість при нестачі основного продукту вказати список його замінників. У цьому випадку при оформленні випуску продукції заміна відбудеться автоматично, додаткових дій з боку користувачів системи не потрібно.При проведенні інвентаризації врахована специфіка підприємств громадського харчування, що значно прискорить перерахунок складу. У процесі інвентаризації напівфабрикати, виробництво яких не було відображено в системі, можуть бути розкладені на інгредієнти.
У програмі підтримується робота з модифікаторами. Для страв можна додавати модифікатори, які увійдуть до складу виробництва. Надалі це дозволить отримати інформацію по собівартості страв з урахуванням модифікаторів.
Обмін даними з фронт-офісом, завантаження продажу з «R-Keeper v.6», «R-Keeper v.7»
Початкові продажі зберігаються в системі у вигляді чеків, які чітко відповідають чеку продажу в касовій системі. Створення документів Чеки громадського Харчування здійснюється після натискання на кнопку «Створити Чеки Громадського Харчування», розташовану в нижній частині форми обробки Завантаження продажів з R-Keeper v.7. Якщо таблиця продажів при цьому не заповнена, то вона заповнюється за поточним встановленим відбору (період і каси ККМ).Після створення документів Чеки громадського Харчування можуть бути отримані цільові документи.
Необхідна аналітична звітність для оцінки показників діяльності підприємства і прийняття рішень, аналізу продажів, а також регламентована звітність та галузеві уніфіковані друковані форми "ВП".
Редакція 2.0 конфігурації "громадське харчування" розроблена на сучасному інтерфейсі "Таксі". Основні характеристики нового інтерфейсу " таксі":
Налаштуваннями параметрів обліку (головне – Налаштування – Параметри обліку) передбачений ряд функціональних опцій. Відключення функціональної опції призводить до виключення з інтерфейсу конфігурації документів (закладок та реквізитів документів, звітів, довідників, пов'язаних з опцією. Відключення функціональної опції не призводить до видалення об'єктів конфігурації: при подальшому включенні функціональної опції документи, довідники та звіти повертаються в інтерфейс.
В редакцію 2.0 конфігурації "Громадське харчування " додана завантаження продажу з "R-Keeper v.7". Початкові продажі зберігаються в системі у вигляді чеків, які чітко відповідають чеку продажу в касовій системі.
Додані нові галузеві уніфіковані друковані форми "ГХ".
Документи руху безготівкових грошових коштів вводяться і зберігаються в журналі "Банківські виписки".
Надходження коштів на банківський рахунок відображається документом"надходження на банківський рахунок". При переході на нову версію редакції 2.0 документи "Платіжне доручення вхідне" перетворені в документи "Надходження на банківський рахунок". Списання грошових коштів з банківського рахунку відображається документом "Списання з банківського рахунку". Документом відображається будь-яке списання грошових коштів: відповідно як з платіжним дорученням організації, так і з платіжним ордером банку. При переході на нову версію редакції 2.0 документи "Платіжне доручення вихідне" перетворені в документи "Списання з банківського рахунку".
Додано документ "платіжне доручення". Документ являє собою платіжне доручення, що направляється організацією банку для перерахування грошових коштів. Документ може бути роздрукований або переданий банку через систему "Клієнт-банк". Документ не формує бухгалтерських проведень і не є аналогом документа "платіжне доручення вихідне", що використовувався в редакції 1.2. Після отримання від банку інформації про списання коштів, повинен бути сформований документ "Списання з банківського рахунку". Сума платежу та інформація про одержувача можуть бути заповнені автоматично з "Платіжного доручення".
Кадрові накази (прийом, переклад, звільнення) оформляються окремо по кожному співробітнику. При переході на редакцію 2.0 введені раніше кадрові накази були перетворені в нові документи по кожному співробітнику.
Вид зайнятості співробітника (Основне місце роботи, внутрішнє або зовнішнє сумісництво) вказується для співробітника безпосередньо в наказі про прийом і може бути змінено при кадровому перекладі. Таким чином можлива зміна основного місця працівника в організації без необхідності звільнення та повторного прийняття на роботу.
Спрощено введення інформації про планові внески соціального страхування в кадрових документах-замість зазначення повного набору необхідних внесків зазначається лише Категорія застрахованої особи, відповідна інструкції заповнення звітності з ЄСВ. При розрахунку зарплати повної набір внесків визначається за основною категорією співробітника і виду проведених нарахувань.
Реалізована можливість ведення спрощеного кадрового обліку.
У новій версії розширені можливості обліку часу. Існує можливість введення декількох виробничих календарів.
Спрощено та прискорено роботу з документом "нарахування заробітної плати". Документ автоматично розраховується при початковому заповненні за плановими даними.
Формування проведень з нарахування заробітної плати можливе у двох режимах – безпосередньо в документі нарахування (при його проведенні), або окремим документом "відображення зарплати в бухгалтерському обліку" наприкінці періоду.
Підсистема "Версіонування об'єктів" призначена для обліку історії змін об'єктів (хто, коли і що змінив). Також вона дозволяє отримувати звіти за версіями або за конкретною версією об'єкта.
Спосіб нумерації документів у редакції 2.0 конфігурації "Громадське харчування " змінився порівняно з редакцією 1.2. Для правильної нумерації документів необхідно змінити номер першого створюваного документа кожного виду так, щоб він продовжував нумерацію з старої версії. При цьому номери документів, перенесених з редакції 1.2 конфігурації "Громадське харчування ", в друкованих формах будуть відображатися правильно.
Є можливість відкрити для перегляду, друку або вивантаження в XML архівні регламентованих звітів (створені і збережені в редакції 1.2).
Щоб скористатися цією можливістю необхідно увійти в користувацькому режимі, використовуючи " товстий клієнт (кероване додаток)".
Редакція 2.0 надається зареєстрованим користувачам попередніх редакцій конфігурації "Громадське харчування " у відповідності з умовами сервісного обслуговування (детальніше у відповідному розділі).
Дистрибутив редакції 2.0 доступний в сервісі "Оновлення програм" на порталі тут.
Для роботи з конфігурацією необхідно використовувати платформу не нижче версії 8.3.8. Версія 8.3.8 опублікована в сервісі "Оновлення програм" на порталі тут.
Перехід на редакцію 2.0 здійснюється оновленням актуальної версії редакції 1.2, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються. Користувачам, у яких встановлена більш рання версія конфігурації редакції 1.2, необхідно попередньо виконати оновлення конфігурації до актуальної версії.
В редакції 1.2 конфігурації "Громадське харчування " планується підтримувати зміни до законодавства 31.05.2019 року включно, розвиток функціональності не передбачається. З 01.06.2019 року конфігурація буде знята з підтримки. У разі зміни строків та/або правил підтримки – інформація буде доведена за допомогою інформаційних листів.
У зв'язку з тим, що редакція 1.2 більше не включається до складу основних поставок продуктів, перерахованих вище, нагадуємо, що користувачі, які придбали у складі даних продукту редакцію 2.0, мають право використовувати попередню редакцію 1.2 конфігурації "Громадське харчування " при умові дотримання правил технічної підтримки. Це може виявитися актуальним, якщо, наприклад, у користувача впроваджена редакція 1.2, і він купує ще одну основну поставку "Громадське харчування " для нової філії. Для отримання дистрибутива редакції 1.2 користувачам, які виконують правила технічної підтримки, слід звертатися до обслуговуючої компанії.
У той же час, враховуючи обмежений термін підтримки редакції 1.2 конфігурації "Громадське харчування " ми рекомендуємо користувачам перейти на редакцію 2.0 (див. порядок переходу вище).
Апгрейди основних поставок
Порядок виконання апгрейдів не змінився.
Обмін клієнтських ліцензій
Обмін клієнтських ліцензій не передбачений. У разі додавання можливості обміну клієнтських ліцензій про це буде повідомлено окремим інформаційним листом.
З 04.03.2019 р. сервісне обслуговування програмних продуктів, що містять конфігурацію "Громадське харчування " і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором ІТС з активним сервісом ІТС Галузевої 1-ї Категорії.
Партнери мають право надавати консультаційні послуги користувачам ПП, а також оновлювати ПП тільки при наявності активованого сервісу ІТС Галузевої 1-ї Категорії на даний ПП, або якщо для користувача діють правила "Перехідного періоду".
З 04.03.2019 р. сервіс ІТС Галузевої 1-ї Категорії (консультації розробника ПП, доступ до форуму і до оновлень конфігурацій, підтримуваних по ІТС Галузевої) буде надаватися:
"Перехідний період". Якщо користувач програмних продуктів, що містять конфігурацію "Громадське харчування ", тобто діючий договір ІТС на даний ПП, а початок дії цього договору раніше 01.04.2019 р., то він зможе до закінчення поточного строку дії договору ІТС отримувати обслуговування в рамках сервісу ІТС Галузевої без додаткової плати. При пролонгації (або укладанні нового) договору ІТС, для отримання оновлень і консультаційно-методичного супроводу по даному ПП, Користувачеві необхідно буде активувати сервіс ІТС галузевої.
У комплект основного постачання "Громадське харчування " включається купон на пільговий період супроводу в рамках договору ІТС і сервісу ІТС Галузевої. Вартість пільгового періоду супроводу включена у вартість поставки. Тобто після реєстрації комплекту і оформлення пільгового періоду супроводу ІТС, а також активації пільгового періоду супроводу в рамках сервісу ІТС Галузевої, користувач має право користуватися офіційною підтримкою без додаткової оплати на термін пільгового періоду.
Наші аналітики проконсультують вас з будь-якого питання. Наші контакти. Чекаємо на ваші звернення.
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service