25.09.2018 випущена нова версія платформи "1С:Підприємство" 8.3.13.
До механізму розширення даних включені всі об'єкти, які використовуються в спеціальних прикладних областях:
Для власних регістрів накопичення є обмеження - в них не підтримується механізм агрегатів.
З'явилася можливість включати власні регістри будь-якого виду до складу рухів власних і запозичених документів розширення.
Перераховані вище можливості дозволяють розширювати дані, які використовуються для задач оперативного і бухгалтерського обліку, а також для розрахунку зарплати.
Крім того, розширено можливості доопрацювання планів обміну. Тепер до складу власних планів обміну можна включати запозичені об'єкти. В результаті власні плани обміну тепер мають функціональність майже таку ж, як плани обміну конфігурації, за винятком того, що власні плани обміну не можна використовувати в розподіленій інформаційній базі. Запозиченим планам обміну стало можливо додавати власні реквізити, табличні частини і реквізити табличних частин.
Покращено процес видалення розширень, які змінюють структури даних: додаткові повідомлення і перевірки дозволяють знизити ризик випадкового видалення і втрати даних.
Безпосередньо до розширення конфігурації додані поля з інформацією про постачальника і про саме розширення:
Ці поля мають те ж призначення, що і однойменні властивості конфігурації, але описують розширення. Інформація з цих полів відображається у вікні "Про програму" для кожного з встановлених розширень.
Зовнішній вигляд прикладного рішення тепер можна привести у відповідність до вимог користувача і стилю оформлення, який використовується в більшості програмних продуктів користувача. Така можливість може бути затребувана при впровадженні корпоративних типових рішень, оскільки дозволяє витримати корпоративний стиль замовника.
Можливість реалізована наступними доробками:
Механізм "Історія даних" тепер охоплює нові об'єкти конфігурації: плани обміну, плани видів розрахунку і константи. Він також дозволяє реалізовувати власні алгоритми при переході на версію і перевизначати всі основні форми, які використовуються цим механізмом.
Реалізована можливість об'єднання додатків одного абонента. Під додатком розуміється область даних інформаційної бази або сама інформаційна база, якщо в ній немає поділу даних. Ця можливість дозволить організувати загальне обговорення для користувачів різних конфігурацій (додатків) і, як наслідок, забезпечити більш ефективну інтеграцію цих змін.
Також додано кілька можливостей, покликаних підвищити комфорт роботи користувача, серед них: контекстне обговорення з двома учасниками, відображення статусу користувача.
Стало можливо отримувати оповіщення, що розсилаються сервером взаємодії, навіть в тих випадках, коли додаток - приймач повідомлень не запущено. Можливість реалізується за допомогою додатка "1С:Підприємство - оповіщення і запуск".
Звертаємо увагу, що відповідно до ліцензійної угоди використання продукту "1С:Підпр. Сервер взаємодії" правомірно, якщо у користувачів є ліцензія на сервер рівня КОРП і клієнтські ліцензії рівня КОРП.
З'явилася можливість контролювати споживання ресурсів комп'ютера, на якому функціонує кластер серверів.
Новий механізм управління споживанням ресурсів вирішує такі основні завдання:
Механізм дозволить запобігати аварійне витрачання ресурсів, критичне для роботи системи в цілому, і таким чином сприятиме стабілізації роботи системи в великих впровадженнях і хмарних сервісах, побудованих на технології 1cFresh.
Новий механізм забезпечить захист від розширень конфігурації, що неефективно витрачають ресурси сервісу. Це дозволить відмовитися від попереднього аудиту ефективності коду розширень конфігурації в сервісі, завдяки чому зросте оперативність публікації оновлень.
При звичайній роботі в сервісі новий механізм дозволить рівномірно розподіляти ресурси сервісу між абонентами. Для окремих абонентів можна встановити квоту, яку вони не зможуть перевищити.
Використання механізму управління споживанням ресурсів правомірно, якщо у користувачів є ліцензія на сервер рівня КОРП і клієнтські ліцензії рівня КОРП.
Оптимізовано виконання наступних операцій:
Буде корисний для приведення посад і особистих даних співробітників до відповідної відмінкової форми при формуванні різних звітів і документів.
З'явилася можливість отримання імені конфігурації, номера версії і постачальника на підставі файлів .cf або .cfe. Реалізована можливість отримувати з файлу .cfu список версій конфігурації, які можуть бути оновлені даним оновленням, а також версію конфігурації, яка вийде в результаті оновлення. За рахунок цього спрощується створення різних інструментів для автоматизації оновлення конфігурацій та створення комплектів поставки.
Реалізована підтримка поштових серверів, що використовують протокол аутентифікації OAuth2.
З'явилася можливість вказати один або декілька провайдерів OpenID Connect в налаштуваннях публікації бази на веб-сервері (в файлі default.vrd).
Налаштування діє в разі підключення до інформаційної базі веб-клієнтом.
Реалізовано новий діалог вибору файлів, що допускає вибір декількох файлів і підтримує перетягування. Діалог не вимагає установки розширення роботи з файлами.
Реалізована можливість визначати поведінку діаграм в тому випадку, якщо в якості значення в даних вказано нечислове значення (наприклад, NULL або "Не визначено" ).
З'явилася можливість отримувати або видаляти елементи певної категорії, отримувати читабельний текст з HTML-документа.
Всього у версії 8.3.13 платформи реалізовані 84 завдання, пов'язані з доопрацюванням функціональності, і 22 завдання з оптимізації різних функцій і режимів роботи.
Повний список змін міститься в файлі V8Update.htm, що входить в
дистрибутив версії 8.3.13. Пропонуємо ознайомитися з ним фахівцям з розробки, впровадження та адміністрування. При стандартній установці версії 8.3.13.1513 платформи для операційної системи Microsoft Windows цей файл знаходиться в каталозі C:\Program Files\1cv8\8.3.13.1513\docs\ru.
Oph стандартній установці платформи для операційної системи Linux цей файл знаходиться в директорії/opt/1c/v8.3/i386/docs/ru/.
Зареєстровані користувачі системи "1С:Підприємство 8" можуть отримати дистрибутив нової версії платформи в установленому для них порядку отримання оновлень. Для користувачів версій ПРОФ і вище необхідна наявність чинного договору інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).
Версію 8.3.13 платформи можна отримати в сервісі "Оновлення програм" на порталі ІТС , її також планується опублікувати в складі випуску ІТС за листопад 2018 року.
Всі накопичені дані в інформаційних базах, створених з використанням більш ранніх версій платформи, зберігаються повністю.
Конвертація конфігурацій, інформаційних баз, зовнішніх обробок і зовнішніх звітів при переході від попередньої версії до версії 8.3.13 не потрібна.
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності.TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service