Налаштування параметрів обліку в програмі ЗУП для введення залишків відпусток, введення початкових даних на дату початку роботи в конфігурації, розрахунок залишків відпусток, робота з документами "Відпустка" та "Звіт з використання відпусток".
Новини, анонси, майстер-класи та ін. корисний контент для тих, кому важливо бути попереду та в курсі теми
Консультант з ведення обліку Заробітної плати і кадрів
в програмних продуктах BAS і 1С:Підприємство
Наталія Попова "TQM systems"
Запитуйте будь-що про автоматизацію обліку заробітної плати та управління персоналом, про роботу з програмами BAS, побудову розрахунків і бізнес-процесів.
Ми підготуємо для вас матеріали та надамо розгорнуту відповідь, поділимося багатим досвідом.
Налаштування програми | Введення початкових даних | Як подивитися залишки відпусток | Документ Відпустка | Звіт
Для того щоб ввести залишки відпусток за періодами потрібно:
Це налаштування система зберігає в наперед визначеному регістрі відомостей “Облікова політика по персоналу організацій”.
В довіднику «Види відпусток», за посиланням («Кадровий облік організацій» - «Кадровий облік» – «Відпустки» – «Види відпусток») зберігаються всі можливі види відпусток.
Даний довідник заповнений наперед визначеними елементами згідно законодавства про відпустки і за необхідності перелік відпусток може змінюватися і розширятися користувачем. Правила обліку відпусток прописані в елементах довідника:
По-друге, необхідно ввести інформацію по кожному співробітнику на дату початку роботи в конфігурації, про належні йому дні відпустки по кожному окремому виду відпустки. Дана інформація про нормативну тривалість (в днях) відпусток у розрізі видів відпусток зберігається в регістрі відомостей “Належні щорічні відпустки співробітників».
Для тих організацій, які вже працювали на дату початку роботи з конфігурацією, потрібно внести залишки невикористаних відпусток кожного працівника по кожному виду відпустки. При подальшому використанні відпусток ця інформація буде розраховуватися при розрахунку доступних днів відпустки.
Обираємо обробку “Залишки відпусток”, яка полегшить введення даних про невикористані відпустки та фіксує інформацію про те, хто і як і за який період використав відпустку.
За посиланням “Редагувати залишок відпустки” в формі автоматично створюється документ “Відпустки організацій” з видом операції “Коригування відпустки”, де в табличній частині за посиланням “Використовувати днів основного” потрібно вказати всі використані дні конкретного виду відпустки за кожний робочий рік.
Залишки за різними видами відпусток потрібно внести двома строками.
У результаті заповнення розділу «Залишки відпусток » в розділі «Залишки відпусток минулих років» - “Доступний залишок” буде автоматично перерахований залишок відповідного виду відпустки, накопичений за кілька зазначених робочих періодів.
Залишок відпустки на будь-яку наступну дату буде визначатися як сума залишку, введеного на дату введення залишків, і залишку, розрахованого як різниця зароблених (починаючи з цієї дати) і фактично використаних відпусток, зареєстрованих після цієї дати.
Після коригування залишків на дату початку роботи в програмі, можливо створювати документ “Відпустка”.
Зазначений документ призначений для фіксації тривалості відпусток, виняток – у зв’язку з вагітністю та пологами. В ньому необхідно позначити вид, дати початку та завершення. В документі передбачено автоматичне розподілення по робочим періодам залишків відпусток. Щоб процедура здійснювалася таким чином необхідно включити відповідний механізм в налаштуваннях параметрів обліку.
“Розраховувати залишки за кілька років” – опція, при установці якої, враховуються залишки за минулі роки. Якщо опція відключена – тільки за поточний рік.
У прикладному об’єкті конфігурації “Відпустки організації” вказуються дати початку та закінчення. У разі, коли дата завершення не наступила необхідно відзначити опцію “Нагадати”. Повернення співробітника вважається “запланованим” і необхідно його підтвердження. Відповідно в базі реєструються дані про ймовірну дату повернення співробітника.
За умови, що в період відсутності співробітника на його місце потрібно взяти іншого, встановлюється опція “Звільняти ставку”.
а допомогою звіту «Звіт по використанню відпусток» можна отримати інформацію про всі щорічні відпустки, що надані за обраний період та залишок днів відпустки на певну дату з деталізацією за робочі роки.
Консультант з ведення обліку Заробітної плати та Кадрів
в програмних продуктах BAS та 1С:Підприємство
Наталія Попова, "TQM systems"
- Ще Інструкції ЗУП у нашому блозі,
- як ця функціональність влаштована у BAS ERP, КУП, Бухгалтерія КОРП
*Копіювання матеріалу можливе тільки з посиланням на джерело і зазначенням автора матеріалу. Вдячні за повагу до прав інтелектуальної власності TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2024 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service