Ефективність присутності вашого бізнесу в інтернеті: як збільшити відвідуваність і конверсію сайту? Спробуйте використати послуги інтернет - маркетингу повного циклу.

SEO: Пошукова Оптимізація сайту

SEO просування забезпечує видимість вашого сайту і його ефективну присутність у пошукових системах Інтернету, що приводить до значного збільшення продаж і прибутків для наших клієнтів. Пошукова СЕО оптимізація web сайту - зараз важливий і необхідний процес для кожного бізнесу. Наші основні послуги пошукової оптимізації: органічний пошук, SEO оптимізація сторінки, побудова маси посилань, стратегія пошуку по ключових словах і звіти про результати.

Читать полностью

SMM: Соціальний Медіа Маркетинг

Ефективна соціальна стратегія може допомогти вам у розвитку вашого бізнесу, підтримуючи вашу соціальну присутність і взаємодію з аудиторією. Наші експерти соціальних медіа з готовністю допоможуть вам формалізувати ваші бізнес задачі, визначити цільову аудиторію, створити захоплюючий, гідний контент і, в завершення, інтегрувати соціальні медіа з усіма іншими аспектами он-лайн присутності вас та вашого бізнесу в Інтернеті.

Читать полностью

PPC: Контекстна реклама

Контекстна реклама PPC (pay per click) має миттєвий ефект і дає бізнесу значно більші обсяги в результаті дієвого впливу на користувача ефекту першої позиції і першої сторінки у пошукових системах. Послуги з налаштування й управління контекстною рекламою PPC допоможуть скоротити ваші витрати на "порожні" платні кліки за рахунок продуманих рекламних компаній.

Читать полностью