Конфігурація "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку " розроблена на базі типової конфігурації "Роздрібна торгівля", системи програм "1С:Підприємство 8" зі збереженням усіх можливостей і механізмів типового рішення.
З 24.02.2022 ми припинили відвантаження продуктів лінійки BAS. Дана програма групи BAS базується на платформі BAF, що є локалізованою версією російської платформи 1С:Предприятие 8.
Зважаючи на напад Росії на УкраЇну ми припинили продаж як ліцензій на цю платформу так і на прикладні рішення що на ній розроблені.
Щодо аналогів які зараз доступні на ринку: більш детально тут…
Важливо:
- підтримку та послуги щодо обслуговування підприємствам які придбали раніше продукти надаємо
- допоможемо перенести дані у разі переходу на нове програмне забезпечення
Галузеве рішення "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку " надає наступні можливості:
Зміст:
За ліцензійною політикою вендора отримати демо-базу до продуктів 1С:Підприємство можливо тільки за попереднім запитом. Надіславши заявку можна буде підключитися, детально розглянути і протестувати пробну демо-базу Магазин побутової техніки та засобів зв'язку онлайн:
Немає необхідності завантажити демо, - демонстраційна база Магазин побутової техніки та засобів зв'язку доступна прямо зараз по інтернету!
Акційна пропозиція: знижка 20%, надаємо у вигляді годин послуг на первинне налаштування і впровадження з досвідченим консультантом-аналітиком.
Програмний продукт "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку " розширює функціональні можливості типового рішення "Роздрібна торгівля " для роботи зі специфічним асортиментом (побутова техніка, мобільні телефони, комп'ютери та комплектуючі) і бізнес-процесами (обміну старих виробів на нові з доплатою (Trade-in, прийом товарів в ремонт і для гарантійного обслуговування) салонів зв'язку, магазинів побутової техніки, електроніки, комп'ютерної техніки як в варіанті одиночного магазину, так і мережі магазинів.
Дана система дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів, облік грошових коштів в касах організацій, облік товарів прийнятих в ремонт, переданих в сторонні сервісні центри і виданих в підміну.
Конфігурація "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку " автоматизує наступні операції:
У конфігурації "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку " реалізований механізм реєстрації серійних номерів товарів в документах прийому, реалізації та складських документах. Вказівка серійних номерів в загальному випадку не є обов'язковим, однак для необхідних видів номенклатури є можливість настройки обов'язкового зазначення серійних номерів в документах. Реалізовано механізм пакетного створення серійних номерів по заданому користувачем шаблоном.
У конфігурації реалізований механізм інвентарного (поштучного) обліку товарів. При оприбуткуванні, переміщенні, реалізації і т. п. інвентарні товари використовуються в одиничному кількості. В якості ідентифікатора інвентарного товару використовуються характеристики номенклатури.
Для обміну старих виробів на нові з доплатою реалізований спеціалізований механізм Trade-in. Даний процес розділений на два етапи. На першому виконується оцінка і прийом б / в товарів. На другому виконується реалізація нових товарів.
При реалізації в якості оплати касир вказує документ прийому, а відсутню різницю клієнт оплачує будь-яким зручним йому способом. При реалізації в опт або роздріб є можливість оформлення гарантії на проданий товар і друку гарантійного талона, в т.ч. на власних бланках.
У рішенні реалізований механізм обліку товарів в ремонті. Реалізовано контроль товарів прийнятих в ремонт, переданих в сторонні сервісні центри і виданих в підміну. Облік в ремонті виконується як для товарів клієнтів так і для власних товарів компанії. Реалізовано механізм дозволяє накопичувати сумарну вартість ремонту в залежності від проведених операцій. Є можливість реєстрації власних етапів ремонту, що відображають особливості ремонту в компанії. Оплата ремонту може здійснюватися за допомогою РКО або чека ККМ.
У конфігурації "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку " поряд з многомагазинним урахуванням, реалізований багатофірмовий облік, де кожен склад (торговий зал) може бути віднесений до певної організації. При цьому можуть використовуватися різні системи оподаткування: загальна система оподаткування, спрощена система оподаткування.
Конфігурація "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку " може використовувати ордерні схеми переміщення, реалізації та надходження товарів на склади магазину. Ордерна схема являє собою переміщення в буферний список товарів, необхідних до прийняття або відвантаження зі складу, фактична ж операція з товарним залишком на складі проводиться видатковими або прибутковим ордером.
У системі реалізована можливість контролю установки цін на товари для кожного магазину окремо, що забезпечує відповідність цін в інформаційній базі і цінників в торгових залах магазинів. Є можливість роботи з типами цін номенклатури, які в разі використання керуючої системи можуть виступати в ролі рекомендованих цін до роздрібної торгівлі, але бути скоригованими для роздрібного продажу в залежності від географічного положення роздрібної точки (присутність аналогічних товарів за нижчими цінами в конкуруючих організаціях, що перебувають в безпосередній близькості до магазину). Також реалізовані механізми створення макетів цінників і етикеток та їх друку з будь-яких видів "товарних" документів.
Облік торгових операцій в конфігурації "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку " ведеться в одній валюті - в гривнях.
У системі реалізовані механізми автоматичного визначення ставки ПДВ в момент продажу товару зі складів магазину. Система оподаткування встановлюється для кожного складу окремо. У момент продажу товару торговий зал (склад), з якого необхідно продавати товар, визначається касою продажу товару і номенклатурної групою, до якої він (товар) належить. Це робить можливим коректний введення документів в магазинах, що використовують змішану систему оподаткування.
Реалізовано схеми розподілу товарів по складах: при фактичному прийомі товару оператор може розподілити поставку по складах (торгових залах) магазину в залежності від номенклатурної групи товару.
Конфігурація "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку " дозволяє планувати і вести облік робочого часу співробітників магазина, а також надає можливість автоматичної реєстрації часу роботи співробітника з використанням його особистої реєстраційної карти.
У конфігурації передбачені різні аналітичні звіти для контролю над діяльністю магазину. Передбачена можливість спрощеного обліку собівартості товарів (за ціною останньої поставки або за інформацією про собівартість, отриманої з центрального офісу) та отримання даних про прибуток, одержаний при продажу товарів магазинами.
Інформаційні бази, створені на основі галузевого рішення "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку ", мають можливість роботи в режимі розподілених інформаційних баз (РИБ) з чітким поділом документообігу по магазинах, де в головному вузлі РИБ консолідується інформація по всіх магазинах мережі. Передбачені механізми автоматичного ініціювання обміну.
Програма "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку " автоматизує бізнес-процеси роздрібних і оптових продажів. Для автоматизації інших напрямків діяльності торгового підприємства, таких як безготівкові грошові розрахунки, взаєморозрахунки з контрагентами, планування і бюджетування, управління відносинами з клієнтами, управління персоналом, бухгалтерський та управлінський облік і т. П., Призначені інші рішення, що входять в систему "1С:Підприємство 8 ".
В даний час програмний продукт "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку " розрахований на роботу в зв'язці з керуючою системою (back-office), в якості якої може використовуватися типове рішення "Управління торгівлею "редакції 2.3 або" Управління торговим підприємством" редакції 1.1.
У керуючій системі можна створити необмежену кількість вузлів "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку ", які в свою чергу можуть бути головними вузлами розподіленої інформаційної бази.
Передбачені механізми адміністрування користувачів інформаційної бази віддалених вузлів РИБ з головного вузла конфігурації "Магазин побутової техніки та засобів зв'язку " адміністратором системи. Наприклад, в головному вузлі РИБ, адміністратор системи може створити (редагувати, призначати ролі, інтерфейси, скидати пароль) користувача інформаційної бази віддаленого вузла, а так само мати доступ до актуальної інформації про налаштування користувачів ІБ, зроблених в режимі конфігуратора (або підприємства) безпосередньо в вузлах РИБ.
Конфігурація підтримує взаємодію з наступними категоріями торгового обладнання:
Передбачена проста і зручна настройка підключення торгового устаткування з допомогою обробок обслуговування.
Нове y версії
Відображення змін законодавства
Торговельне обладнання
Зареєстровані користувачі ІТС можуть скачати оновлення 1.0.25.1 для Магазину побутової техніки та засобів зв'язку в Україні , а також додаткові матеріали на сайті підтримки.
Нове у версії
Перехід на платформу 8.3
Зовнішні друковані форми для довідників
Виправлення помилок
Зареєстровані користувачі ІТС можуть скачати оновлення 1.0.24.1 для Магазину побутової техніки та засобів зв'язку в Україні , а також додаткові матеріали на сайті підтримки.
Реалізовано підбір одиниць вимірювання з КСПОВО (Класифікатор системи Позначення одиниць вимірювання та обліку).
Реалізовано нарахування акцизного податку суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі відповідно до п. 212.1.11 ПКУ.
В довіднику "Номенклатура" доданий прапор "Підакцизний товар". Для підакцизних товарів прапор повинен бути заповнений.
Акцизний податок нараховується за ставкою 5% для всіх видів підакцизних товарів і всіх територій. Нарахування здійснює документ "Звіт про роздрібні продажі". Сума акцизу розраховується автоматично, базою для нарахування є сума продажу з ПДВ. Акцизний податок не нараховується, якщо товар продається для комерційного використання. В цьому випадку в рядку документа заповнюється прапор "Для комерційного використання". При продажу в АТТ, прапор "Для комерційного використання" заповнюється в "Чеке ККМ".
Інтегрована підтримка програми лояльності "Бонус Плюс" від ПриватБанку. У разі, якщо платіжна карта, якою розплачується покупець, бере участь в програмі "Бонус Полюс", то в обліковій системі буде зареєстрована знижка на чек в розмірі суми фактично нарахованих покупцеві бонусів. Таким чином досягається коректність підсумкових сум продажів за зміну і фактично отриманих магазином д / с. Інформація про суми наданих бонусів фіксується в інформаційній базі і, надалі, може бути проаналізована.
Додана підтримка нових видів обладнання:
Реалізована можливість авто-коригування сум ПДВ для документа Звіт про роздрібні продажі.
Доопрацьовано обмін з УТП . Тепер коректно переноситься документ Звіт про роздрібні продажі.
Виправлена помилка відкриття майстра завантаження з електронних документів.
Оптимізація отримання старих цін для номенклатури в списку товарів.
Оновлені драйвера на РРО Рарус: Принтер чеків і Марія 301-МТМ. Рекомендується виконати оновлення обробок обслуговування з каталогу комплекту поставки оновлення.
Реалізовано новий механізм, який дозволяє при запису документів "Реалізація товарів" і "Чек ККМ" провести коригування підсумкової суми виділяється податку і привести її до значення, що отримується при використанні методу розрахунку щодо загальних сум по кожній податковій групі. Управління даними функціоанлом проводитися через флажек "Перерахунок ПДВ з урахуванням помилок округлення" у відповідній картці довідника "Каси ККМ".
Додана настройка "Чи не перезаполнять для нових чеків поле продавець" Робочого Місця Касира. При створенні нового чека поле Продавець за замовчуванням заповнюється з налаштувань користувача (параметр "Основний продавець"). При установці прапорця значення буде заповнюватися з попереднього чека.
Підсистема бонусів дозволяє виконувати нарахування сум на бонусний рахунок покупця в залежності від дотримання тих чи інших умов покупки. Бонуси є складовою частиною підсистеми маркетингових акцій і, по суті, є знижками з типом нарахування "Накопичення бонусів". При цьому сума таких знижок ні яким чином не впливає на поточний продаж, а надходить в накопичення на бонусний рахунок покупця. Надалі покупець може здійснювати оплати, використовуючи накопичені бонуси.
Розширена форма надходження товарів автоматизує процес введення документів установки цін при прийомі товару і зменшує кількість помилок оператора за рахунок автоматичного формування пакета документів. Збільшується наочність і контроль над роздрібними цінами, відсотком націнки, так як всі дані знаходяться в одному документі. Використання даного механізму може бути встановлене для кожного користувача індивідуально, через пункт налаштувань "Використовувати спрощену схему розцінки товару при надходженні".
Нові права дозволяють обмежити можливості деяких користувачів при роботі з документами:
Увага! Чи не рекомнедуется виконувати сеанс обміну даними і групове перепроведення документів від імені користувачів з обмеженими правами.
При роботі з документом, реалізована операція автоматичного очищення колонки "Кількість фактичне". Ця операція дозволяє перед проведенням інвентаризації складу, виконати заповнення документа всіма залишками товарів за даними обліку, очистити колонку кількості і за допомогою сканера штрих-кодів заповнити фактична кількість товарів на складі.
Щоб прийняти рішення і зробити вірний вибір потрібна ще інформація - замовте консультацію у наших фахівців
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності.TQM systems
Магазин побутової техніки та засобів зв'язку | 11 700 |
Консультації та доробки, грн/год | 500 |
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2024 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service