Автоматизація прцесів обліку та управління розподільною мережевою компанією в галузі енергетиці є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління і обліку , яке дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства.
Надіславши заявку можна буде підключитися, детально розглянути і протестувати пробну демо базу онлайн:
Немає необхідності завантажити демо, - демонстраційна версія доступна прямо зараз по інтернету!
Функціональні можливості впровадження автоматизованої системи
Підсистема управління фінансами орієнтована на комплексне вирішення завдань планування, контролю та обліку доходів і витрат, вона дозволяє підприємству ефективно використовувати власні кошти та залучені інвестиції, підвищити керованість бізнесу в цілому. Реалізовані механізми оптимізують застосовуються фінансові інструменти, роблячи роботу компанії прозорою для внутрішнього і зовнішнього аудиту, підвищують інвестиційну привабливість бізнесу.
Функціональні можливості підсистеми забезпечують вирішення широкого кола завдань фінансової служби, планового і економічного відділів, бухгалтерії
Підсистема реалізує наступні функції:
Підсистема казначейства містить функції, необхідні для ефективного управління рухом грошових коштів, контролю над здійснюваними платежами:
Підсистема управління взаєморозрахунками використовується у фінансових, постачальницьких і збутових структурах підприємства, дозволяючи оптимізувати фінансові ризики підприємства і потреба в оборотному капіталі.
Аналізується зміна в часі прогнозованою (відкладеною) і фактичної заборгованості. Відкладена заборгованість виникає при відображенні в системі таких подій, як замовлення на поставку або передачу на комісію товарно-матеріальних цінностей, заявка на отримання грошових коштів та інших аналогічних. Фактична заборгованість пов'язана з операціями розрахунку і моментами передачі прав власності.
Основне призначення підсистеми взаєморозрахунків:
Бухгалтерський облік ведеться відповідно до російського законодавства по всіх ділянках обліку, в тому числі:
Підтримується ведення бухгалтерського обліку в єдиній інформаційній базі для декількох юридичних осіб. Для консолідації даних територіально-розподілених структур - філіальних організацій і груп компаній конфігурація може використовуватися спільно з рішенням "Консолідація".
Високий ступінь автоматизації формування бухгалтерських проводок зумовлена описом готових до використання первинних документів за видами господарських операцій.
Якість ведення бухгалтерського обліку контролюється спеціалізованим звітом "Аналіз стану бухгалтерського обліку", що дозволяє контролювати складні операції і оперативно визначати місця виникнення (до документа) небажаних відхилень.
Актуальність форм регламентованої звітності підтримується можливістю автоматичного оновлення через Інтернет.
Податковий облік з податку на прибуток в конфігурації ведеться незалежно від бухгалтерського обліку. Господарські операції відображаються паралельно в бухгалтерському та податковому обліку. Основу ведення бухгалтерського та податкового обліку складають розділені Плани рахунків, що мають "дзеркальну" кодування. Для цілей бухгалтерського і податкового обліку допустимо використання незалежних способів оцінки матеріально-виробничих запасів при списанні, способів обчислення амортизації і т.д. Якість ведення податкового обліку контролюється звітом "Аналіз стану податкового обліку з податку на прибуток", що дозволяє в наочній формі контролювати величини податкових компонент (НУ, ВР, ПР), розшифровка даних дається в спеціалізованих звітах. Забезпечено формування декларації з податку на прибуток.
Відправлення звітності через Інтернет
Користувачам всіх версій, окрім базових, для використання "Звітності" необхідна наявність чинного договору ІТС.
Без додаткової оплати підключити сервіс для однієї юридичної особи або ІП можуть користувачі, які уклали договір ІТС рівня ПРОФ.
Для підключення до сервісу "Звітність" звертайтеся до нас.
Підсистема включає в себе окремий План рахунків відповідно до МСФЗ, який може налаштовуватися користувачем, і забезпечує:
Можливості підсистеми дозволяють:
Підсистема може також бути налаштована для ведення обліку та складання фінансової звітності відповідно до зарубіжними стандартами, в тому числі US GAAP.
Співробітники відділу кадрів, відділу організації праці та зайнятості та бухгалтерії можуть використовувати підсистему управління персоналом в єдиному інформаційному просторі для щоденної роботи.
Підсистема призначена для інформаційної підтримки кадрової політики компанії та автоматизації розрахунків з персоналом. У числі можливостей підсистеми:
За накопиченим даними про співробітників можна побудувати різноманітні звіти: списки працівників, аналіз кадрового складу, звіти по відпустках (графіки відпусток, використання відпусток і виконання графіка відпусток) і т.д.
Підсистема регламентованого кадрового документообігу дозволяє автоматизувати кадрові операції відповідно до чинних нормативних документів:
Розрахунок зарплати
Важливим аспектом управління бізнесом є побудова системи мотивації робітників, орієнтованої на збільшення обсягу продукції, що випускається з належним рівнем якості продукції, що передбачає зацікавленість персоналу в підвищенні кваліфікації. Для реалізації стратегій мотивації персоналу часто використовується тарифна і відрядна системи оплати праці, для точного розрахунку нарахувань відповідно до прийнятих правил призначена підсистема розрахунку зарплати.
Підсистема дозволяє автоматизувати весь комплекс розрахунків з персоналом, починаючи від введення документів про фактичне напрацювання, оплати лікарняних листів і відпусток, аж до формування документів на виплату зарплати та звітності в державні наглядові органи.
Результати розрахунку заробітної плати відображаються в управлінському, бухгалтерському, податковому обліку з необхідним ступенем деталізації:
Одним з найбільш результативних способів зниження витрат у виробництві є побудова й оптимізація плану виробництва. Це дозволяє підприємству знизити рівень простою обладнання і висококваліфікованих фахівців, скоротити терміни виконання робіт, уникнути зривів виробничого плану через перевантаження виробничих ресурсів, оптимізувати рух матеріалів і складські залишки, зробити процес виробництва прозорим і керованим.
Підсистема управління виробництвом призначена для планування виробничих процесів і матеріальних потоків у виробництві, відображення процесів виробничої діяльності підприємства і побудови нормативної системи управління виробництвом.
Функціональні можливості підсистеми можуть використовуватися співробітниками планово-економічного відділу, виробничих цехів, виробничо-диспетчерського відділу та інших виробничих підрозділів.
Реалізовані в підсистемі "Управління виробництвом" механізми планування виробництва забезпечують:
Планування виробництва
Підсистема призначена для середньострокового і довгострокового планування виробництва і потреби в ресурсах, а також для проведення план-фактного аналізу виконання планів виробництва. При плануванні виробництва забезпечується можливість обліку багатьох параметрів, контролю виконуваності і відстеження виконання плану на різних етапах у декількох розрізах одночасно:
Формування укрупненого плану виробництва
Проводиться виявлення відмінностей між укрупненими й уточненими планами, пакетом розпланованих змінно-добових завдань, даними фактичного виробництва.
Здійснюється формування завдань на виробництво, контроль їх виконання і оцінка відставання виробництва.
Планування потреби в ресурсах
Можливо формування таблиць споживання і доступності основних (ключових) видів ресурсів при виробництві номенклатурних груп і окремих видів номенклатури.
Здійснюється контроль укрупненого плану виробництва на відповідність обмежуючим факторам, наприклад, зведеної доступності основних (ключових) видів ресурсів.
Ведеться облік доступності ключових ресурсів
Позмінне планування виробництва
Підсистема призначена для планування виробництва в короткостроковому періоді в розрізі окремих номенклатурних позицій, а також для проведення план-фактного аналізу виконання планів виробництва виробничо-диспетчерським відділом. У даній підсистемі формується детальний позмінний графік виробництва і споживання, проводиться оцінка його можливості виконання з урахуванням запланованого завантаження ресурсів:
Формування позмінного плану виробництва
Визначення доступних потужностей ресурсів
Контроль виконання
Управління даними про вироби
Нормування складу продукції дозволяє контролювати списання матеріалів у виробництво (лімітно-забірні карти), планувати собівартість продукції, аналізувати розбіжності між плановою та фактичною собівартістю і виявляти їх причини.
Завдання маршрутної (технологічної) карти дозволяє планувати ланцюжок виробництва багатопередільного продукції, на кожному етапі оцінюючи її виконуваність з урахуванням завантаження устаткування і доступності необхідних для виробництва ресурсів.
В рамках управління виробництвом реалізована функція обліку нормативних витрат матеріалів при виробництві та аналіз відхилень від норм. Норми споживання матеріалів закладаються в специфікації виготовлення продукції.
Нормативний склад продукції використовується:
Для цілей змінного планування весь технологічний процес можна представити у вигляді набору послідовностей операцій. Такий набір задає маршрутну карту виготовлення продукції. Кожна операція може бути охарактеризована своїм набором матеріальних потреб на вході і набором виробів на виході.
Управління витратами і розрахунок собівартості
Підсистема управління витратами призначена для обліку фактичних витрат підприємства та розрахунку собівартості послуг.
Основні функції підсистеми:
Підсистема дозволяє автоматизувати всі типові операції обліку основних засобів:
Підтримується широкий спектр способів розрахунку амортизації. Підсистема дозволяє отримувати детальну інформацію про стан основних засобів, аналізувати ступінь їх зносу і відстежувати виконання робіт з обслуговування обладнання
Застосування підсистеми комерційним директором і співробітниками відділу збуту дозволить підвищити ефективність їх діяльності.
Підсистема призначена для планування обсягів продажів в натуральному і вартісному вираженні, у тому числі на підставі даних про продажі за попередні періоди, інформації про отримані на плановий період замовлення споживачів;
Планування продажів може вестися як по підприємству в цілому, так і по підрозділах або групам підрозділів, для певних категорій споживачів (за видами діяльності, за рівнями напруги і т.п.). Підсистема забезпечує консолідацію окремих планів у зведений план продажів підприємства.
Для контролю виконання розроблених планів в системі передбачені розвинені засоби порівняльного аналізу даних про заплановані і фактичні продажі.
Планування може вестися з тимчасовою деталізацією від дня до року, що дозволяє:
Функціональність управління замовленнями, реалізована в системі, дозволяє оптимальним чином розміщувати замовлення споживачів і відбивати їх у виробничій програмі відповідно до прийнятої в компанії стратегії виконання замовлень і схемами роботи.
Всі етапи проходження замовлення і його коректування фіксуються в системі відповідними документами. Менеджер може в будь-який момент:
За допомогою аналітичних звітів, вбудованих в програму, менеджер може отримувати інформацію про оплату замовлень споживачів, про розміщення замовлень у виробництві і ході їх виконання, про розподіл замовлень постачальникам для забезпечення замовлень споживачів.
Для забезпечення якості послуг, що надаються, забезпечення безперервного постачання виробництва матеріалами і виконання замовлень відповідно до запланованих термінів без перевищення планової собівартості, важливим завданням є ефективне управління закупівлями ТМЦ.
Підсистема забезпечує менеджерів, відповідальних за постачання, інформацією, необхідною для своєчасного прийняття рішень про поповнення запасів ТМЦ, для зниження витрат на закупівлі і чіткої організації взаємодії з постачальниками.
В числі можливостей, які надає підсистема:
Використання підсистеми управління складом (запасами) дозволяє ефективно організувати складське господарство та підвищити продуктивність праці працівників складу, співробітників постачальницько-збутових структур, а також надає оперативну та розгорнуту інформацію комерційному директору підприємства.
В системі реалізований детальний оперативний облік матеріалів, продукції і товарів на складах, забезпечується повний контроль запасів ТМЦ на підприємстві. Всі складські операції фіксуються за допомогою відповідних документів. Підсистема дозволяє:
Доступна інформація про стан складських запасів в будь-яких аналітичних розрізах з високою деталізацією: до рівня характеристик товарів (колір, розмір, габарити і т.д.), або до рівня серійних номерів і строків придатності товарів. Передбачена можливість отримання вартісних оцінок складських запасів за собівартістю і потенційного обсягу продажів у відпускних цінах.
Функціональні можливості підсистеми дозволяють управляти відносинами зі споживачами, постачальниками, суміжниками і будь-якими іншими контрагентами. Ці можливості можуть бути затребувані комерційним директором, співробітниками збутових і постачальницьких підрозділів.
Підсистема "Управління відносинами зі споживачами та постачальниками" дозволяє підприємству:
Засоби роботи з електронною поштою інтегровані в єдиний інформаційний простір системи. В результаті обробка електронної кореспонденції проводиться в тісному взаємозв'язку з іншими бізнес-процесами підприємства:
Результативність управління, оперативність і якість рішень, що приймаються керівниками підприємств, багато в чому залежить від того, наскільки ефективно вони можуть використовувати дані про різні аспекти діяльності підприємства, що накопичуються в інформаційних системах.
Потужна і гнучка система звітів дозволяє оперативно аналізувати і безперервно контролювати всі аспекти виробничої діяльності підприємства. У числі основних можливостей системи:
Інформацію можна отримати в будь-яких розрізах з необхідною деталізацією. Користувач може самостійно задавати (набудовувати) рівень деталізації, параметри угрупування і критерії відбору даних у звітах у відповідності зі специфікою розв'язуваних завдань. Такі індивідуальні настройки (фактично - створені користувачем спеціалізовані звіти) можуть бути збережені для подальшого використання.
Сучасні бізнес-методики, зручні і наочні засоби аналізу інформації, реалізовані в системі, роблять програму дієвим інструментом для вирішення актуальних питань управління. Спеціалізований інструмент "Монітор ефективності" орієнтований на оперативну оцінку ключових показників ефективності роботи підприємства:
Використання сучасної трирівневої платформи з комплексним додатком масштабу підприємства, дозволяє директору по ІТ і фахівцям ІТ-підрозділу підприємства бути впевненими в надійності зберігання даних, продуктивності і масштабованості системи. ІТ-спеціалісти отримують зручний інструмент для реалізації завдань, необхідних підприємству і супроводу створеної при впровадженні системи.
На платформі "1С:Підприємство 8.2" реалізовано новий клієнтський додаток - тонкий клієнт: він може підключатися по протоколам http або https, при цьому вся бізнес-логіка реалізується на сервері. Віддалені підрозділи можуть, використовуючи тонкого клієнта, підключатися через Інтернет і в on-line режимі працювати з інформаційною базою. Підвищується безпека і швидкість роботи.
На платформі "1С:Підприємство 8.2" реалізовано новий клієнтський додаток - Web-клієнт: не вимагає установки на комп'ютер користувача ніяких компонент, дозволяє використовувати на робочих місцях користувачів операційні системи Windows і Linux. Не вимагає адміністрування на комп'ютерах користувачів. Забезпечує оперативний доступ до інформаційної бази для "мобільних" співробітників.
Реалізовано спеціальний режим роботи клієнтських додатків - режим низької швидкості з'єднання (наприклад, при роботі через GPRS, dialup). Можна працювати в будь-якій точці, де немає постійного підключення до Інтернету.
В режимі керованого додатку інтерфейс не "малюється", а "описується". Розробник визначає тільки загальну схему командного інтерфейсу і загальну схему форм. Це опис платформа використовує при побудові інтерфейсу для конкретного користувача з урахуванням різних факторів:
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності.TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service