Автоматизуємо бізнес діяльність підприємств з виробництва і продажу поліграфічної продукції, різноманітних форматів і напрямків.
Для яких напрямків діяльності призначена система:
Надіславши заявку можна буде підключитися, детально розглянути і протестувати пробну демо базу онлайн:
Немає необхідності завантажити демо, - демонстраційна версія доступна прямо зараз по інтернету!
Зміст
Управління замовленнями на поліграфічну продукцію:
Облік товарних запасів, постачання і закупівель, складські операції.
Управління поліграфічним виробництвом:
Включені інструменти обміну даними з сайтами на платформах UMI, і типовими конфігураціями "Бухгалтерія" і "Роздрібна торгівля".
Автоматизація дозволяє вести облік будь-яких видів поліграфічних операцій. Завдяки великим можливостям настройки воно здатне виконувати всі функції обліку - від ведення довідників і введення первинних документів до отримання аналітичних звітів, на основі яких керівники різних підрозділів можуть приймати обґрунтовані управлінські рішення.
Галузева специфіка реалізується на основі типової конфігурації "Управління невеликою фірмою", редакції 1.6 системи програм "1С:Підприємство" зі збереженням усіх можливостей і механізмів цього рішення:
Використовується сучасна платформа "1С:Підприємство", яка дозволяє:
Галузеві особливості обліку
У конфігурації створені спеціалізовані довідники для реалізації наступних функцій з урахуванням галузевої специфіки:
1) можливість редагування всього документа
2) можливість редагування тільки статусу в даному документі. Також в даному довіднику можна встановити обмеження на перегляд сум і собівартості в поліграфічних документах, заборонити проведення поліграфічних документів перевищують встановлений відсоток норми прибутку і т.д.
В конфігурації для розрахунку замовлень, виконуваних за допомогою флексографічного друку, додані спеціалізовані довідники флексодруку:
У програмі реалізована так звана схема роботи "від норм", яка має на увазі наявність тарифної сітки на виконання тих чи інших робіт. Так як кожна одиниця поліграфічного обладнання має індивідуальні норми, то вартість всіх послуг вводиться для кожної одиниці окремо. Після вказівки в замовленні, які саме роботи будуть проведені, програма розрахує планове кількість матеріалу, необхідного для виробництва.
Нормування вартості, приладки і технологічних втрат для конкретної поліграфічної операції проводиться документом "Нормування операцій". Сформовані таким чином таблиці нормування для всіх технологічних операцій служать вихідними даними для розрахунку вартості поліграфічного замовлення, а також значень приладки і техпотерь, що виникають в процесі його виконання.
Для зберігання таблиці нормування часу в залежності від обладнання, формату, барвистості, тиражу, щільності та "вільного" параметра певної технологічної операції використовується документ "Нормування операцій по часу". Введення документів "Нормування операцій по часу" дозволяє при розрахунку замовлень на поліграфічну продукцію автоматично розраховувати планове час виконання операції виду "препресс", "постпресс" і "супутніх друку".
Документ "Нормування матеріалів для операцій" служить для запису і зберігання таблиці отнорміровани номенклатури для певної технологічної операції, дана номенклатура служить вихідними даними для обліку матеріалів в поліграфічному замовленні, необхідних в процесі його виконання.
Для можливості нормування обладнання по швидкості в програмі створений документ "Нормування швидкості друку", дані цього документа використовуються при розрахунку часу виконання технологічних операцій виду "прес" на тому чи іншому обладнанні.
Розрахунок вартості і технологічних параметрів замовлення на поліграфічну продукцію здійснюється документом "Розрахунок замовлення".
Кожен розрахований і планований до виготовлення замовлення може бути прийнятий до обліку. Для цього на підставі документа "Розрахунок замовлення" необхідно ввести документ типового функціоналу "Замовлення клієнта" і провести його.
Документ "Розрахунок замовлення" дозволяє оформити замовлення відсутніх матеріалів у виробництві, для цього на підставі розрахунку замовлення необхідно ввести документ "Замовлення на виробництво", даний документ буде заповнений даними про планове кількості матеріалів з документа підстави.
Документ "Розрахунок замовлення" має п'ять друкованих форм: "Узгодження макета", "Замовлення", "Технологічна карта", "Технологічна карта розширена" і "Технологічна карта", які дозволяють користувачам наочного представити результати розрахунку поліграфічного замовлення, порядок виконання операцій і містять відомості про всі параметри замовлення (тираж, формат, барвистість, використовуване обладнання і т.п.) і технологічних операціях, необхідних для його виготовлення. Розрахунок вартості і технологічних параметрів замовлення на складені поліграфічну продукцію проводиться документом "Розрахунок складного замовлення".
Складені поліграфічний виріб складається з декількох простих виробів. Елементи (складові) замовлення на складені поліграфічну продукцію розраховуються, також як і прості замовлення. Аналогічно документу "Розрахунок замовлення", після розрахунку вартості складені поліграфічного виробу, можна оформити замовлення на його виготовлення (документ "Замовлення клієнта"), а також оформити передачу матеріалів у виробництво. Друковані форми аналогічні документу "Розрахунок замовлення".
Документ "Збірний замовлення покупця" необхідний в тому випадку, якщо покупець замовляє відразу кілька видів продукції, які оформляються в розрахунках замовлень. Також цей документ дозволяє сформувати один замовлення клієнта (а також рахунок на оплату), в якому будуть перераховані відразу кілька видів продукції, на відміну від варіанту з використанням безпосередньо розрахунків замовлень в обхід документа "Збірний замовлення покупця".
При розрахунку флексографічних замовлень існує ряд особливостей, тому в програмі створений окремий вид документів - "Розрахунок флексодруку".
Основними особливостями оформлення документа даного виду є:
За аналогією з документом "Розрахунок замовлення", після розрахунку вартості флексографічного замовлення, можна оформити замовлення на його виготовлення і передачу матеріалів у виробництво.
Для економії часу, необхідного для оформлення та розрахунку нових замовлень в системі створені шаблони замовлень на поліграфічну продукцію, які зберігаються в журналі "Шаблони замовлень".
Порядок роботи з шаблонами аналогічний роботі з документом "Розрахунок замовлення", "Розрахунок флексодруку" і "Розрахунок складного замовлення".
Для складальної друку різних видів продукції на одному матеріалі використовується документ "Збірний спуск". В даному документі можна об'єднати кілька розрахунків замовлення на одному друкованому аркуші, використовуючи графічний механізм розкладки виробів і розрахувати необхідну кількість матеріалу на друк, тим самим заощадити на друкованому матеріалі.
Реалізується два способи відображення виконання поліграфічних замовлень: довгострокове і оперативне. Довгострокове планування містить інструмент для формування календарного плану виробництва в розрізі робочих центрів, з урахуванням графіків їх роботи, простоїв і завантаженості. Документи "Розрахунок замовлення", "Розрахунок складного замовлення", "Розрахунок флексодруку" і "Збірний спуск" містять список друкарських операцій на закладці "Препресс", операцій друку на закладці "Прес" і післядрукарських операцій на закладці "постпресс". Проведення даних документів в статусі "Готовий до планування" дозволяє вибирати ці замовлення в документі "План виробництва поліграфії".
Після формування плану виробництва замовлень на поліграфічну продукцію за допомогою документа "План виробництва поліграфії" можуть бути роздруковані друковані форми змінно-добового завдання для кожної ділянки.
"Змінно-добове завдання по поліграфії" використовується для формування списку запланованих до виконання на робочому центрі операцій за вибраний період.
"Діаграма завантаження робочих центрів" дозволяє вивести діаграму Ганта завантаження робочих центрів за плановими показниками і в порівнянні планових і фактичних показників.
Після проведення документа "План виробництва поліграфії" все розплановані в документі замовлення потрапляють в обробку "Відображення факту планування поліграфічних замовлень" для відображення факту їх виконання працівниками підприємства.
Для можливості оперативного відображення факту виконання операцій поліграфічних замовлень, без їх попереднього планування по робочим центрам (у документі "План виробництва поліграфії") реалізована форма "Журнал оператора (оперативне планування)". Цей механізм актуальний для невеликих швидко здійсненних замовлень. В іншому випадку без попереднього формування плану виробництва замовлень по робочим центрам, завантаження робочих центрів буде не оптимальною, можуть спостерігатися простої устаткування.
В конфігурації організовано оформлення документа "Виробництва без замовлень" (заповнення даних по: продукції, матеріалами, виконані операції) на підставі відображення фактичних даних за довгостроковим або оперативного планування.
У програмі передбачена можливість обліку вироблення поліграфічного обладнання на замовлення в розрізі таких галузевих показників як: час роботи, кількість виконаних операцій, кількість листопрогонов. Фіксація фактичної вироблення за обраними параметрами у поліграфічного обладнання відбувається автоматично (при виконанні розрахунку (статус "Виконано"), обробкою "Журнал оператора" або через "Відображення факту планування"), відповідно до встановленого варіанту фіксації вироблення в налаштуваннях розділу "Поліграфія". Для установки початкових значень за нормативами обслуговування поліграфічного обладнання призначений документ "Установка нормативів основних засобів".
В підсистему "Адміністрування-Налаштування НДІ і розділів" додана форма настройки основних параметрів для порядку роботи з поліграфічними документами
Звіт "Нормування операцій" призначений для аналізу, погодження та затвердження введених норм. Даний звіт дозволяє відображати дані по нормам вартості, втратою, часу і нормам витрат матеріалів.
Звіт "Нормування устаткування по швидкості" дозволяє отримати відомості про запроваджену швидкості роботи друкарського обладнання.
Звіт "Аналіз зміни статусів поліграфічних замовлень" - призначений для аналізу стадій проходження замовлень. У звіті можна встановити відбір по користувачеві, що змінив статус замовлення і на замовлення.
Звіт "Макети" - формує зведену інформацію про клієнта, його замовленнях, датою замовлення, повне ім'я (шляху) файлу "превью" ( "preview") і самого файлу макета за інтервал дат. Стандартні настройки звіту дозволяють відбирати дані за замовленням і / або номенклатурі. І відображати / не відображати "превью" ( "preview").
Виробничі звіти, за допомогою яких можна проаналізувати заплановану завантаження робочих центрів, фактичне проходження замовлень по стадіях виробничого процесу:
Звіт "Виконання замовлень (оперативне планування)" - формує дані про ступінь виконання замовлень клієнтів в розрізі основних поліграфічних операцій за інтервал дат. Інформація для звіту формується за даними документа "План виробництва поліграфії" і обробки "Відображення факту планування поліграфічних замовлень".
Звіт "План-фактний аналіз виконання поліграфічних замовлень". У звіті відображається планове (визначається з документів планування) і фактичне (визначається з відображення факту виконання замовлень) час і тривалість виконання замовлення, а також відхилення. Даний звіт дозволяє контролювати поліграфічне виробництво, відстежувати затримки виробництва.
Звіт "Графік виконання замовлень". У ньому формується дані про ступінь виконання замовлень клієнтів за інтервал дат. Звітом є діаграму Ганта, в якій в якості точок використовуються розрахунок замовлення (для виведення часу, витраченого на виконання даного замовлення). Виведені замовлення виділяються квітами. Для звіту можна задати висновок даних:
Можна використовувати розширену угруповання звіту в розрізі робочих центрів або операцій. Всі настройки задаються в меню Налаштування на верхній панелі форми.
Будемо раді Вас бачити серед наших клієнтів!
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service