Автоматизація управління проектами та портфелями проектів, включаючи проектне бюджетування і управління трудовими і матеріальними ресурсами. Інтеграція з Документообіг.
Ключова специфіка:
При розробці враховані:
Надіславши заявку можна буде підключитися, детально розглянути і протестувати пробну демо версію онлайн:
Немає необхідності завантажити демо, - демонстраційна версія доступна прямо зараз по інтернету!
Еволюція розвитку продукту
"Управління проектною організацією" - це інтегроване рішення декількох областей:
При необхідності додатково інтегрується з Документообіг
Система дозволяє об'єднувати проекти в програми та портфелі, в одному портфелі і / або одній програмі проектів можуть перебувати проекти на різних стадіях життєвого циклу. Портфель проектів і програма проектів є додаткові аналітичні розрізи для всіх звітів і аналітичних інструментів системи, в яких в тій або іншій якості фігурують проекти.
На рівні портфеля проектів система дозволяє проводити:
Аналіз принципової здійсненності проектів в рамках заданих ресурсних обмежень підприємства. Виявлення ресурсних конфліктів між виконуваними проектами, затвердженими до виконання і планованими проектами. Результати аналізу використовуються для прийняття рішень в процесі довгострокового планування діяльності підприємства.
Аналіз контрольних подій портфеля проектів. Зведення інформації про контрольні події різних проектів в одному поданні. Формування графічної карти проектних віх. У разі фактичного або потенційно можливого зриву термінів проводиться розрахунок прогнозованих фінансових санкцій. Результати аналізу використовуються для прийняття рішень в процесі оперативного і фінансового контролю діяльності підприємства.
Аналіз поточного стану та динаміки зміни ключових показників проектів, що входять в портфель або програму. Значення ключових показників можуть бути введені вручну керівниками проектів, а можуть і автоматично розраховуватися системою, в разі, якщо вихідні дані для розрахунку можна отримати в інформаційній базі.
Реалізований в системі механізм уявлень, що налаштовуються, який дозволяє керівнику отримувати потрібну інформацію з мінімальними витратами часу, «в три кліка».
Мал. Робоче місце керівника. Налаштування
Мал. Аналіз проектів по віх
Мал. Аналіз показників проектів Управління проектним офісом
Система підтримує три варіанти управлінської структури підприємства:
В системі використовуються рольова структура трудових ресурсів і дворівневе планування проектних робіт: на етапі попереднього планування роботи плануються за ролями (спеціальностями), потім на етапі оперативного планування проводиться розподіл робіт між трудовими ресурсами.
Система дозволяє нормувати вартість залучення трудових ресурсів до виконання робіт, для одного трудового ресурсу та / або ролі в системі може зберігатися будь-яку кількість облікових ставок.
На рівні пулу трудових ресурсів система дозволяє виробляти:
Реалізовані в системі концепції «диспетчера» і «власника ресурсів» дозволяють персоналізувати взаємодію з системою тих виконавців, які не мають фізичного доступу до системи (робота на об'єктах, аутсорсинг, і т.п.).
Мал. Аналіз завантаження ресурсу в Управління проектами
Мал. Потужність ролей (план)
План проекту - сукупність структурної декомпозиції робіт, календарних термінів, контрольних подій і даних про залучених трудових, матеріальних і фінансових ресурсах - може бути введений в систему декількома способами.
Також план проекту може бути введений в систему комбінованим способом: частина даних береться з шаблону, частина завантажується з файлу MS Project, частина даних вводиться і / або коригується вручну.
Система підтримує два методи оперативного планування проектних робіт:
Життєвий цикл проекту в рамках системи складається з п'яти стадій:
Ключовим механізмом контура управління проектами є механізм актуалізації проекту: на підставі даних про фактичне виконання (або ж зриві виконання) проектних робіт нижнього рівня декомпозиції система виробляє повний перерахунок календарних термінів всіх елементів проекту. Актуалізація проекту, що виконується регулярно, дозволяє керівнику отримувати достовірну інформацію про стан робіт і оперативно реагувати на виникаючі проблеми.
На рівні проекту система дозволяє виробляти:
Візуальний інструментарій системи дозволяє керівнику отримати інформацію про проект в різних уявленнях: табличні уявлення, дерево даних, діаграми Гантта, карта проектних віх, мережевий графік.
Мал. Управління проектом розробки сайту
Мал. Діаграма Ганта Уявлення проекту
Мал. Мережевий графік проекту
Система дозволяє створювати, зберігати і актуалізувати плани трьох бюджетів проекту: бюджет витрат за проектом, бюджет доходів за проектом, бюджет руху грошових коштів (надходжень і виплат) за проектом. Елементи бюджетів зберігаються в розрізі проектних завдань, статей бюджету, контрагентів і контрактів (договорів з контрагентами).
Для бюджету витрат за проектом в системі передбачена функція автоматичного формування елементів бюджету. Бюджет витрат формується за інформацією про витрати, заплановані на залучення трудових, матеріальних і фінансових ресурсів до виконання проектної задачі. Автоматичне формування проводиться на підставі схеми розподілу суми, запланованої на залучення того чи іншого ресурсу, за статтями витрат. Схема розподілу налаштовується користувачем, причому допустима ситуація, коли за статтями бюджету витрат розподіляється не вся запланована сума, а лише якась частина.
Ключовою особливістю контуру управління фінансами проекту є неявна прив'язка елементів бюджету до календарними періодами. При плануванні бюджетів період задається у вигляді набору правил, що описують прив'язку елемента бюджету до тимчасових рамок проектної задачі. При зміні термінів проектної задачі (в тому числі і при виконанні актуалізації проекту) система виробляє автоматичний перерахунок фінансових планів.
У системі реалізований механізм версіонірованія фінансових планів проекту. У будь-який момент часу користувач може оформити поточний план будь-якого з бюджетів як версію плану бюджету. Кількість збережених версій не обмежена. Механізм версіонірованія дозволяє відстежувати зміни в бюджетах проекту, виявляти відхилення, аналізувати їх причини і своєчасно коригувати фінансову політику підприємства.
Введення даних про фактичні надходження і виплати, а також про нарахування фактичних доходів і витрат може проводитися на будь-якій стадії життєвого циклу проекту, і навіть після завершення проекту.
На рівні бюджетів проекту система дозволяє виробляти:
Візуальний інструментарій системи дозволяє користувачеві отримувати дані бюджетів проекту, як в табличному вигляді, так і в графічному (діаграми і графіки). У межах однієї екранної форми можна отримати детальний і зведений план будь-якого з бюджетів, зіставлення доходів з витратами і надходжень з виплатами, зіставлення планових і фактичних даних, і т.д.
Мал. Доходи / витрати по проекту
Мал. Бюджетування проекту
Мал. План фактний аналіз доходів і витрат
Методологія, закладена в систему, визначає для проектних робіт ряд особливостей, що підвищують ефективність процесів планування і контролю. А саме:
Життєвий цикл проектної роботи складається з наступних стадій:
Допускається нелінійне проходження проектної роботи за стадіями: завдання може бути повернута виконавцю на доопрацювання, завдання може бути завершена з ознакою «неуспішно» (в цьому випадку створюється новий екземпляр завдання і передається іншому виконавцю), і т.д.
Реалізований в системі механізм ескалацій проектних робіт дозволяє виконавцю донести до керівництва дані про передбачувані затримки виконання робіт. Ці дані використовуються механізмом актуалізації - «погані новини» впливають на календарні терміни проекту за фактом їх реєстрації в системі.
На рівні проектних робіт система дозволяє виробляти:
Візуальний інструментарій системи дозволяє користувачеві в зручній формі одержувати інформацію про роботи, в яких він є або виконавцем, або керівником. У поданні списку завдань активно використовується колірне і графічне кодування, можливий висновок списку завдань у вигляді діаграми Гантта.
Мал. Панель завдань в Управління проектами
Мал. Помічник планування робочих завдань в Управління проектним офісом
Мал. Розподіл робочого часу проекту по днях тижня
Система дозволяє створювати і зберігати в інформаційній базі шаблони проектів. Шаблон може являти собою як закінчений план проекту, так і будь-який з фрагментів плану проекту. Структура даних шаблону практично повністю ідентична структурі проекту: структурна декомпозиція робіт, інформація про трудових, матеріальних і фінансових ресурсах, бюджети. Головна відмінність шаблону від плану проекту полягає в тому, що в шаблоні немає календарних термінів. По суті, шаблон проекту описує технологію, використовувану підприємством для виконання типових проектів.
У системі реалізована можливість обміну даними між контурами управління проектами та управління знаннями. Будь-який план проекту можна зберегти у вигляді шаблону. Будь-який з шаблонів можна завантажити в план проекту, при цьому план проекту може бути заміщений, а може бути доповнений даними шаблону - план проекту може бути зібраний з декількох шаблонів. При виконанні будь-яких операцій обміну даними між контурами управління знаннями та управління проектами в інформаційній базі зберігається зв'язок між елементом шаблону і відповідним йому елементом проекту.
На рівні шаблону проекту система дозволяє виробляти:
Візуальний інструментарій системи дозволяє користувачеві зробити моделювання будь-якого з шаблонів без створення будь-яких додаткових об'єктів інформаційної бази і отримати відповідь на питання, «які заголовки браузерів зажадає проект, і в які терміни він може бути виконаний, якщо почати його в зазначений період і вести за описаною в шаблоні технології ».
Мал. Моделювання шаблону проекту
Мал. Створення проекту за шаблоном
Мал. Аналіз проекту
Конфігурація «Управління проектним офісом» інтегрована з системою управління документообігом «Архів». Для об'єктів деяких типів (проекти, проектні завдання і т.д.) система дозволяє створювати, зберігати і модифікувати посилання на документи, розташовані в сховище «Архіву». Основні дії з документами «Архіву» (відкриття, захоплення на редагування, запис нової версії) доступні безпосередньо з системи.
Також конфігурація містить ряд об'єктів і сервісних механізмів, запозичених з типових рішень і / або методичних матеріалів. А саме:
Конфігурація «Управління проектним офісом» може бути інтегрована в рамках єдиної інформаційної бази з будь-яким типовим рішенням 1С:Підприємство. В поставку дистрибутива входить технічна інструкція по інтеграції конфігурацій, створена на прикладі об'єднання «Управління проектним офісом» з типовою конфігурацією «Управління виробничим підприємством».
Мал. Імпорт з MS Project
Мал. Перевірка структури проекту в Управління проектним офісом
Мал. Робота з Архівом
Виправлення повільної роботи згортання / розгортання рядків дерева завдань і діаграми Ганта.
Загальна оптимізація швидкості роботи.
долучення відкат при помилковому дії.
Додана можливість збереження налаштувань обробки.
Додана візуалізація поточної дати в діаграмі Ганта.
Обробка "Формування бюджетних операцій проекту"
В документах "Бюджетна операції" забезпечено заповнення реквізиту "Підрозділи".
Документ "Проектна завдання"
Для завдань з типом "Віха" тепер можливо заповнювати вкладки "Ресурси" і "Фін. Плани".
Документ "Розподіл робочого часу за тиждень"
Додана можливість налаштовувати об'єкт для розподілу робочого часу. Доступними параметрами:
тільки доручення;
тільки проектні завдання;
доручення і проектні завдання.
Для варіанту "доручення і проектні завдання" доступна додаткова настройка правила заповнення: "Всі проектні завдання" або "Чи не розподіляти на проектні завдання, за якими видано доручення". Дані настройки вказуються в формі "Параметри інформаційної бази", розділ "Основні параметри".
Обробка "Структура проекту"
Додана можливість групового зміни одиниці виміру часу у проектних завдань.
Додана можливість створення набору завдань з буфера обміну.
Автоматичне оновлення даних при проведенні ПЗ за проектом, відкритого в структурі.
Збереження позиціонування на рядку після запису / поновлення даних.
Додана позначка завдань, у яких виводяться дати не відповідають записаним.
Виправлені помилки:
При зміні ієрархії виділеного масиву завдань, виділення знімається після натискання кнопок "Підвищити / знизити рівень ..."
В діаграмі Ганта не відображаються відсотки готовності.
При ручному перетягуванні етапів, не перераховуються терміни етапів верхнього рівня.
При зміні режиму введення термінів (авто / вручну) у виділеного масиву завдань, режим змінюється тільки у першого завдання.
Кольори ПЗ з типом етап і модель завжди сірі, а повинні відрізнятися.
Не змінювати одиницю виміру часу при зміні типу завдання з моделі на етап.
Помилки при створенні ПЗ з типом "Етап" при ручному вказівці термінів.
В налаштуванні не зберігається обрана версія і порядок колонок.
При копіюванні в діаграмі Ганта не відображаються зміни он-лайн (при відкритій ДГ). Тільки після додавання нового завдання видно зміни.
Знову додані і ще не записані проектні завдань не синхронізуються, тобто при згортанні / розгортанні дерева не синхронізується стан у відповідних точок в ДГ і навпаки.
При переміщенні рядки дерева вгору / вниз не відбувається синхронізації з ДГ.
При установці зв'язків в ДГ, діаграма згортається, а не відновлюється до потрібного стану.
При розриві зв'язку на ДГ не відбувається розриву зв'язків в дереві, точніше дерево не оновлюється.
Якщо початок проекту потрапляє на вихідний, то невірно відображається критичний шлях.
Додані швидкий перегляд всіх завдань, пов'язаних з виконанням договору.
Довідник "Проекти", "Портфелі проектів", форма "Параметри інформаційної бази"
Замість двох прапорців "Планувати трудовитрати по ролям трудових ресурсів", "Виділяти на виконання робіт по завданню трудові ресурси" тепер один "Планувати трудовитрати по проекту".
Документ "Проектна завдання"
У режимі керованого застосування додана кнопка виклику звітів.
Довідник "Шаблони проектних завдань"
Долучено тип "Віха".
Документ "Проектна завдання"
Додана можливість "Заповнити по трудовим ресурсам" табличну частину на закладці "План доходів" (за аналогією з закладкою "Обсяги"), а також "Заповнити за ролями" табличну частину "Розподіл доходів по підрозділам" (за аналогією з табличній частиною "Розподіл обсягів по підрозділам" на закладці "Обсяги").
Звіт "S-крива проектів"
Новий показник "% трудовитрат (факт)".
Звіт "Використання робочого часу"
З'явилася можливість додавати угруповання "Підрозділ" і "Вид операції".
Обробка "Дерево господарських операцій"
Додана нова обробка.
Зміни, доопрацювання
Документ "Розподіл робочого часу за тиждень"
Виправлені помилки, коли при встановленому прапорці "Використовувати розшифровку" зникали дані розшифровки.
Довідник "Ризики проектів"
Виправлена помилка, пов'язана з некоректним заповненням елемента довідника, створюваного копіюванням.
Звіт "S-крива проектів"
Змінено розрахунок показника "% готовності".
Змінено розрахунок показника "% трудовитрат (факт + план)".
Звіт "Динаміка економіки проекту"
Виправлена помилка в розрахунку показника "Вип. Обсяги, П".
Звіт "План-фактний аналіз БДР"
Виправлена помилка, при якій зникали підсумки, якщо прибрати угруповання по періоду.
Звіт "Аналіз проектів за показниками"
Виправлена помилка з некоректним відображенням в угрупованні, якщо у показника тип - дата.
Звіт "Терміни проекту (план-факт)"
Виправлена помилка, при якій не відображалося підсумкове відхилення, якщо значення відхилення негативне. Тільки в звіті на керованих формах.
Звіт "План-фактний аналіз виконаних обсягів"
Виправлена помилка, коли не виводити значення показників "Виконано (упр.)" І "Виконано кількість".
Звіт "Відомість по виконаним обсягам"
Виправлена помилка пов'язана з підрахунком підсумків по декількох проектах.
Обробка "Структура проекту"
Виправлена помилка, коли по кнопці "Фази проекту" відкривалися фази іншого проекту.
Виправлено недолік, через який не завжди відкат змін був коректним.
З'явилася можливість змінювати тип записаної проектної задачі.
Дати початку і закінчення в структурі підкреслюються червоним пунктиром в разі, якщо поточний розраховане значення в обробці відрізняється від записаного в базі.
При установці автоматичних термінів проектної задачі в обробці відбувається перерахунок термінів (не впливає на проектні завдання з ручним введенням термінів).
При установці у проектній завдання типу "Модель пакета робіт" тривалості, рівної 0, вона перетворюється в проектну задачу з типом "Віха".
Діаграма Ганта тепер може виводитися за версіями проекту.
На діаграмі Ганта назва завдань з ручним введенням термінів відзначаються жирним шрифтом.
На діаграмі Ганта в керованому додатку виводяться відсотки готовності і відбувається виділення кольором проектних завдань в залежності від статусу.
Запис документа "Розрахунок календарного плану" тепер відбувається автоматично при натисканні на кнопку "Записати" обробки.
Обробка "Панель керівника"
Внесено доопрацювання і виправлені помилки в режимі керованого застосування.
При відкритті на закладці "Діаграма Ганта" встановлюється режим діаграми "Поточний план".
Додана можливість виведення результату роботи в табличний документ в режимі керованого застосування.
Виправлена помилка в розрахунку показника "% обсягів".
Обробка "Панель показників"
Доопрацьовано діаграма Ганта на керованої формі.
Обробка "Панель проекту"
Виправлені помилки у формі налаштування.
Виправлена помилка, коли можна було видалити поточну версію проекту (звичайна програма).
Виправлена помилка, при якій на вкладці "використовуються ресурси" один і той же ресурс виводився в два рядки за планом і за фактом.
Обробка "Друк діаграми Ганта"
Виправлені помилки при друку діаграми Ганта.
Обробка "Оперативна завантаження фахівців"
Виправлена помилка, коли при призначенні співробітника в звітах не відображалися планові годинник з цього співробітнику.
Обробка "Панель шаблону проекту"
Виправлена помилка при спробі відкрити форму об'єкта під користувачем ні з повними правами.
Імпорт / експорт в MS Project
Виправлені помилки при вивантаженні проекту в MS Project 2013 і завантаженні з MS Project.
Шаблони проектів
Виправлена помилка при збереженні проекту в шаблон в режимі роботи звичайного застосування.
Проектна модель
Виправлені помилки зі збереженням опцій проектної моделі.
Інше
Виправлені недоліки, пов'язані з відображенням пов'язаних документів " Документообіг ".
В конфігурації у всіх іменах, синоніми та ін. Виправлена орфографічна помилка ( "Ганнт" і "Гантт" замінені на "Гант").
Виправлена помилка, при якій не формувалися звіти, якщо в настройках періоду звіту задана тільки дата початку.
В режимі керованого застосування звіт "Динаміка економіки проекту" на робочому столі оновлюється у фоновому режимі, не заважаючи роботі.
В параметри інформаційної бази на відповідну закладку додана опція "Використовувати файл даних з сервера ліцензій". Якщо прапорець встановлений, буде використовуватися файл даних з сервера ліцензій, якщо ні - буде використовуватися файл даних, що поставляється з конфігурацією.
Більшість об'єктів конфігурації переведено на керований інтерфейс.
Для кожного проекту або портфеля проекту тепер існує можливість вказати опції, що впливають на деталізацію обліку бюджету доходів і витрат, а також на деталізацію планування ресурсів. Опції проектної моделі вказуються на закладці «Налаштування проектної моделі» в елементах довідників «Проекти» і «Портфелі проектів». Опції проектної моделі зазначені в елементі довідника «Портфелі проектів» будуть значеннями за замовчуванням при створенні проекту входить в портфель проектів. При цьому можлива зміна опцій проектної моделі для кожного конкретного проекту. Всі перераховані вище опції також доступні в параметрах інформаційної бази на відповідній закладці. Функціональні опції зазначені в параметрах інформаційної бази будуть значеннями за замовчуванням для всіх створюваних елементів довідників «Портфелі проектів» і «Проекти».
В конфігурацію додані наступні підсистеми Бібліотеки стандартних підсистем: "Додаткові звіти і обробки", "Регламентні завдання", "Властивості". Даний функціонал доступний в керованому додатку.
В конфігурацію вбудована "Бібліотека інтеграції з Документооборотом 8". Вона надає наступні можливості:
Робота з ІБ Документообіг при цьому здійснюється через веб-сервіс.
Тепер зберігати файли можна 3-ма способами:
в документообігу з підключенням через веб-сервіс.
Документ "Розподіл робочого часу за тиждень"
Додана можливість використовувати розшифровку на вкладках "позапроектні завдання" і "Втрати часу". В саму розшифровку додані види операцій.
Додана опція обмеження можливості реєстрування даних переходить тижні одним документом. Налаштування "Реєструвати трудовитрати переходить тижні двома документами" в обробці "Параметри інформаційної бази".
Розроблено прототип інтерфейсу на керованих формах.
Додано новий інструмент для управління оперативної завантаженням фахівців.
Додані новий інструменти для табличного редагування БДДС і БДР проекту.
Додано новий звіт для аналізу БДДС проекту зі ковзної датою актуальності.
Зміни, доопрацювання
Додана можливість вказувати адресу сервера захисту для СЛК 2.0
Таблична частина документа "Реєстрація витрат матеріальних ресурсів" і реквізит "Норма вартості" в ньому автоматично заповнюються з Проектної Завдання (Ресурси / Матеріали та обладнання / Потреби), з подальшою можливістю ручного зміни даних в документі.
Тепер для інтеграції з Документообіг використовується тонкий клієнт.
На діаграмі Гантта в об'єктах конфігурації колонки вихідних днів виділяються кольором.
Створена окрема роль "Право створювати версії проектів".
Додана можливість відкривати об'єкти мають тільки керовані форми.
Додана можливість відкрити проектну задачу або проект подвійним клацанням у списку робочих завдань.
Виправлені помилки
......
ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЕЛЕКТРОННІ КУРСИ НАВЧАННЯ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ І ПРИДБАННЯ НОВИХ ЗНАНЬ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності.TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2024 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service