Штрихкодування призначене для прискорення і спрощення процесу пошуку документів і файлів. Кожному створюваному документу і файлу присвоюється штрихкод. Якщо файл створюється всередині документа, то штрих код збігається зі штрихкодом документа.
Для налаштування використання штрих кодів слід використовувати закладку штрихкодування в персональних налаштуваннях програми.
Ви вже працюєте з BAS Документообіг, та її складно підтримувати? Шукаєте програмістів чи потребуєте змін?
Ми пропонуємо унікальну можливість - 10 годин наших послуг супроводу.
Цей час допоможе вам вирішити нагальні питання та оцінити комфорт роботи з нами, зважити цінність і потребу у послугах підтримки.
► Наші сертифіковані консультанти нададуть вам знання і досвід здійснених впроваджень.
У програмі передбачена можливість автоматичної вставки штрих-файли, створювані з шаблонів.
Автоматична вставка штрих-коду в файл відбувається, якщо:
1.Файл створюється з шаблону.
2.В шаблоні файлу присутній рядок <<ВставитьИзображениеШтрихкода>>.
Зображення штрих-коду замінює собою вказану вище рядок.
Користувач може в будь-який момент вставити штрих-коду в файл Microsoft Word або OpenOffice Writer. Для цього передбачена команда вставити штрихкод, яка розташовується в групі штрихкоди командної панелі списку файлів і картки файлу.
При виконанні вставки штрихкоду в файл користувачеві показується діалог, в якому він вказує положення зображення штрихкоду.
Якщо користувач поставить позначку в полі більше не показувати, вибрані налаштування будуть використовуватися надалі автоматично.
Зображення штрих коду поміщається у файл з параметром обтікання "над текстом", при цьому створюється нова версія файлу з коментарем Вставка штрихкоду.
У файли деяких форматів автоматична і ручна вставка штрихкоду засобами системи неможлива. Для цього передбачена команда Зберегти штрихкод, яка розташовується в підменю штрихкоди командної панелі на спискових формах і картках документів і файлів. При натисканні даної кнопки користувачеві буде показаний стандартний діалог вказівки шляху для збереження зображення штрих-коду. Штрихкод зберігається на локальний диск у форматі jpeg. Далі отриманий файл із зображенням користувач може використовувати на свій розсуд.
Може скластися така ситуація: в організацію надійшов документ, на якому вже присутнє зображення штрих-коду. Для того, щоб мати можливість знайти документ по цьому штрихкоду, передбачена команда додати зовнішній штрихкод, яка розташовується в групі штрихкоди командної панелі спискових форм і карток документів і файлів.
При виконанні цієї команди користувачеві показується діалог, в якому йому необхідно ввести значення штрих-коду. Це значення може бути введено як вручну, так і за допомогою сканера штрих-кодів.
Після того як документу було присвоєно зовнішній штрихкод, користувач може здійснювати пошук за цим штрихкодом.
Одному документу може бути додано необмежену кількість зовнішніх штрих-кодів.
Зовнішні штрих-коди використовуються тільки для пошуку документів і файлів і не беруть участь в операціях друку і вивантаження зображення штрих-коду на диск.
Пошук по штрихкоду можливий як в ручному, так і в автоматичному режимах.
Для пошуку в ручному режимі користувачеві необхідно натиснути поєднання клавіш Ctrl+Shift+Ш. Після цього відкриється вікно для введення коду.
Якщо за кодом знайдений документ або файл, то відразу відбувається відкриття його картки.
Якщо знайдено кілька документів або файлів, то відкривається форма, в якій відображається список всіх знайдених об'єктів.
Для автоматичного пошуку документа або файлу по штрих коду необхідно виконати сканування штрих коду сканером. Якщо по відсканованому штрихкоду буде знайдений документ або файл, то відразу відбувається відкриття картки.
У програмі передбачено друк штрих коду на звичайному аркуші за допомогою звичайного принтера. Для цього необхідно виконати команду Штрихкод на сторінці, розташовану в групі друк командної панелі спискових форм і карток документів.
Перед друком вам буде запропоновано вибрати положення штрих коду на сторінці, принтер, на якому необхідно виконати друк сторінки.
У програмі передбачено друк штрих-коду на наклейці за допомогою спеціального принтера. Для цього необхідно виконати команду Штрихкод на наклейці, розташовану в групі друк командної панелі спискових форм і карток документів.
Перед друком вам буде запропоновано вибрати принтер, на якому необхідно виконати друк наклейки.
У програмі підтримується робота сканерів штрих кодів, які відповідають стандарту RS-232 (практично всі сучасні сканери). Для початку роботи зі сканером необхідно виконати налаштування. Для цього потрібно зайти в розділ Персональні налаштування і натиснути кнопку Налаштувати сканер штрих кодів.
Після цього необхідно вибрати одну з налаштувань сканера.
Якщо в системі не задано жодної настройки, то необхідно її створити. Для цього потрібно заповнити поля форми.
Ім'я порту, до якого підключений сканер штрих кодів, необхідно подивитися в списку обладнання системи (Device Manager).
У списку COM-портів буде вказано порт, до якого підключений сканер. Детальну інформацію про підключення сканера до комп'ютера можна отримати у виробника даного сканера.
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service