УВП + Документообіг. Офіційна документація 1С:Підприємство з інтеграції, налаштування обміну і синхронізації Документообіг і УВП
Вартість інтеграції УВП і Документообіг:
Оцінка вартості виконання робіт з інтеграції вимагає індивідуального обговорення завдань, ступеню змінності конфігурації а також обраної методики. Надсилайте свої завдання, ми запропонуємо способи і варіанти.
Цілі спільного використання УВП і Документообіг:
В підприємствах, що використовують одночасно конфігурації «Управління виробничим підприємством » і «Документообіг КОРП » на платформі 1С:Підприємство 8, можна проводити обмін нормативно-довідковою інформацією між інформаційними базами цих змін.
Це дозволяє:
Загальний опис
Обмін даними між конфігураціями «Управління виробничим підприємством » і «Документообіг » проводиться на рівні довідкової інформації (довідників і регістрів відомостей). Обмін документами не передбачений типовими правилами. До комплекту поставки включено також демонстраційний набір правил, призначених для вивантаження внутрішніх документів «Документообігу » в елементи довідника «Договори контрагентів» конфігурації «Управління виробничим підприємством ».
При створенні обміну вибір конфігурації-джерела визначається такими принципами:
1. Якщо в обох конфігураціях на момент створення обміну вже є дані, то від того, яка конфігурація обрана в якості джерела, буде залежати і те, до якого виду буде приведена ця частина загальних даних (приоритетна версія конфігурації, звідки дані вивантажуються в перший раз, тобто конфігурація-джерело).
Наприклад, якщо в конфігурації «Документообіг КОРП » інформація про кореспондентів описана більш повно, і за іншими видами даних ситуація така ж, то доцільніше в якості джерела даних при створенні обміну вибрати конфігурацію «Документообіг КОРП » і спочатку виробляти вивантаження даних саме з неї. У цьому випадку загальні дані будуть приведені у відповідність конфігурації «Документообіг КОРП ».
Якщо не всі загальні дані потрібно прийняти в тому вигляді, в якому вони містяться в конфігурації-джерелі, то рекомендується скористатися можливістю інтерактивного завантаження даних і при першому обміні завантажити з джерела тільки ті дані, які повинні бути завантажені в тому вигляді, в якому вони зберігалися в конфігурації-джерелі. Інші дані будуть синхронізовані пізніше, коли відбудеться перенесення потрібної інформації з конфігурації-приймача до конфігурації-джерело.
2. Якщо одна з баз порожня або практично порожня, то вибір джерела залежить тільки від побажання користувача. Варто лише враховувати те, що створення обміну відбувається швидше в менш наповнеій базі, тому що при створенні обміну витрачається час на вивантаження даних.
Перед створенням обміну необхідно ознайомитися з інформацією, представленою в розділі «Контроль актуальності правил обміну».
Загальний порядок дій зі створення обміну на стороні конфігурації «Документообіг КОРП »
Для включення можливості використання обмінів даними потрібно перейти в розділ «Налаштування і адміністрування» панелі розділів. Далі в панелі дій виберіть пункт «Налаштування програми». У вікні налаштувань слід перейти на закладку «Обміни даними» і встановити прапор «Використовувати синхронізацію даних», ввести префікс інформаційної бази і натиснути «Готово». Далі в панелі навігації потрібно вибрати пункт «Синхронізація даних», в результаті в робочій області вікна відобразиться панель «Синхронізація даних».
В панелі слід натиснути на кнопку «Налаштувати синхронізацію даних» та з появи підміню вибрати пункт «Управління виробничим підприємством , ред. 1.3». Після цього відкриється форма помічника створення обміну даними.
На першій сторінці помічника слід вибрати пункт «Крок 1. Створити новий обмін даними» і натиснути на кнопку «Далі».
На наступному етапі помічник створення обміну запропонує вибрати місце розташування другої інформаційної бази:
Після вибору і налаштування параметрів обміну через пряме підключення, локальний або мережевий каталог або через FTP-ресурс, помічник настройки обміну запропонує задати інші настройки обміну даними (закладка «Налаштування параметрів обміну даними»). На цьому етапі потрібно вказати:
Після закінчення налаштування помічник створення обміну переходить до завершального кроку. Якщо в якості способу обміну був обраний обмін через пряме підключення до інформаційної бази-кореспонденту, то буде запропоновано або завантажити дані в поточну інформаційну базу, або спочатку завантажити дані в інформаційну базу «Управління виробничим підприємством ».
Якщо в якості способу обміну був обраний обмін через локальний або мережевий каталог або через FTP-ресурс, то буде запропоновано зберегти настройки обміну для інформаційної бази «Управління виробничим підприємством » і провести вивантаження даних з поточної інформаційної бази.
Загальний порядок дій з продовження створення обміну на стороні конфігурації «Управління виробничим підприємством »
При створенні обміну НЕ через пряме підключення потрібно продовжити настройку обміну на стороні бази-кореспондента.
Для включення можливості використання обмінів даними в інформаційній базі «Управління виробничим підприємством » слід зайти в розділ меню «Сервис» і вибрати пункт «Налаштування обміну даними». У вікні, слід поставити прапор «Використовувати обмін даними з конфігураціями на платформі 8.2» і вказати префікс інформаційної бази. Далі слід зайти в розділ «Сервіс» і в підменю «Обмін даними з продуктами на платформі 1С:Підприємство 8.2» вибрати пункт «Обміни даними».
У вікні необхідно натиснути на кнопку «Налаштувати синхронізацію даних» і вибрати з підменю пункт «Створити обмін з конфігурацією« Документообіг КОРП , ред. 1.3»». Після цього відкриється форма помічника створення обміну даними.
На першій сторінці помічника слід вибрати пункт «Крок 2. Продовжити створення обміну даними», вказати шлях до файлу налаштування обміну, сформованому на етапі створення обміну на стороні конфігурації «Документообіг КОРП », після чого натиснути на кнопку «Далі» . На трьох наступних закладках слід налаштувати транспорту повідомлень між конфігураціями, аналогічно тому, як це було описано в «Загальний порядок дій зі створення обміну на стороні конфігурації «Документообіг КОРП ».
На закладці «Налаштування параметрів обміну даними» при необхідності можна змінити назву вузла обміну. За замовчуванням назва обміну встановлюється відповідно до настройки, виробленої в конфігурації «Документообіг КОРП ».
Після збереження налаштувань і натискання на кнопку «Далі» помічник створення обміну завершить налаштування обміну і запропонує завантажити дані до інформаційної бази.
Загальний порядок дій зі створення обміну на стороні конфігурації «Управління виробничим підприємством »
Для включення можливості використання обмінів даними в інформаційній базі «Управління виробничим підприємством » слід зайти в розділ меню «Сервис» і вибрати пункт «Налаштування обміну даними». У вікні, слід встановити прапор «Використовувати обмін даними з конфігураціями на платформі 8.2» і вказати префікс інформаційної бази. Далі слід зайти в розділ «Сервіс» і в підменю «Обмін даними з продуктами на платформі 1С:Підприємство 8.2» вибрати пункт «Обміни даними».
У вікні необхідно натиснути на кнопку «Налаштувати синхронізацію даних» і вибрати з підменю пункт «Створити обмін з конфігурацією «Документообіг КОРП », ред. 1.3». Після цього відкриється форма помічника створення обміну даними.
На першій сторінці помічника слід вибрати пункт «Крок 1. Створити новий обмін даними» і натиснути на кнопку «Далі».
Далі порядок дій аналогічний порядку, описаному в розділі «Загальний порядок дій зі створення обміну на стороні конфігурації «Документообіг КОРП ».
Загальний порядок дій з продовження створення обміну на стороні конфігурації «Документообіг КОРП »
Для включення можливості використання обмінів даними потрібно перейти в розділ «Налаштування і адміністрування» панелі розділів. Далі в панелі дій слід вибрати пункт «Налаштування програми». У вікні налаштувань слід перейти на закладку Обміни даними і встановити прапор «Використовувати синхронізацію даних», ввести префікс інформаційної бази і натиснути «Готово». Далі в панелі навігації потрібно вибрати пункт «Синхронізація даних», в результаті в робочій області вікна відобразиться панель «Синхронізація даних».
В панелі слід натиснути на кнопку «Налаштувати синхронізацію даних» та з появи підміню вибрати пункт «Управління виробничим підприємством », ред. 1.3». Після цього відкриється форма помічника створення обміну даними.
На першій сторінці помічника слід вибрати пункт «Крок 2. Продовжити створення обміну даними», вказати шлях до файлу налаштування обміну, сформованому на етапі створення обміну на стороні конфігурації «Управління виробничим підприємством », після чого натиснути на кнопку «Далі».
На наступних закладках користувач виконує настройку транспорту повідомлень між конфігураціями, аналогічно тому, як це було описано в розділі «Загальний порядок дій зі створення обміну на стороні конфігурації «Документообіг КОРП ».
На закладці «Налаштування параметрів обміну даними» при необхідності можна змінити назву вузла обміну. За замовчуванням назва обміну встановлюється відповідно до настройки, виробленої в конфігурації «Документообіг КОРП ».
Після збереження налаштувань і натискання на кнопку «Далі» помічник створення обміну завершить налаштування обміну і запропонує завантажити дані до інформаційної бази.
Можлива ситуація, коли вбудовані в одну з конфігурацій типові правила обміну не є актуальними при обміні з поточним релізом конфігурації-кореспондента. Під час налаштування нового обміну, а також при виході чергового оновлення будь-якої з конфігурацій, які беруть участь в обміні, необхідно контролювати актуальність використовуваних правил конвертації об'єктів і правил реєстрації об'єктів.
Необхідно звернути увагу на наступні параметри:
В подальшому будемо називати перераховане «контрольовані параметри».
Контроль проводиться за такими правилами.
Після аналізу всіх цих правил вибираються ті правила, дата створення яких є найсвіжішою. При цьому необхідно звернути увагу на номери релізів конфігурацій. Номери релізів конфігурацій, зазначені в правилах, повинні обов'язково відповідати тим релізам конфігурацій, між якими налаштовується обмін.
Для визначення значень контрольованих параметрів, які завантажені в конфігурації, необхідно виконати наступні дії:
Аналогічним чином можна провести аналіз контрольованих параметрів, які завантажені в конфігурацію, і для вже існуючої настройки обміну. Ці дії слід проводити послідовно для конфігурації-джерела і конфігурації-приймача.
Для визначення значень контрольованих параметрів, які входять до поставки конфігурацій або до комплекту правил, отриманих іншим шляхом, необхідно виконати наступні дії:
Ці дії також слід проводити послідовно для обох конфігурацій, які беруть участь в обміні.
В результаті перевірки правил обміну приймається одне з рішень:
1. Продовжити використання поточних правил конвертації і правил реєстрації.
2. Використовувати свіжі правила з комплекту правил конфігурації-кореспондента.
3. Використовувати замість правил з зовнішнього джерела типові, вбудовані в конфігурацію правила конвертації і правила реєстрації об'єктів. Для цього у вікні завантаження правил слід встановити прапор «Типові правила з конфігурації» і натиснути на кнопку «Завантажити правила».
Об'єкти, створені завантаженням, в подальшому синхронізуються за унікальними ідентифікаторами. Значення полів пошуку, описаних нижче, для таких об'єктів можуть змінюватися без загрози появи дублікатів.
Організації синхронізуються з однойменним довідником за найменуванням.
Структура підприємства Документообігу синхронізується з Підрозділами УВП за найменуванням.
Кореспонденти Документообігу синхронізуються з Контрагентами УВП за кодом ЄДРПОУ, ІПН і найменуванням (враховуючи спадаючий приоритет полів пошуку: 1) код ЄДРПОУ та ІПН; 2) код ЄДРПОУ та найменування; 3) найменування).
Групи доступу кореспондентів Документообігу синхронізуються з групами доступу контрагентів УВП за найменуванням.
Банківські рахунки синхронізується з однойменним довідником за номером рахунку, банком і власником.
Контактні особи Документообігу синхронізуються з контактними особами контрагентів УВП за найменуванням і власником.
Фізичні особи синхронізуються з однойменним довідником за найменуванням та датою народження.
Групи доступу фізичних осіб синхронізуються з однойменним довідником за найменуванням.
Учасники синхронізуються з однойменним довідником за найменуванням.
Групи користувачів синхронізуються з однойменним довідником за найменуванням.
Класифікатор банків Документообігу синхронізується з Банками УВП однойменним довідником за МФО.
Валюти синхронізуються з однойменним довідником за найменуванням.
Види контактної інформації синхронізуються з однойменним довідником за найменуванням.
Види документів фізичних осіб синхронізуються з однойменним довідником за найменуванням.
Документи фізичних осіб Документообігу синхронізуються з паспортними даними фізосіб УВП. Вважається, що всі записи в регістрі паспортних даних УВП відображають відомості про документи, що засвідчують особу.
Курси валют синхронізуються з однойменним регістром.
ВИКОРИСТОВУВАТИ ПЕРЕВАГИ ІНТЕГРАЦІЇ 1С:Підприємство НА БАЗІ IPAAS
Ми готові обговорити ваші завдання і запропонувати різні варіанти вирішення
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service