Прикладне рішення УНФ має набір інструментів, призначених для аналітики та контролю діяльності компанії з боку керівництва.
Це, наприклад, засоби графічної візуалізації інформації для аналізу і оцінки ситуації на підприємстві, такі як Пульс бізнесу, Монітор керівника.
Ви вже працюєте з УНФ, та її складно підтримувати? Шукаєте програмістів чи потребуєте змін?
Ми пропонуємо унікальну можливість - 10 годин наших послуг супроводу.
Цей час допоможе вам вирішити нагальні питання та оцінити комфорт роботи з нами, зважити цінність і потребу у послугах підтримки.
► Наші сертифіковані консультанти нададуть вам знання і досвід здійснених впроваджень.
Також в програмі реалізована велика кількість управлінських звітів для того, щоб всі користувачі могли отримати необхідні дані для своєї роботи.
Системний аналітик Анастасія Плуталова, "TQM systems"
Контент-менеджер Юлія Коротюк, "TQM systems"
Можливо налаштувати відображення потрібної інформації на першій сторінці під час запуску програми (обробки Пульс Бізнесу, Монітор керівника, журнали документів, які найчастіше використовуються в роботі), щоб не переміщатися по розділах в пошуках потрібної інформації.
Мал 1. Запуск програми
Мал.2. Обробка Пульс бізнесу
Даний монітор можна налаштовувати самостійно, додавши до нього потрібні показники, графіки та діаграми.
Мал.3. Налаштування показників, графіків, діаграм
Монітор складається з трьох блоків - Продажі, Гроші та Борги.
Мал.4. Монітор керівника - Початкова сторінка
Передбачена зміна форми монітора, а також натисканням на гіперпосилання Детальніше можна відкрити відповідні звіти (Гроші, Доходи і витрати за статтями, Відвантаження та оплата по замовленнях, Приходи та оплата по замовленнях, і т.д.) і більш детально ознайомитися з показниками.
Мал.5. Монітор керівника - Детальна інформація
Аналітичні звіти дозволяють отримувати інформацію по всім розрізах обліку. В УНФ представлена велика кількість аналітичних звітів. Користувач може самостійно налаштовувати критерії відбору даних, параметри угруповання, рівень деталізації в звітах у відповідності зі своїми вимогами, зберігати власні настройки звітів, а також формувати діаграми для наочного аналізу.
Параметр Відбір даних дозволяє скоротити список відображеної інформації, наприклад вивести товар по групах або по менеджерам, сформувати дані тільки за обраним контрагентом.
Фільтри для параметрів відбору встановлюються в правій частині звіту.
Мал. 6. Фільтри для параметрів Відбору
Параметр Угруповання допомагає сформувати звіт в розрізі аналітики даних. Додавання потрібного угруповання дозволяє аналізувати в одній таблиці кілька показників.
Мал.7. Угруповання по заборгованостях
Для наочного співвідношення декількох величин використовується діаграма.
Мал.8. АВС-аналіз продажу за номенклатурою
Переглянути загальний список представленої в системі звітності можна в розділі Компанія - Аналітика - Звіти.
Мал.9. Перегляд всіх наявних звітів
Також в програмі звіти розбиті за відповідними розділами. Нижче представлені деякі звіти з реалізованих в програмі з невеликими розшифровками.
Їх коректність формування і повне відображення даних залежить від того, наскільки точно і в повній мірі фіксують свої дії співробітники, що працюють з клієнтами. А також на правильність формування звітів даної групи впливає налаштування правил робочого процесу і формування завдань співробітникам.
Аналіз бази контрагентів - звіт показує кількість існуючих і нових контрагентів, контрагентів в розрізі менеджерів;
Аналіз бази лідів - звіт з аналізу вхідних контактів, які висловили потенційний інтерес до компанії;
Аналіз роботи менеджерів - обробка дозволяє побачити в розрізі менеджера виручку, замовлення клієнтів - оплачені, неоплачені, замовлення нових клієнтів, поточну і прострочену заборгованість;
Воронка продажів - обробка відображає кількісне співвідношення угод на різних етапах роботи.
Ці звіти допоможуть зрозуміти, які чинники впливають на обсяги продажів, виручку, собівартість, прибуток і рентабельність в компанії. Нижче наведено кілька звітів з тих, що представлені в програмі в розділі Продажі:
План-фактний аналіз продажів - за допомогою даного звіту можливо звірити планові показники продажів, задані в плані продажів, з фактичними показниками реалізації;
АВС-аналізи - звіти для аналізу і визначення найбільш важливих ресурсів в компанії.
В основі побудови звітів АВС-аналізу лежить принцип Парето або закон 20/80, згідно з яким 20% всіх товарів дають 80% обороту. Якщо застосувати цей закон до продажу, то це означає, що 20% номенклатури або клієнтів дають 80% прибутку, решта 80% - лише 20% прибутку.
Тому, надійний контроль 20% позицій дозволяє на 80% контролювати діяльність.
Для проведення аналізу товари або покупців поділяють на три групи:
Валовий прибуток в розрізі менеджерів, категорій номенклатури, покупців - за допомогою даного звіту можна проаналізувати виручку, кількість продажів, собівартість, валовий прибуток і рентабельність в розрізі потрібного показника.
Стан розрахунків з покупцями за реалізований товар можна переглянути за допомогою таких звітів:
Раозрахунки з покупцями - звіт дозволяє зрозуміти, як велися взаєморозрахунки за певний період, відображає початковий залишок, відвантаження, оплати і кінцевий залишок, звіт в управлінській валюті;
Заборгованість покупців за термінами боргу - звіт будується в управлінській валюті і показує формування заборгованості за певними термінами.
Динаміка заборгованості покупців - звіт у вигляді графіка і табличної частини нижче. Показує зміну заборгованості за обраний період часу.
Аналіз закупівель - звіт показує придбану номенклатуру в розрізі замовлень постачальнику;
Оборотність запасів - звіт призначений для аналізу оборотності і середнього терміну зберігання запасів на складі.
Стан розрахунку з постачальниками можно перевірити звітом Розрахунки з постачальниками.
Допоможуть контролювати запаси продукції на складах:
Залишки по складу - звіт показує залишки товарів по всіх складах компанії, зі звіту можна переглянути документи руху потрібного товару;
Залишки товарів - звіт показує вільні залишки товарів по всіх складах компанії, а також окремою колонкою відображається зарезервований товар.
Запаси - за допомогою даного звіту можна проаналізувати надходження, відвантаження і залишки товарів в кількісному і сумовому показниках.
Призначені для виробничих компаній:
План-фактний аналіз виробництва - допоможе виконати аналіз планових витрат на виробництво того чи іншого виду продукції фактичними витратами на виробництво;
Собівартість випуску - покаже кількість, собівартість випуску за статтями витрат і собівартість випуску одиниці продукції;
Незавершене виробництво - звіт надає інформацію про прямі та непрямі виробничі витрати підприємства;
Залишки на замовлення на виробництво - звіт показує ті замовлення на виробництво, за якими ще не вироблено продукцію.
Допоможуть в постійному контролі й управлінні грошовими коштами.
Гроші в касах ККМ та на розрахункових рахунках - звіт відображає рух готівкових та безготівкових грошових коштів за вказаний період, а також залишки по грошовим коштам на рахунках і в касах підприємства;
Платіжний календар - інструмент для оперативного контролю за виконанням фінансових зобов'язань, використовується для фінансового планування. Алгоритм звіту такий: йде розрахунок планованих прибутків та витрат грошових коштів, які користувачі вносять в програму, а також враховуються залишки грошових коштів в касах і на розрахункових рахунках. На підставі цих даних в звіті відображається інформація для аналізу і прийняття рішень.
Відображають стан взаєморозрахунків з працівниками.
Розрахункова відомість - звіт, який показує відомості про всі види нарахувань і утримань співробітників, а також суми, які покладені до виплати;
Розрахунки з персоналом - звіт показує заборгованість по виплатам перед співробітниками;
Список співробітників - кадровий звіт, показує список актуальних співробітників з посадами і кількістю займаних ставок.
Допоможуть оцінити ефективність діяльності компанії.
У програмі представлені основні фінансові управлінські звіти: Баланс, Прибутки та збитки, Рух грошових коштів.
Мал. 10. Управлінський звіт Баланс
Мал. 11. Управлінський звіт Доходи і витрати
Мал. 12. Управлінський звіт Рух грошових коштів
Всі управлінські звіти формуються на підставі первинних документів і допомагають зрозуміти стан справ в компанії, а також допомагають приймати правильні для бізнесу управлінські рішення.
*Копіювання матеріалу можливе тільки з посиланням на джерело та зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу до інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service