У даній статті буде розглянуто порядок проведення даної операції за допомогою спеціалізованого документа. Дана стаття є актуальною для конфігурації "Управління невеликою фірмою". Часто зустрічаються ситуації, коли необхідно перенести оплату або аванс на інший договір. Розглянемо цю ситуацію на прикладі.
Ви вже працюєте з УНФ, та її складно підтримувати? Шукаєте програмістів чи потребуєте змін?
Ми пропонуємо унікальну можливість - 10 годин наших послуг супроводу.
Цей час допоможе вам вирішити нагальні питання та оцінити комфорт роботи з нами, зважити цінність і потребу у послугах підтримки.
► Наші сертифіковані консультанти нададуть вам знання і досвід здійснених впроваджень.
Приклад
У клієнта є два договори - основний і додатковий. Відображається надходження авансу до каси на суму 1000 грн. на додатковий договір клієнта «Будинок меблів». Після буде здійснене перенесення авансу з додаткового договору на основний.
Оформлення операції з перенесення оплати між договорами одного контрагента здійснюється за допомогою документа «Коригування боргу». При цьому використовується вид операції «Переуступка боргу покупця».
Для включення доступності документа «Коригування боргу» необхідно в розділі «Налаштування» - група «Налаштування обліку» - «Продажі» встановити функціональну опцію «Коригування боргу».
Для оформлення операції надходження авансу необхідно створити документ «Надходження до каси» (Мал. 1).
Мал.1. Оформлення документа "Надходження до каси"
Для перенесення оплати з додаткового договору на основний необхідно оформити документ «Коригування боргу» з видом операції «Переуступка боргу покупця» (Мал. 2). У полях «Покупець» і «Покупець-одержувач» необхідно встановити одного контрагента - «Будинок меблів».
Мал. 2 - документ «Коригування боргу» з видом операції «Переуступка боргу покупця»
У табличній частині «Розрахунки з покупцем» потрібно вибрати документ авансу, борг за яким переноситься за допомогою кнопки «Додати» або «Підібрати».
На закладці «Реквізити одержувача» необхідно вибрати договір, на який потрібно перекинути аванс і ввести суму розрахунків.
Звернути увагу!!! Перенесення авансу між договорами може здійснюватися частково. Для цього необхідно вказати в табличній частині «Розрахунки з покупцем» і на закладці «Реквізити одержувача» потрібну суму розрахунків.
Контроль взаєморозрахунків з клієнтом можна зробити за допомогою звіту «Розрахунки з покупцями» (Мал. 3).
Мал. 3 - звіт «Розрахунки з покупцями»
Наші аналітики проконсультують вас у будь-якому питанні. Наші контакти. Чекаємо на ваші звернення.
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2024 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service