Автоматизована робота з клієнтами за воронкою, - одна з основних задач.
Як автоматизувати процес сегментації, обробки лідів і звітності, - розглянемо в деталях.
Ви вже працюєте з УНФ, та її складно підтримувати? Шукаєте програмістів чи потребуєте змін?
Ми пропонуємо унікальну можливість - 10 годин наших послуг супроводу.
Цей час допоможе вам вирішити нагальні питання та оцінити комфорт роботи з нами, зважити цінність і потребу у послугах підтримки.
► Наші сертифіковані консультанти нададуть вам знання і досвід здійснених впроваджень.
В цьому кейсі ви дізнаєтесь:
Системний аналітик Анастасія Плуталова, "TQM systems"
У програмі передбачена можливість автоматичного сегментування клієнтів за встановленими правилами. Вона дозволяє класифікувати як постачальників, так і покупців за певним показником або за кількома показниками одночасно: за відсутністю замовлень за певний період, за перевищенням суми або терміну заборгованості, за розміром виручки за період і т.д.
Правила для сегментування клієнтів задаються в довіднику Сегменти, розділ CRM .
Малюнок 1. Налаштування автоматичної сегментації
У формі сегмента налаштовуються показники, за якими потрібно сегментувати клієнта. Так, на малюнку 2 показане правило, яке перевіряє наявність замовлень клієнта за останній місяць.
Малюнок 2. Перелік клієнтів, що відносяться до обраного сегмента
Результат сегментації можна побачити в довіднику Контрагенти, якщо встановити відбір сегмента, або в звіті Склад сегмента з картки сегмента.
Малюнок 3. Результати сегментування
Малюнок 4. Форма звіту Склад сегмента
Малюнок 5. Сегментація за контрагентами
Масові E-mail і SMS-розсилки є ефективним інструментом сучасного бізнесу. Ефективність розсилок залежить від багатьох чинників, і один з них - коректно підібрана цільова аудиторія. Конфігурація "УНФ " надає гнучкий інструмент для формування списків розсилки.
Для підготовки груп розсилки клієнтів компанії можливо класифікувати в розрізі їх типів, статусів, місць розташування. Для класифікації необхідно заповнити довідник Тег відповідними значеннями.
Малюнок 6. Призначені покупцеві теги «Меблі для вітальні», «Нова колекція фурнітури» і «Ліжка»
За призначеними тегами існує можливість зробити відбір в довіднику Контрагенти і в звітах.
Налаштувати розсилку SMS-повідомлень можна в розділі Компанія (Компанія - Налаштування - Ще більше можливостей - Адміністрування - Пошта, SMS, нагадування - Налаштування відправки SMS), заповнивши необхідні дані.
Малюнок 7. Документ «SMS-розсилка»
Таким самим чином налаштовується розсилка листів через E-mail.
Малюнок 8. Документ «Розсилка E-mail»
У розділі CRM (CRM - Сервіс - Масові розсилки) створюється шаблон масової розсилки, де вказується тема розсилки, прописується зміст листа або SMS-повідомлення, підбираються одержувачі з довідника Контрагенти, в поле Дата розсилки встановлюється дата відправки повідомлень.
Малюнок 9. Створення шаблону масової розсилки
За допомогою інструментів, які є в конфігурації УНФ , можна проводити опитування та анкетування постійних клієнтів на предмет задоволеності якістю продукції або послуг.
Опитування можна планувати в Календарі співробітника у вигляді Подій.
Малюнок 10. Заплановане опитування клієнтів в документі «Подія»
Переглянути всі заплановані події, в тому числі планові опитування покупців, можна за допомогою календаря, який відкривається в розділі CRM. Керівники підрозділів в календарі можуть контролювати завантаженість своїх співробітників.
Малюнок 11. Графік співробітника із запланованими опитуваннями
В довіднику Календарі співробітників можна додати перелік співробітників, яким дозволений доступ до календаря. У формі календаря в полі Мої календарі відображається список доступних для перегляду і редагування календарів співробітників.
Малюнок 12. Календар співробітника
Результат опитування клієнтів відображається в раніше створеному документі Подія.
Малюнок 13. Результат опитування клієнта в документі «Подія»
Для аналізу думки клієнтів про якість товарів і послуг можна скористатися звітом Календар подій, розташованим в розділі CRM. За допомогою документа Подія можуть реєструватися не тільки опитування клієнтів, тому в звіті необхідно встановити відбір за значенням шаблону в темі події - Опитування клієнта про якість роботи.
Малюнок 14. Результати опитувань клієнтів про якість роботи
Аналіз історії взаємодії з клієнтом можна простежити в картці Контрагента на вкладці Події, всю історію продажів можна побачити на вкладці Документи.
Малюнок 15. Список подій в картці контрагента
Малюнок 16. Список документів по контрагенту
Для оцінки ефективності роботи менеджерів керівник застосовує два показники: валовий прибуток з виконаних замовлень і суму простроченої дебіторської заборгованості клієнтів.
Для швидкого доступу до показників роботи менеджерів призначений звіт Аналіз роботи менеджерів, розташований в розділі CRM. У ньому виводяться наступні дані:
Малюнок 17. Дебіторська заборгованість за менеджерами в звіті «Аналіз роботи менеджерів»
Кожен показник в звіті можна розшифрувати, двічі клацнувши мишею на потрібному значенні.
Як бачимо, конфігурація УНФ надає широкий спектр інструментів для аналізу бази клієнтів, щоб мати персональний підхід до кожного клієнта.
*Копіювання матеріалу можливе тільки з посиланням на джерело та зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу до інтелектуальних прав власності.
Редактор: Олена Теплицька
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2024 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service