У програмі УНФ представлена така обробка, як Календар співробітника. З його допомогою можна налаштувати нагадування про важливі зустрічі, телефонні дзвінки, відправку листів з комерційними пропозиціями для клієнтів та інших події.
Календар користувача можна знайти в розділі CRM - Календар.
Ви вже працюєте з УНФ, та її складно підтримувати? Шукаєте програмістів чи потребуєте змін?
Ми пропонуємо унікальну можливість - 10 годин наших послуг супроводу.
Цей час допоможе вам вирішити нагальні питання та оцінити комфорт роботи з нами, зважити цінність і потребу у послугах підтримки.
► Наші сертифіковані консультанти нададуть вам знання і досвід здійснених впроваджень.
Автор матеріалу:
Системний аналітик Анастасія Плуталова, "TQM systems"
Для зручності користувача Календар можна налаштувати на першій сторінці під час запуску програми:
Малюнок 1 - налаштування початкової сторінки
Щоб налаштувати синхронізацію календаря в УНФ з Google-календарем, потрібно в розділі Компанія увімкнути функцію Синхронізація календаря (Компанія - Налаштування - Більше можливостей - Персональні налаштування - Обмін з Google - Синхронізувати календар).
Малюнок 2 - функція Синхронізація календаря
Малюнок 3 - підтвердження доступу до даних в Google
Після натискання кнопки Google в браузері відкриється форма на дозвіл управління календарем для УНФ. При натисканні на кнопку «Дозволити» на сторінці авторизації Google відобразиться код, який необхідно скопіювати і вставити в поле підтвердження доступу. У разі успішної авторизації після натискання на кнопку «Продовжити» з'явиться сповіщення «Токен доступу отриманий успішно».
При створенні Події в календарі конфігурації після натискання кнопки «Синхронізувати з Google» або автоматично, якщо налаштоване регламентне завдання, календарі обмінюються подіями. Аналогічно, якщо створити Подію в Google-календарі.
Подія в конфігурації створюється при натисканні на будь-який день календаря. Після цього відкривається форма для заповнення, де можна запланувати час зустрічі, вказати назву зустрічі, коротко зафіксувати важливі моменти. А також можна більш розширено зафіксувати подію в календарі, вибравши потрібний пункт знизу форми для введення подій.
Малюнок 4 - робочий календар співробітника і створення запису календаря конфігурації
Так створюється подія в Google - календарі.
Малюнок 5 - подія в Google – календарі
Всі події, зафіксовані в календарі УНФ, можна подивитися в довіднику Записи календаря співробітника.
Малюнок 6 - перегляд подій в календарі УНФ
До календаря в базі УНФ можна налаштувати доступ для інших користувачів. Для цього необхідно в довіднику «Календарі співробітників» вибрати потрібний календар і в табличній частині вибрати користувачів, яким потрібно надати доступ до даного календаря.
Малюнок 7 - довідник «Календарі співробітників»
Для автоматичної синхронізації календаря в конфігурації з Google-календарем потрібно зробити налаштування регламентного завдання. Регламентне завдання «Синхронізація Google Calendar» можна увімкнути з розділу Компанія (Компанія - Налаштування - Адміністрування - Регламентні операції - Регламентні і фонові завдання - вкладка Регламентні завдання). За гіперпосиланням «Розклад» слід також встановити розклад для регулярної синхронізації.
За необхідності можна синхронізувати примусово або з календаря співробітника, або в розділі Налаштування за посиланням Синхронізувати календар.
Налаштування синхронізації між календарями допомагає пам'ятати про важливі події і не пропускати їх.
*Копіювання матеріалу можливе тільки з посиланням на джерело та зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу до інтелектуальних прав власності. TQM systems
Редактор: Контент-менеджер Олена Теплицька, "TQM systems"
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service