Робота з функцією графік відпусток у 1С:Підприємство ЗУП та УВП: реєстрація запланованих відпусток працівників організації, механізм перевірки, моніторинг поточного стану графіка відпусток організації, звіти та діаграма використання відпусток, аналіз плану та факту.
Новини, анонси, майстер-класи та ін. корисний контент для тих, кому важливо бути попереду та в курсі теми
Консультант з ведення обліку Заробітної плати і кадрів
в програмних продуктах BAS і 1С:Підприємство
Наталія Попова "TQM systems"
Запитуйте будь-що про автоматизацію обліку заробітної плати та управління персоналом, про роботу з програмами BAS, побудову розрахунків і бізнес-процесів.
Ми підготуємо для вас матеріали та надамо розгорнуту відповідь, поділимося багатим досвідом.
За допомогою документа “Графік відпусток організації” (“Кадровий облік організацій” - Кадровий облік” - “Відпустки” - “Введення графіку відпусток”) реєструється заплановані відпустки працівників організації. Періоди відпусток в табличній частині документа можуть вноситися як вручну так і за даними затвердженого управлінського графіку відпусток.
Увага! В розглядаємій конфігурації механізм планування не пов'язаний з механізмом обліку залишку відпусток за періодами. При проведенні документу “Графік відпусток організації” проводиться тільки перевірка несуперечности графіку який складається, тобто проводиться контроль, чи не призначені на вказаний період для працівника інші події, наприклад відрядження тощо.
З форми документа, після його проведення є можливість отримати друковану форму запланованого поточним документом графіка відпусток, у вигляді діаграми.
За допомогою звіта “Графік відпусток працівників організацій” за посиланням “Кадровий облік організацій” - Кадровий облік” - “Відпустки” - “Графік відпусток” можливо отримати інформацію про поточний стан графіка відпусток організацій.
А проаналізувати фактичні строки відпусток працівників організації можливо за допомогою звіту “Фактичні відпустки організацій” за посиланням “Кадровий облік організацій” - Кадровий облік” - “Відпустки” - “Діаграма використання відпусток”.
За посиланням “Кадровий облік організацій” - Кадровий облік” - “Відпустки” - “Використання графіку відпусток” є можливість порівняти заплановані та фактичні строки відпусток.
Для того щоб звірити дані про тривалість відпусток, які зафіксовані в кадровому обліку, з даними які зафіксовані в підсистемі “Регламентована зарплата” для цілей розрахунку відпускних потрібно сформувати звіт “нараховані відпустки організації” (“Розрахунок зарплати організацій” - “Звіти”- “Звіт нараховані відпустки”).
Консультант з ведення обліку Заробітної плати та Кадрів
в програмних продуктах BAS та 1С:Підприємство
Наталія Попова, "TQM systems"
- Ще Інструкції ЗУП у нашому блозі,
- як ця функціональність влаштована у BAS ERP, КУП, Бухгалтерія КОРП
*Копіювання матеріалу можливе тільки з посиланням на джерело і зазначенням автора матеріалу. Вдячні за повагу до прав інтелектуальної власності TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service