Початок продажів нових конфігурацій "WMS Логістика. Управління складом" 24.12.2020.
З 24.02.2022 ми припинили відвантаження продуктів лінійки BAS. Дана програма групи BAS базується на платформі BAF, що є локалізованою версією російської платформи 1С:Предприятие 8.
Зважаючи на напад Росії на УкраЇну ми припинили продаж як ліцензій на цю платформу так і на прикладні рішення що на ній розроблені.
Щодо аналогів які зараз доступні на ринку: більш детально тут…
Важливо:
- підтримку та послуги щодо обслуговування підприємствам які придбали раніше продукти надаємо
- допоможемо перенести дані у разі переходу на нове програмне забезпечення
"WMS Логістика. Управління складом" призначений для управління процесами складської вантажопереробки в режимі реального часу. Дозволяє оптимізувати процеси і вирішити основні проблеми, актуальні для складських комплексів:
Наша акційна пропозиція:
Знижку 10% надаємо у вигляді годин послуг на первинне налаштування та впровадження із нашим досвідченим консультантом-аналітиком.
Демо база WMS Логістика. Управління складом
Можна підключитися, детально розглянути та протестувати пробну демонстраційну базу WMS Логістика. Управління складом онлайн.
WMS Логістика. Управління складом (Конфігурація) | Ціна, грн. (без ПДВ) |
1С:Підприємство | |
WMS Логістика. Управління складом | 110 700 |
WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 1 радіотермінал | 10 000 |
WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 5 радіотерміналів | 43 200 |
WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 10 радіотерміналів | 72 000
|
WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 20 радіотерміналів | 119 000 |
WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 50 радіотерміналів | 278 000
|
Платформа 1С:Підприємство 8 | Ціна, грн. |
---|---|
Придбати додаткові клієнтські ліцензії | |
1С:Підприємство. Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце | 3 300 |
1С:Підприємство. Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць | 11 610 |
1С:Підприємство. Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць | 22 290 |
1С:Підприємство. Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць | 42 360 |
1С:Підприємство. Клієнтська ліцензія на 50 робочих місць | 100 500 |
1С:Підприємство. Клієнтська ліцензія на 100 робочих місць | 183 600 |
1С:Підприємство. Клієнтська ліцензія на 300 робочих місць | 546 000 |
Придбати сервер 1С:Підприємство, ціна | |
1С:Підприємство Ліцензія на сервер (x86-64) | 42 600 |
► Якщо потрібно більше автоматизованих робочих місць - купують клієнтські ліцензій на платформу (на 1, 5, 10, 20 або 50 робочих місць).
►Якщо потрібно підключити більше радіотерміналів - купують додаткові клієнтські ліцензій на підключення радіотерміналів (1, 5, 10, 20, 50) не залежно від використовуваного на радіотерміналах мобільного додатка.
Кількість ліцензій на використання конфігурації і платформи визначається за максимальною кількістю одночасно працюючих з конфігурацією користувачів.
Для роботи у варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання в серверному варіанті.
Опис функціональних можливостей програмного продукту WMS Логістика. Управління складом
У разі купівлі "WMS Логістика. Управління складом" усі постачальники запропонують пакет послуг певної цінності:
Можливо, за потреби запропонують:
Але ми пропонуємо вам все це і ще додатково:
Придбання ПЗ 1С:Підприємство і BAS дещо складний процес, восновному через процедури правовласника, і, як показала практика, покупцеві важко їх провести самому.
Тому ми розробили пакет послуг, в якому практично всі роботи з купівлі ПЗ виконуємо ми, захищаючи клієнта від складнощів. ► Цей пакет ми надаємо в подарунок при купівлі ПЗ.
Зазвичай постачальники виконують тільки мінімум робіт, передбачених правовласником, все інше доводиться робити покупцеві самостійно.
У нас всі необхідні роботи для запуску ПЗ включені в подарунковий пакет.
Детально весь процес придбання програми у нашій статті ►
В "WMS Логістика. Управління складом" правління складськими процесами в режимі реального часу досягається за допомогою бездротових технологій і впровадження відповідного складського технологічного ланцюжка. Тому "WMS Логістика. Управління складом" переважно націлена на використання даних технологій.
Функціонал програмного продукту доповнено такими можливостями:
Функціонал системи. Основні функції зі створення та обробки складських задач виконуються користувачами з радіотерміналами збору даних: комірниками, збирачами, комплектувальниками. У функції диспетчера складу входить контроль над виконанням задач і вирішення нестандартних ситуацій.
В системі можливий облік одного фізичного складу. В разі потреби роботи системи на декількох фізичних або логічних складах необхідно створювати кілька інформаційних баз із можливим обміном між собою дублюючою інформацією. Підтримується роздільний облік залишків на складі за організаціями.
Склад, як правило, розділений на фізичні зони, в яких обробка товару підпорядковується певним правилам залежно від конструкції стелажів, обладнання, яке використовується, планування приміщень і т. д.
На практиці виділяються і можуть брати участь в складському обліку такі зони складу:
Управління основними складськими задачами:
Новоприбулий на склад товар може бути попередньо перерахований за місцями під час вивантаження з транспортного засобу. Для коректного перерахунку та ідентифікації прибулих контейнерів з товаром вони підлягають маркуванню етикетками, що містять ідентифікаційні номери контейнерів. Етикетки на контейнери можуть бути підготовлені заздалегідь або роздруковані в процесі перерахунку за допомогою терміналу збору даних і мобільного принтера друку етикеток. Даний процес в системі оформляється документом "Попереднє приймання". "Попереднє приймання" може виконуватися на підставі плану – документа "Очікуване приймання", або по факту. Процес приймання поставки оформляється документом "Приймання". Процедура приймання товару включає в себе вивантаження товару в зоні приймання, ідентифікацію та перерахунок товару, що надійшов, приведення товару до стандарту складського зберігання і т. д. Як правило, документ "Приймання" оформляється на підставі планової поставки – "Очікуване приймання". У виняткових випадках товар може бути прийнятий за фактом. "Приймання" може виконуватися після попереднього перерахунку товару, що надійшов за місцями або без нього.
У разі відсутності штрих-коду на вхідному товарі можна виконати його маркування. Маркування можна виконати на будь-якому етапі руху товару. Для цього необхідно оформити документ "Маркування", де будуть сформовані штрих-коди на товар і роздруковані етикетки.
На етапі створення плану приймання – документа "Очікуване приймання" може бути відома інформація про номери контейнерів, очікуваних до вступу, і їх товарний склад. Дана особливість характерна в основному для виробничих складів. В цьому випадку приймання може виконуватися в "довірчому" режимі ("Довірче приймання"). Товарний склад подібних контейнерів, як правило, не перераховується при надходженні на склад, і приймання виконується поконтейнерно.
Із застосуванням радіотерміналів збору даних при обробці довірчого приймання проводиться сканування штрих-кодів з етикеток контейнерів. Товарний склад при цьому за замовчуванням відповідає плану, відображеному в Очікуваному прийманні. Якщо під час приймання товару вже відомо, за яким замовленням від покупця товар, що приймається, буде відвантажено, то можливо зарезервувати цей товар за цим замовленням.
При надходженні на склад транзитних вантажів оформляється приймання за вантажними місцями. Транзитні вантажі приймаються під конкретне Замовлення на відвантаження і не підлягають перерахуванню за товарним складом. Якщо товар, що приймається, враховується в розрізі термінів придатності, то необхідно при прийманні ввести в систему ці параметри. Для здійснення можливості гарантійного повернення товару постачальнику можна під час приймання зафіксувати серійні номери отриманого товару.
Прийнятий на склад товар може бути ще раз проконтрольований і перерахований за допомогою задачі "Контроль приймання". Контрольний перерахунок може проводитися для перевірки відповідності прийнятого товару за кількістю, а також для уточнення додаткових параметрів товару. Так, наприклад, в зоні приймання біля воріт товар може бути перерахований тільки за кількістю, а вже на етапі контролю приймання деталізуються його додаткові параметри, такі як термін придатності, серійні номери.
Після приймання товар підлягає розміщенню. Товар може розміщуватися на склад за фактом завершення перерахунку всієї поставки або після завершення приймання кожного контейнера. У разі необхідності кінцева комірка-одержувач може не плануватися, а розміщення проводитися за фактом з самостійним вибором комірки Комірником з терміналом. Правила запуску автоматичного планування розміщення налаштовуються за допомогою механізму подій.
Розміщення. В системі "WMS Логістика. Управління складом" можна реалізувати різні стратегії розміщення товару: автоматичне, розміщення через буфер, розміщення ближче до зони відбору; поповнення зони відбору при розміщенні.
Правила розміщення налаштовуються на рівні стратегій розміщення. Розміщення товару на складі зазвичай виконується з огляду на такі принципи:
Всі перераховані принципи можуть бути налаштовані в системі "WMS Логістика. Управління складом" в довіднику "Стратегії розміщення". Результатом відпрацювання алгоритмів розміщення, заданих на рівні стратегій, є створені задачі на розміщення товару.
Переміщення. Процес внутрішнього переміщення цілих контейнерів, товару між контейнерами та комірками в системі оформляється за допомогою задач на переміщення. Для переміщення цілих контейнерів і товарного складу контейнерів передбачені окремі задачі. Задачі на переміщення використовуються для оформлення будь-якого переміщення товару на складі. Задачі на переміщення можуть створюватися автоматично за подією на складі або вручну Диспетчером складу. Так, наприклад, при виявленні в процесі перерахунку бракованого товару може бути автоматично створене завдання на переміщення даного товару в зону браку. Або автоматичне переміщення попередньо прийнятих контейнерів в зону тимчасового зберігання. При ручному створенні задач на переміщення диспетчер складу може самостійно вказати товар, контейнер, комірку-джерело і комірку-одержувача. Створені вручну завдання на переміщення можуть бути відпрацьовані із застосуванням радіотерміналу збору даних. Задачі на переміщення можуть створюватися у вільному режимі безпосередньо з вікна терміналу, коли рішення про те, що необхідно перемістити, звідки і куди, приймає співробітник складу самостійно.
В операціях роботи з контейнерами і використанням ТЗД ("Переміщення контейнера", "Розміщення контейнера", "Підживлення контейнером", "Вільне переміщення контейнера") виводиться довідкова інформація за складом поточного оброблюваного контейнера. В системі для перегляду історії переміщень товару в контейнері передбачено відповідний звіт.
Штрихкодування товарів, комірок, контейнерів, персоналу; генерація, зберігання і друк штрих-кодів (підтримується генерації штрих-коду "GS1 DataBar Expanded Stacked"); підтримка роботи з неунікальними штрих-кодами.
Відбір та відвантаження товару. В системі реалізовані різні стратегії відбору: кластерний, груповий; консолідація відборів у хвилі згідно з тимчасовими вікнами відвантаження, в групи за схожими товарами, в рейси за маршрутами доставки. Відвантаження товару зі складу здійснюється на підставі плану відвантаження, завантаженого з корпоративної інформаційної системи. План того, що повинно бути відвантажено зі складу, міститься в документі "Замовлення на відвантаження".
Можливими напрямами відвантаження можуть бути відвантаження покупцеві (клієнту), переміщення на інші склади компанії, повернення постачальнику, відвантаження товару (сировини і матеріалів) у виробництво. На підставі інформації про планові відвантаження можливе проведення регламентних заходів з підготовки до більш швидкої комплектації даного замовлення (наприклад, підживлення комірок активної зони). На підставі замовлення на відвантаження здійснюються всі подальші операції з даного замовлення. "Замовлення на відвантаження" можуть бути об'єднані в рейси за маршрутами доставки. Дані про рейси маршруту об'їзду транспортних засобів містяться в документі "Рейс". Рейс може бути створений на підставі даних, отриманих з системи корпоративного обліку, системи управління доставкою або Диспетчером складу в "WMS Логістика. Управління складом". На підставі "Замовлення на відвантаження" виконується підбір товару з комірок зберігання. Пошук комірок, в яких розташований товар на замовлення, виконується системою автоматично. Правила запуску автоматичного планування відбору налаштовуються за допомогою механізму подій.
Для скорочення часу на збирання замовлень і кількості підходів складських співробітників при виконанні відбору "Замовлення на відвантаження" можуть об'єднуватися в хвилю.
Хвиля – групування замовлень для спільного відбору в різні контейнери, відповідні замовлення. Об'єднання замовлень в хвилі доцільно виконувати при штучному відвантаженні, коли кілька замовлень повинні бути підготовлені до одного часу відвантаження, і штучний товар за кількома замовленнями відбирається в контейнери-вантажі. Штучний товар може збиратися за кількома "Замовленнями на відвантаження" в один контейнер, який буде розібраний позамовно в окремо виділеній зоні за допомогою задачі на сортування. В даному випадку "Замовлення на відвантаження" можуть бути об'єднані в групу відбору. Для відбору штучного товару за кількома замовленнями можуть бути заздалегідь підготовлені вантажі-контейнери під кожне замовлення. Подібний відбір є кластерним. При кластерному відборі товару система видає підказки, в який контейнер який товар необхідно розмістити. При плануванні відбору товару враховуються алгоритми відбору, задані в стратегіях відбору. Планування відбору на складі зазвичай виконується на підставі наступних принципів:
Для здійснення можливості гарантійного повернення товару від покупця на етапі відбору можна зафіксувати серійні номери відібраного товару.
На етапі створення "Замовлення на відвантаження" може бути відома інформація про номери контейнерів, які необхідно відвантажити, і їх товарний склад. В даному випадку планування відбору проводиться за конкретним контейнером, вказаним в замовленні.
Задача на відбір виконується із застосуванням радіотерміналів збору даних. В якості резервної технології може бути розглянута технологія роботи з "паперовими" носіями.
За результатами відбору товар може бути переміщений у виділену зону контролю і упаковки. Зона контролю і упаковки може бути обладнана робочими місцями з підключеними сканерами зчитування штрих-кодів, за допомогою яких проводиться сканування відібраного товару і перевірка на відповідність замовленню. Процедура контролю може бути проведена із застосуванням радіотерміналів збору даних. В процесі виконання процедури контролю відібраний товар може бути упакований в транспортні місця – контейнери з печаткою пакувального листа для передачі транспортній компанії, у власний магазин або кінцевому клієнту.
За результатами відбору товару в один контейнер за кількома замовленнями, об'єднаними в групу, виконується наступна процедура сортування. У процесі сортування товар розкладається на замовлення для подальшого відправлення клієнтам.
Проконтрольований і упакований товар може бути ще раз перерахований біля воріт відвантаження або при завантаженні в машину. В даному випадку перерахунок проводиться вже не з товарного складу, а за кількістю відвантажених вантажних місць.
Контроль якості прийнятого товару. Контроль якості відібраного і упакованого товару; контроль при завантаженні в машину. В системі передбачено кілька типів задач на перерахунок:
На великих складах, що оперують в основному палетним зберіганням, інвентаризація може проводитися "на льоту" з перерахунком палет за кількістю, розташованих в комірках. В даному випадку склад палет може не перераховуватися. Для проведення подібної інвентаризації використовується задача на перерахунок з типом Інвентаризація контейнерів. Для перерахунку товарного складу комірок, контейнерів або конкретного товару на складі використовується задача на перерахунок з типом Інвентаризація складу контейнерів. Прийнятий на склад товар може бути проконтрольований за кількістю і якістю за допомогою задачі на "Контроль приймання". Відібраний під замовлення клієнта товар також може бути проконтрольований за допомогою задачі на "Контроль відвантаження".
Для перевірки і контролю якості товару на будь-якому етапі складської вантажопереробки може бути проведена процедура Контролю якості. Проведення контролю якості товару, як правило, характерно для продуктових складів, і проводиться окремими співробітниками відділу контролю якості. Процедура контролю та зміни якості на інших складах також застосовується при виявленні бракованого товару і необхідності його списання або утилізації. В результаті проведення даної операції може змінитися статус товару.
Підживлення. В разі потреби в доповненні зони відбору товару в системі виконується задача на підживлення. Підживлення виконується під потребу "Замовлення на відвантаження" або в будь-який час згідно з регламентом складу. Підживлення може виконуватися при досягненні мінімальної кількості контейнерів (товару) до максимальної кількості контейнерів (товарів) в області відбору. Мінімальний і максимальний рівень залишків задаються для кожного товару. Індивідуальні параметри підживлення налаштовуються на рівні товару і виділеної зони або комірок відбору для товару. Підживлення зони (фіксованих комірок) відбору може проводитися і з зони основного зберігання, зони ближнього буфера або зони приймання. Правила підживлення визначаються в стратегіях підживлення. Задачі на підживлення виконуються за допомогою терміналу збору даних. Як резерв може застосовуватися технологія видачі задач на паперовому носії.
Інвентаризація довільної області складу, порожніх комірок, товару/товарної групи. Проведення інвентаризації з використанням системи "WMS Логістика. Управління складом" не вимагає повної зупинки роботи складу і може проводитися на обмеженій області комірок (проїзду, стелажу, ярусу) або певної товарної групи. Блокування комірки на момент проведення перерахунку не проводиться, що дозволяє не зупиняти роботу з комірки, що інвентаризується, для виконання інших складських операцій.
Оптимізація використання складських площ – компресія складу.
Для економії місця в стелажах на складі зазвичай проводиться процедура ущільнення товару. Компресія (або ущільнення) – переміщення товару з кількох комірок в одну з метою більш ефективного використання складських площ. Стратегія компресії включає в себе список алгоритмів компресії і умов їх виконання.
Можливі алгоритми компресії:
В системі передбачений механізм планування автоматичного виконання компресії відповідно до заданого розкладу і необхідної періодичності.
Робота з радіотерміналами збору даних (ТЗД):
Управління ресурсами:
Розрахунок послуг відповідального зберігання:
Управління двором/Yard Management.
Функціонал "WMS Логістика. Управління складом" крім автоматизації задач за складською обробкою дозволяє управляти територією, що прилягає до складу. Даний функціонал дозволяє управляти рухом транспортних засобів, що надходять на територію складу, а саме:
Аналіз ефективності роботи складу.
За фактом обробки складських операцій функціонал системи "WMS Логістика. Управління складом" дозволяє виконати:
Моніторинг замовлень і задач здійснюється за допомогою робочих місць диспетчерів приймання, відвантаження і задач. Всі аналітичні функції реалізовані за допомогою звітів, які розроблені з використанням системи компоновки даних і можуть варіативно налаштовуватися користувачами функціоналу підсистеми. Звіти згруповані в залежності від призначення у відповідних підсистемах конфігурації.
Технологічні переваги – рішення "WMS Логістика. Управління складом" розроблено на сучасній технологічній платформі "1С:Підприємство 8.3", яка дозволяє:
Програмний продукт поставляється в електронному вигляді. У комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пінкод, реєстраційна анкета і угоду користувача. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.
Після придбання програмних продуктів партнеру в його особистий кабінет на порталі інформаційно-технологічного супроводу (далі Портал ІТС) буде переданий комплект електронної поставки, а також посилання на скачування дистрибутива, документації та інших матеріалів, які передбачені в складі даного продукту.
Продукт реєструється в базі технічної підтримки одночасно з передачею товару партнеру. Після цього покупець продукту отримує статус офіційного користувача. Паперові варіанти реєстраційних карток не друкуються. Для підтвердження володіння ліцензійним продуктом користувачеві досить роздрукувати електронний варіант заповненої реєстраційної картки та мати документи, що підтверджують легальність придбання.
Партнер може передати користувачеві продукт різними способами:
Звертаємо увагу, посилання на скачування дистрибутива будуть дійсні протягом 30 днів з моменту "відвантаження" продукту партнеру. Необхідно за цей період встигнути завантажити дистрибутив програмного продукту.
Документація і супровідні матеріали поставляються в форматі ресурсу Портал ІТС. Документація має ієрархічну структуру ( "дерево"), що складається з глав, при цьому кожна глава є, в свою чергу, вузлом ієрархічної структури. Таке уявлення дозволяє відразу бачити зміст книги і швидко переходити до потрібної глави.
Для установки програми на комп'ютер необхідно розпакувати архів і запустити autorun.exe. Далі в діалозі можна встановити програму повністю "в один клік" або вибрати установку по частинах, а також переглянути документацію та супровідні матеріали.
Конфігурація "1С:Підприємство. WMS Логістика. Управління складом" є повністю відкритою, не містить захищених ділянок коду і не використовує апаратну або програмну захист, повністю доступна для забезпечення можливості адаптації продукту під потреби кінцевих користувачів.
Мобільний додаток для роботи з ТСД поставляється з програмною захистом, реалізованої через прив'язку ліцензії, що входить в комплект поставки, до IMEI мобільного пристрою. Таким чином, що поставляються ліцензії не є конкурентними, а прив'язуються до кожного конкретного мобільного пристрою. Перенесення ліцензії на інший мобільний пристрій не допускається, за винятком випадків, описаних нижче. Прив'язка ліцензії до мобільного пристрою здійснюється в автоматичному режимі через Інтернет за допомогою спеціального сервісу.
Повторна прив'язка ліцензії до іншого пристрою допускається тільки в разі документального підтвердження офіційним сервісним центром обслуговуючим радіотермінал, безповоротного виходу з ладу даного пристрою або зміни IMEI того ж пристрою в результаті його ремонту, а також у разі безповоротної втрати радіотерміналу в зв'язку з крадіжкою або пожежею, з доданням необхідних документів від правоохоронних органів про проведення слідчих заходів, яких документів від МНС про факт пожежі. В інших випадках потрібне придбання нових ліцензій на підключення радіотерміналів. Для переєстрації необхідно звертатися до члена САБ.
Апгрейд на продукт
можна виконати з продуктів
Апгрейд на продукти
можна виконати з продуктів за умови збереження або збільшення кількості радіотерміналів:
Ціна апгрейда обчислюється як різниця цін придбаного і переданого продукту плюс 27 грн., Але не менше половини вартості продукту. Якщо одночасно з ПРОФ версією основною електронної поставки купуються клієнтські або серверні ліцензії платформи, то в цьому випадку ціна апгрейда розраховується виходячи з вартості всього набору продуктів.
Для виконання апгрейда з продуктів версії 1С:Підприємство 8 необхідно повернути реєстраційну картку та ліцензійну угоду і ключ захисту (тільки для продуктів з апаратним захистом) програмного продукту, з якого виконується апгрейд.
Підтримка користувачів зазначених програмних продуктів здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій".
Сервісне обслуговування програмних продуктів, що містять конфігурацію "1С:Підприємство. WMS Логістика. Управління складом", і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом ІТС Галузевий 3-ї категорії.
Звертайтесь за додатковою інформацією : наші контакти. Будемо раді вас проконсультувати.
Детальна інформація по продукту "1С:Підприємство. WMS Логістика. Управління складом"
Редактор: Олена Теплицька
WMS Логістика. Управління складом | 110 700 |
Додаткове робоче місце | 10 000 |
Консультації та доробки, грн/год | 500 |
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2024 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service