Інструменти для програмування та розробки, масштабування в 1С:Підприємство. Бібліотеки та ін. сервіси

Інструментальний пакет «1С:Підприємство Інтеграція 8»

Основне призначення інструментального пакету «1С:Підприємство Інтеграція 8» - це рішення задач інтеграції даних і додатків в гетерогенних інформаційних середовищах. Цей інструмент використовується як засіб управління обробкою інформації при рішенні задач інтеграції корпоративних автоматизованих інформаційних IT- систем на базі 1С:Підприємство.

Читать полностью

Бібліотека обладнання, яке підключається для мобільних додатків

«Бібліотека обладнання, яке підключається для мобільних додатків» надає набір механізмів для уніфікованої роботи з тим обладнанням, що підключається і технологію розробки прикладних рішень на мобільній платформі "1С:Підприємство". Застосування даної бібліотеки дозволяє прискорити реалізацію підтримки спектра моделей, що підключаються в розроблюваних конфігураціях, а також додати готові функціональні блоки в прикладні рішення, які вже працюють .

Читать полностью

Автоматизоване оновлення зміненої конфігурації 1С:Підприємство 8

Автоматизоване оновлення змінених конфігурацій сімейства 1С:Підприємство 8. Загальна концепція, призначення використання, основні можливості, вартість. Автопоновлення 1С:Підприємство.

Читать полностью

Бібліотека обладнання, яке підключається 8.2

"Бібліотека обладнання, яке підключається 8.22" надає набір механізмів для уніфікованої роботи з тим обладнанням, що підключається. Застосування даної бібліотеки дозволяє прискорити реалізацію підтримки широкого спектра моделей обладнання, яке підключається в розроблюваних конфігураціях, а також додати готові функціональні блоки в прикладні рішення, що вже працюють.

Читать полностью

Бібліотека стандартних підсистем БСП

Інструментарій розробника "Бібліотека стандартних підсистем" (БСП) надає набір універсальних функціональних підсистем, готові розділи для користувальницької документації і технологію для розробки прикладних рішень на платформі "1С:Підприємство". Із застосуванням БСП стає можливою швидка розробка нових конфігурацій з уже готовою базовою функціональністю, а також включення готових функціональних блоків в існуючі конфігурації. Використання БСП при розробці прикладних рішень на платформі "1С:Підприємство" дозволяє також досягти більшої стандартизації конфігурацій і зменшити час на вивчення і впровадження прикладних рішень за рахунок їх уніфікації з набору використовуваних стандартних підсистем.

Читать полностью

Автоматичне тестування конфігурацій 1С:Підприємство 8.2 / 8.3

Інструменти підтримки 1С:Підприємство Тестування конфігурацій ➾ Автоматичне тестування та виправлення бази, конфігурації 1С:Підприємство 8.2 / 1С:Підприємство 8.3. Опис функціоналу, що вміє, ціна, скільки коштує, основні функції, вигоди і переваги використання. Що дає, як працює продукт?

Читать полностью

Бібліотека інтернет-підтримки 8

1С:Підприємство Бібліотека інтернет-підтримки 8 - це спеціальна конфігурація, яка призначена для вбудовування в різні прикладні рішення, розроблені на платформі "1С:Підприємство 8", і дає можливість користувачам цих рішень працювати з сервісами супроводу зі звичних їм інтерфейсів прикладних рішень.

Читать полностью

Бібліотека електронних документів 8.2

"Бібліотека електронних документів 8.2" - це спеціальна конфігурація, призначена для вбудовування функціональності обміну електронними документами в різні прикладні рішення, розроблені на платформі "1С:Підприємство 8.2".

Читать полностью

1С:Підприємство. Корпоративний інструментальний пакет 8 (КІП)

Корпоративний інструментальний пакет 8» (1С:Підприємство КІП) призначений для підвищення продуктивності, масштабованості і надійності інформаційних систем на платформі« 1С:Підприємство 8» за рахунок наступних можливостей:

Читать полностью

Перекладач

Програма для автоматизації роботи як компаній, що займаються перекладом, так і індивідуальних перекладачів на платформі "1С:Підприємство"

Читать полностью