Опубліковано нове оновлення для УНФ : нове у версії 1.6.7 УНФ Управління невеликою фірмою: розділ "CRM", воронка продажів "1С:Підприємство 8 ПАРК Ризики" і калькуляція замовлень покупців.
Важливо! Воронка продажів і розділ CRM на момент опублікування даного огляду (30.09.16) доступні тільки для російської версії конфігурації. Інформація буде корисна в якості анонсу, як буде виглядати даний інструмент в наступних оновленнях УНФ .
Ви вже працюєте з УНФ, та її складно підтримувати? Шукаєте програмістів чи потребуєте змін?
Ми пропонуємо унікальну можливість - 10 годин наших послуг супроводу.
Цей час допоможе вам вирішити нагальні питання та оцінити комфорт роботи з нами, зважити цінність і потребу у послугах підтримки.
► Наші сертифіковані консультанти нададуть вам знання і досвід здійснених впроваджень.
Вендор сповіщає користувачів і партнерів про випуск версії 1.6.7 конфігурації "Управління невеликою фірмою" (УНФ) – комплексного готового рішення для управління і обліку у малому бізнесі. Версія 1.6.7 надає нову функціональність для широкого кола компаній:
Компаніям будь-яких сфер діяльності: коди бюджетної класифікації для податкових платежів, поліпшення інтерфейсів програми, Хмарний архів.
Короткий огляд: нове у версії 1.6.7 УНФ
CRM (робота з клієнтською базою)
Новий розділ "CRM" в УНФ Управління невеликою фірмою. В панелі розділів програми з'явився розділ "CRM", в якому зібрані всі інструменти для ефективної взаємодії з клієнтами. В ньому можна працювати з базою клієнтів, виставляти рахунки і виписувати документи, приймати і відправляти пошту, формувати email та SMS-розсилки, аналізувати клієнтську базу і керувати відділом продажів.
В панелі розділів програми з'явився новий розділ CRM. У ньому зібраний повний набір інструментів для ефективної взаємодії з вашими клієнтами.
У новому розділі ви зможете:
В УНФ версії 1.6.7 з'явилися нові CRM-інструменти: Воронка продажів і сервіс ПАРК Ризики.
Хочете знати все про можливості CRM в Управління невеликою фірмою? Ознайомтеся з нашою статтею на сайті.
Формування воронки продажів в УНФ
Воронка продажів. У програмі з'явився один з найбільш ефективних інструментів CRM-системи воронка продажів, наочно показує кількісне співвідношення угод на різних етапах. У ній відображено повний цикл продажу, починаючи з заявки клієнта і закінчуючи завершенням угоди. Склад і порядок етапів у воронці продажів відповідають списку станів в замовленнях. Зі звіту можна отримати таку інформацію:
Також воронка продажів дозволяє аналізувати ефективність роботи відділу продажів і окремо взятих менеджерів. Доступні наступні варіанти воронок: по замовленнях, по покупцям, по менеджерам, по підрозділах. Воронка формується на підставі даних з документів "Замовлення покупця" і "Замовлення-наряд".
У програмі з'явився один з найефективніших інструментів CRM-системи-воронка продажів. Це потужний звіт, який наочно показує кількісне співвідношення всіх угод на різних етапах. У ньому відображено повний цикл продажу, починаючи з заявки клієнта і закінчуючи завершенням угоди.
Зі звіту користувач зможе отримати інформацію про:
Важливо! У зв'язку з зміною порядку роботи зі статусами замовлень, час проходження стану буде збережено лише для станів, встановлених після поновлення на версію 1.6.7.
А ще звіт допоможе проаналізувати ефективність роботи відділу продажів і окремо взятих менеджерів. Цей зрозумілий і інформативний інструмент буде відмінним помічником для генеральних директорів, керівників відділів продажів, маркетологів і менеджерів.
Знайти воронку продажів можна в розділі CRM.
Звіт формується на підставі даних з документів "Замовлення покупця" і "Замовлення-наряд".
Склад і порядок етапів у воронці продажів відповідає списку станів у замовленнях. Про те, як працювати зі станами замовлень ми вже описували в цій статті.
Кожен з етапів відображається візуально у вигляді кольорових смуг, довжина яких відповідає кількісному і процентному співвідношенню замовлень на цих етапах.
Праворуч від основної воронки продажів формується "Воронка відмов". У ній користувач може отримати інформацію про те, на якому етапі програна угода і з якої причини.
За допомогою фільтрів користувач може вибрати, за якими умовами формувати воронку продажів.
У програмі доступні кілька різних варіантів воронок:
В цьому випадку буде сформована воронка продажів по всіх замовленнях покупців за вказаний період. Якщо в програмі використовуються "Види замовлень покупців" або "Види заказ-нарядів", то для кожного виду бізнесу буде сформована окрема воронка продажів.
В даному варіанті можна сформувати звіт по конкретному покупцеві, списку покупців або групі.
Для формування варіанту звіту" по покупцям " обов'язково заповнення налаштувань відбору.
Варіант звіту допоможе проаналізувати ефективність окремо взятих менеджерів і порівняти їх результати на кожному з етапів продажу.
Для даного варіанту потрібно вибрати одного або декількох менеджерів. Якщо менеджер не вказано, звіт сформований не буде.
Сформувавши варіант звіту керівник зможе оцінити ефективність роботи різних підрозділів компанії: порівняти загальна кількість оброблюваних замовлень, тривалість роботи з замовленням на кожному етапі, конверсію.
Для формування воронки по підрозділах обов'язково вказати один або кілька підрозділів.
Використання воронки продажів дозволяє робити висновки про якість бізнес-процесів і приймати управлінські рішення щодо розвитку напрямків і залучення нових клієнтів.
Нові можливості в роботі зі станом замовлення покупця
Зміна механізму роботи зі станом замовлень. Спрощена робота з станами замовлень в документах "Замовлення покупця", "Замовлення постачальнику", "Замовлення на виробництво" і "Замовлення-наряд". Тепер замість статусів використовуються настроюються користувачем стану, які відображають прийняті в конкретній компанії етапи бізнес-процесу. А при роботі зі списками замовлень можна відібрати всі незавершені замовлення в один клік.
У версії 1.6.7 Програми Управління невеликою фірмою ми спростили роботу зі станами замовлень.
Зміни торкнулися таких документів:
Раніше в системі використовувалися стани і статуси замовлень, з якими початківці користувачі часто плуталися. У версії 1.6.7 розробники відмовилися від використання статусів, залишивши тільки гнучко настроюються стану.
Стану замовлення визначають етапи бізнес-процесу прийняті на конкретному підприємстві.(наприклад виконаний, в роботі та ін.).
Давайте розглянемо поведінку системи в двох випадках:
В результаті оновлення на версію 1.6.7, стану "Виконано" і "Скасований" будуть об'єднані в стан "Завершений".
Важливо! Всім замовленням, в яких до оновлення була встановлена ознака "Закритий", буде присвоєно стан "Завершено". В інших випадках стану замовлень не зміняться.
В обох випадках при виборі стану "Завершено" в документі з'являється вкладка "Завершення замовлення", в якій можна вибрати завершено замовлення успішно або скасовано.
Після оновлення на версію 1.6.7 користувач зможе вибудувати стану замовлень в певному порядку, використовуючи стрілки.
У зазначеному порядку стану будуть відображатися як у випадаючому списку в полі введення, так і при відкритті форми вибору станів.
При роботі зі списком замовлень стало можливо відібрати всі незавершені замовлення в один клік. Щоб це зробити необхідно в полі "Завершення замовлення" вибрати значення "Не завершений".
Для компаній, що мають кілька різних видів замовлень, передбачені функціональні опції "Види замовлень покупців" і "Види заказ-нарядів". Включити їх можна в розділі Компанія - Ще більше можливостей – Продажу або Роботи.
При включенні опції, у формі замовлення з'являється поле "Вид замовлення". Вид замовлення дозволить створити кілька наборів станів для різних бізнес-процесів.
Кожен вид замовлення буде являти собою окрему воронку продажів.
При включеній опції порядок станів буде зберігатися в елементі довідника "Вид замовлення".
Для замовлення-наряду додатково потрібно вказати стан виконання.
Новий механізм роботи зі станами замовлень дозволить:
Список нових провайдерів відправки sms в УНФ
Розширення списку провайдерів для відправки SMS.В список доступних для вибору провайдерів SMS додані SMS.ру, SMS-ЦЕНТР, СМС-послуги, GSM-INFORM. Повний список провайдерів знаходиться в меню "Компанія – Адміністрування – Пошта, SMS, нагадування – Настройка відправки SMS"
В список доступних для вибору провайдерів SMS додано:
Повний список провайдерів доступний в меню компанія-адміністрування-пошта, SMS, нагадування-налаштування відправки SMS.
Новий сервіс ПАРК РИЗИКИ
"ПАРК Ризики".Сервіс на базі авторитетної інформаційно-аналітичної системи "СПАРК-Інтерфакс" буде корисний керівникам, менеджерам з продажу та бухгалтерам. Він дає можливість комплексно оцінювати благонадійність контрагентів, управляти кредитними та податковими ризиками і проводити інвестиційний аналіз. Всім абонентам сервісу "1С:Підприємство 8 через Інтернет" ліцензія "ПАРК Ризики" надається безкоштовно. Користувачі інших варіантів поставки програми можуть придбати ліцензії "ПАРК Ризики" у партнерів. Ознайомитися з можливостями сервісу рекомендуємо за допомогою безкоштовного тестового доступу на 3 дні.
Що таке ПАРК ризики? Новий сервіс дає користувачам програми Управління невеликою фірмою можливість комплексно оцінювати надійність контрагентів, управляти кредитними і податковими ризиками та проводити інвестиційний аналіз.
Тепер сервіс на базі авторитетної інформаційно-аналітичної системи "ПАРК-Інтерфакс" став доступний для підприємств середнього і малого бізнесу. Інструмент буде корисний керівникам підприємств та особам, які приймають бізнес-рішення, бухгалтерам, менеджерам з продажу та ін.
Придбати ліцензії на "ПАРК Ризики" можна у будь-якого партнера вендора. Ознайомитися з можливостями сервісу "ПАРК Ризики" можна, скориставшись безкоштовним тестовим доступом на 3 дні. Всім абонентам сервісу "1С:Підприємство 8 через Інтернет" надається ліцензія "ПАРК Ризики".
Щоб почати роботу з сервісом потрібно включити опцію "Використовувати ПАРК Ризики" в розділі CRM.
Продажі, послуги, Виробництво
У "ПАРК Ризики" для оцінки надійності контрагента представлені три індекси:
Для отримання індексів по що цікавить контрагенту, досить зайти в "картку контрагента":
У полі "ПАРК Ризики" відображаються всі три індекси. Якщо натиснути на значення індексу, то відкриється його короткий опис:
Значення "Індексу платіжної дисципліни" розраховується на підставі публічно доступної інформації про діяльність юридичної особи. Якщо цієї інформації недостатньо для проведення аналізу, цей індекс не відображається.
Ви можете переглянути індекси відразу для всіх контрагентів у звіті "Індекси ПАРК Ризики", доступному в меню сервісу в розділі "CRM".
Користувач може включити моніторинг подій по будь-якому контрагенту. У моніторингу контрагентів відображаються важливі зміни у контрагентів, такі як ліквідація, реорганізація, зміна реквізитів і т. д.
Для цього в картці контрагента необхідно встановити позначку "Включити моніторинг подій".
Звіт по всіх подіях контрагента можна отримати, натиснувши на кнопку "ПАРК ризики" і в списку вибравши пункт "події моніторингу":
Отримати бізнес-довідку можна за пунктом "довідки". Відкриється форма зі списком раніше отриманих довідок по цьому контрагенту.
У цій формі також можна замовити нову довідку, натиснувши на копку "запросити довідку":
Підготовка довідки може зайняти деякий час. Коли довідка буде готова, навпаки замовленої довідки в стовпці стан значення "готується" буде змінено на "отримана" і користувач зможе завантажити довідку в форматі *.pdf
Також, всі отримані довідки можна буде переглянути в особистому кабінеті на порталі ІТС.
Калькуляція замовлень покупців. тепер в програмі можна зробити попередню калькуляцію замовлення Покупця, а після проведення угоди порівняти плановий розрахунок з фактичними доходами і витратами. Новий інструмент дозволить оперативно визначити планову собівартість замовлення (а при виробництві кожного виробу), виявити основні витрати і зрозуміти, чи вигідний передбачуваний обсяг замовлення, потрібна націнка чи є можливість надати знижку. Можна враховувати будь-які витрати: бонус менеджера з продажу, зарплату монтажника, транспортні витрати, витрати матеріалів на упаковку тощо
Робота з калькуляцією можлива в двох режимах: з відображенням даних по собівартості і прибутку або з відображенням даних тільки за кількістю і сумою продажу. При необхідності можна завантажити калькуляцію з табличного документа або розрахункової програми, а також використовувати довільно настроювані шаблони.
Тепер в Управління невеликою фірмою можна зробити попередню калькуляцію замовлення Покупця, а після проведення угоди порівняти плановий розрахунок з фактичними доходами і витратами за даним замовленням.
На підставі калькуляції ви зможете оперативно приймати рішення про ціноутворення конкретного замовлення: чи є можливість надати знижку/бонус/подарунок, або потрібна націнка, вигідний передбачуваний обсяг замовлення.
Нова функціональність також допоможе Вам визначити планову собівартість замовлення (а при виробництві кожного виробу) і виявити основні витрати.
В калькуляції користувач зможе врахувати всі витрати, такі як: бонус менеджера з продажу, зарплата монтажника, витрати на збірку і доставку замовлення, витрата матеріалів на упаковку та інші.
Відкрити попередню калькуляцію можна безпосередньо з форми замовлення покупця.
У випадку, якщо калькуляція не заповнена, розрахунок виконується автоматично при відкритті форми. Для перерахунку калькуляції слід використовувати кнопку "Оновити калькуляцію".
Робота з калькуляцією можлива в двох режимах: з відображенням даних по собівартості і прибутку або з відображенням тільки даних по кількості і сумі продажу.
Переключитися між режимами можна за допомогою кнопки .
При включеному відображенні даних за собівартістю, користувач може вибирати, за якою ціною розраховувати собівартість замовлення: за останньою ціною закупівлі або за одним із заведених у базі видів цін.
По цій кнопці можна завантажити калькуляцію з табличного документа або розрахункової програми.
Як зробити калькуляцію замовлення з урахуванням витрат?
Розглянемо приклад розрахунку, в якому при купівлі на суму від 41 803 грн. компанія пропонує клієнту безкоштовну доставку і монтаж побутової техніки. В калькуляції замовлення потрібно врахувати витрати на кур'єрську доставку і на зарплату монтажників.
Як це відобразити в програмі:
В результаті калькуляції ми бачимо планований прибуток на замовлення з урахуванням всіх витрат. На підставі цих даних ми можемо прийняти рішення про надання знижки клієнту.
Після розрахунку збережемо калькуляцію, натиснувши на кнопку "Записати і закрити".
Як зробити калькуляцію для позамовного виробництва?
У випадку, якщо компанія займається виробництвом, калькуляція допоможе розрахувати планову собівартість замовлення, що складається з виробів і напівфабрикатів, на підставі специфікацій.
Якщо специфікація виробу не створена, програма створить її автоматично на підставі калькуляції.
Важливо! Для всіх виробів в картці номенклатури повинен бути встановлений спосіб поповнення "Виробництво".
Відкриємо форму калькуляції. Розрахунок виконується автоматично при відкритті.
Так як в калькуляції присутні вироби, у формі з'явиться нове поле "Переглянути склад".
У ньому користувач зможе вибрати варіант перегляду:
Також склад виробу можна відкрити подвійним кліком по полю "Номенклатура". Така поведінка характерна тільки для виробу зі способом поповнення "Виробництво".
У даній формі користувач зможе заповнити склад виробу, для якого не була задана специфікація. Специфікація виробу під дане замовлення буде збережена автоматично.
По кнопці можна завантажити специфікацію з конструкторської програми.
У підсумку, в калькуляції всього замовлення ми бачимо планову собівартість кожного виробу і планові витрати на замовлення і, таким чином, можемо розрахувати ціну для замовника.
Готова калькуляція зберігається в замовленні і доступна для перегляду і редагування за посиланням "Калькуляція замовлення".
Порівняти плановий розрахунок з фактичними доходами та витратами на замовлення можна у формі "Зведено про замовлення".
Гарантійний талон у виробництві. Додана можливість друкувати "Гарантійний талон на продукцію" і "Гарантійний талон на комплектуючі" з документа "Виробництво". Нова опція буде корисна, якщо при пакуванні виробу гарантійний талон планується вкладати в коробку, а також у разі використання комплектуючих, на які надається окрема гарантія.
Розширення обміну з ЄДАІС
Бібліотека інтеграції з ЄДАІС оновлена до версії 1.2.1, що враховує методологію ведення залишків для учасників роздрібного ланки алкогольної продукції в ЄДАІС (опублікована Федеральною службою з регулювання алкогольного ринку РФ). У новій версії реалізована підтримка УТМ 2.0.3 і доданий новий формат обміну з ЄДАІС. У програму додані нові документи "Передача в торговий зал алкогольної продукції" і "повернення алкогольної продукції з торгового залу". Внесено зміни для існуючих документів "Акт постановки на баланс", "Акт списання ЄДАІС","залишки ЄДАІС". З'явилася можливість сформувати запит на скасування проведення документів "ТТН", "Акт постановки на баланс" і "Акт списання". Ця функція стане в нагоді в разі помилкової відправки даних в ЄДАІС.
Детальніше про облік алкогольної продукції можна прочитати в довіднику ЄДАІС.
Інші доопрацювання і поліпшення
Гроші. Для елементів довідника "Види податків" додана можливість зазначення коду бюджетної класифікації (КБК) і відповідного йому призначення платежу. Поле "КБК" можна заповнити як вручну, так і за допомогою конструктора.
Хмарний архів. Сервіс призначений для створення і управління резервними копіями інформаційної бази "коробкової версії програми, які зберігаються в спеціальному сховищі в Інтернеті. "Хмарний архів" допоможе користувачам захистити бази даних від випадкової втрати з-за виходу з ладу обладнання, програмних збоїв або "людського фактора". При наявності договору ІТС рівня ПРОФ сервіс "Хмарний архів" надається без додаткової оплати. Підключити сервіс можна в меню "Компанія – Адміністрування – Підтримка та обслуговування".
Докладний опис нових можливостей версії 1.6.7 конфігурації "Управління невеликою фірмою" наведено на сторінці ITS.
Отримати наочне уявлення про нові можливості конфігурації допоможе оглядовий відеоролик
Повний опис можливостей "Управління невеликою фірмою 8".
Також див. інші корисні матеріали за УНФ:
*Копіювання матеріалу можливо тільки з посиланням на джерело та із зазначенням автора матеріалу. Дякуємо за повагу інтелектуальних прав власності. TQM systems
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2024 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service