CRM системи

Що таке "CRM":

CRM - що це?

Сучасна CRM-концепція виходить за класичні рамки і зачіпає управління часом співробітників, взаємодіючих з клієнтами, а також процеси, що використовуються при роботі з клієнтами (сервісне обслуговування, обробка претензій, оцінка задоволеності і т.д.)

Визначення PriceWaterhouseCoopers:

CRM - це стратегія, націлена на створення довготривалих і прибуткових взаємин із замовниками через розуміння їх індивідуальних потреб.

Як кровоносна система людини розносить по всіх органах кисень, так і CRM-система "живить" компанію інформацією про клієнтів, їх потреби і переваги, стан взаємин з ними, результати роботи співробітників, стан продажів і ін.


Реалізація стратегії CRM за допомогою програмного забезпечення:

Впровадження CRM-стратегії в сучасному бізнесі неможливо без використання CRM-інструменту. CRM-система дозволяє акумулювати, аналізувати, оперативно реагувати і т.д.

Взаємодія з клієнтами тісно пов'язана з оперативною діяльністю компанії, тому в деяких випадках особливо зручно автоматизувати процеси CRM на типових продуктах 1С:Підприємство. Однак варто звернути і на інші рішення. В будь-якому випадку будь-які системи можна інтегрувати на IPaaS, пробувати, мігрувати на інші.

Програмні продукти, для автоматизації CRM процесів:


Статті


Документація користувача 1С:Підприємство CRM

Офіційна документація вендора "для програм лінійки "1С:Підприємство CRM":


Новини