Продукт відноситься до класу MES (manufacturing execution system), систем управління виробничими процесами і призначений для вирішення завдань синхронізації, координації, аналізу та оптимізації випуску продукції в рамках будь-якого виробництва.
З 24.02.2022 ми припинили відвантаження продуктів лінійки BAS. Дана програма групи BAS базується на платформі BAF, що є локалізованою версією російської платформи 1С:Предприятие 8.
Зважаючи на напад Росії на УкраЇну ми припинили продаж як ліцензій на цю платформу так і на прикладні рішення що на ній розроблені.
Щодо аналогів які зараз доступні на ринку: більш детально тут…
Важливо:
- підтримку та послуги щодо обслуговування підприємствам які придбали раніше продукти надаємо
- допоможемо перенести дані у разі переходу на нове програмне забезпечення
Наша акційна пропозиція:
знижку 10% надаємо у вигляді годин послуг на первинне налаштування та впровадження із нашим досвідченим консультантом-аналітиком.
Отримати демо-базу для продуктів 1С:Підприємство можна за попереднім запитом. Після відправлення заявки можна буде підключитися, детально розглянути та протестувати пробну демо-базу MES онлайн:
Не потрібно завантажити демо, - демонстраційна база MES доступна вже зараз по інтернету!
Купити програмне забезпечення для оперативного управління виробничим підприємством | Ціна, грн. |
---|---|
Придбати 1С:Підприємство для виробництва | |
MES Оперативне управління виробництвом | 99 000 |
MES Оперативне управління виробництвом. Модуль для Управління виробничим підприємством. Спеціальна поставка* | 70 000 |
Спеціальна поставка призначена для використання в локальних мережах організацій-користувачів основних поставок конфігурації "Управління виробничим підприємством " або галузевих конфігурацій, розроблених на її основі, за наявності діючого договору ІТС та активного сервісу ІТС Галузевий 3-ї категорії.
Розширення кількості автоматизованих робочих місць здійснюється придбанням клієнтських ліцензій BAS ПРОФ (на 1, 5, 10, 20, 50, 100, 500 робочих місць).
Кількість ліцензій на використання платформи визначається виходячи з потреби в максимальній кількості одночасно працюючих користувачів з конфігурацією "MES Оперативне управління виробництвом".
Для використання даного прикладного рішення в клієнт-серверному варіанті необхідна ліцензія на сервер.
Ліцензії BAS ПРОФ | Ціна, грн без ПДВ |
---|---|
Додаткові клієнтські ліцензії | |
BAS Клієнтська ліцензія ПРОФ на 1 робоче місце | 3 300 |
BAS Клієнтська ліцензія ПРОФ на 5 робочих місць | 11 610 |
BAS Клієнтська ліцензія ПРОФ на 10 робочих місць | 22 290 |
BAS Клієнтська ліцензія ПРОФ на 20 робочих місць | 42 360 |
BAS Клієнтська ліцензія ПРОФ на 50 робочих місць | 100 500 |
BAS Клієнтська ліцензія ПРОФ на 100 робочих місць | 183 600 |
BAS Клієнтська ліцензія ПРОФ на 300 робочих місць | 546 000 |
BAS Клієнтська ліцензія ПРОФ на 500 робочих місць | 906 000 |
Сервер | |
BAS ПРОФ Ліцензія на сервер 32 | 24 600 |
BAS ПРОФ Ліцензія на сервер 64 | 42 600 |
BAS ПРОФ Сервер МІНІ на 5 підключень | 9 000 |
Всі наявні види ліцензій тут: Прайс клієнтські та серверні ліцензії
Доступ до оновлень, сервісного обслуговування програмних продуктів "MES Оперативне управління виробництвом", та підтримки користувачів у роботі з платформою здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом ІТС Галузевий 3-й категорії.
Ціна на ІТС Галузевий Україна: для 3-ї категорії від 2 160 до 16 200 грн без ПДВ в залежності від терміну. При покупці програми надаємо пільгу на ІТС.
У кожен пакет ІТС входять пільгові години на обслуговування і консультації, докладніше >>>
MES Оперативне управління виробництвом, призначено для управління виробничими процесами на цеховому і межцеховом рівні, та надає такі можливості (найменування у термінології, прийнятій Міжнародною асоціацією виробників і користувачів систем управління виробництвом MESA International):
Реалізація функцій "Управління технічним обслуговуванням і ремонтами (MM - Maintenance Management)" досягається спільним використанням з "ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування". Рішення призначене для організації ремонтів та обслуговування промислового обладнання, і використовується в підрозділах, що мають відношення до управління активами, ремонтам і обслуговуванням. "MES Оперативне управління виробництвом" надає дані про напрацювання і відмови технологічного обладнання, "ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування" забезпечує інформацією про відхилення від графіків роботи для виконання обслуговування, оглядів тощо.
Запись вебинара "Обзор методик оперативного планирования и диспетчеризации производства в продукте "MES Оперативне управління виробництвом":
Програмний продукт "MES Оперативне управління виробництвом" призначений для вирішення оперативних виробничих задач, підвищення ефективності управління та контролю процесу виробництва. Найбільший ефект від впровадження конфігурації "MES Оперативне управління виробництвом" досягається при спільному використанні з ERP-рішенням "Управління виробничим підприємством ", редакція 1.3, коли задачі об'ємно-календарного планування та виконання економічних розрахунків вирішуються на рівні ERP системи, а завдання поопераційнної оптимізації і управління на MES - рівні.
Також конфігурація "MES Оперативне управління виробництвом" може використовуватися як самостійне рішення для комплексного управління виробничим процесом в цілому на післяопераційному рівні (за винятком фінансово-економічних розрахунків).
Програмний продукт "MES Оперативне управління виробництвом" дозволяє формувати (виходячи з поточної виробничої ситуації) оптимізований за заданими критеріями оперативний поопераційний план виробництва, з урахуванням обмежень (доступності виробничих ресурсів, умов передування операцій).
Продукт призначений для використання в наступних підрозділах виробничого підприємства:
Продукт дозволяє:
Поліпшення техніко-економічних показників виробництва у разі впровадженні системи оперативного управління виробництвом досягається за рахунок:
Підсистема дозволяє виконувати наступні завдання:
Формування зовнішніх виробничих запасів і виробничих запасів для забезпечення внутрішнього споживання;
Зовнішні та внутрішні виробничі замовлення призначені для оформлення кількісних і календарних потреб в продукції та напівфабрикатах. Терміни виконання виробничих замовлень розраховуються виходячи з фактичних можливостей виробництва, і коригуються під час відображення виконання операцій.
Зовнішні та внутрішні виробничі замовлення призначені для оформлення кількісних і календарних потреб в продукції і напівфабрикатах. Терміни виконання виробничих замовлень розраховуються виходячи з фактичних можливостей виробництва, і коригуються при відображенні виконання операцій. Для управління чергою виконання технологічних операцій, передбачена можливість присвоювання пріоритетів. Пріоритети замовлень можуть бути змінені в будь-який час і впливають на розміщення невиконаних операцій.
В процесі об'ємно-календарного планування зазвичай складається кілька варіантів одних і тих же планів, роль роздільників для яких грають сценарії. Різні сценарії відповідають різним стратегіям і різним варіантам розвитку підприємства. В рамках кожного сценарію складається власний комплект планів підприємства.
Склад плану може бути деталізований по періодах основного періоду плану:
Кожна позиція плану може бути деталізована по контрагентах, договорах і замовленнях. Для кожної позиції плану може бути встановлений варіант розподілу (точно до терміну, як можна швидше), може бути вказана залежність від плану вищого рівня.
Сценарії розрізняються ступенем опрацювання деталей. Один сценарій може призначатися для складання укрупнених планів, інший сценарій - для складання уточнених планів.
Аналіз можливості виконання об'ємно-календарних планів виробництва призначено для швидкої оцінки можливості виконання виробництва за критерієм відповідності обсягів споживання ключових ресурсів обсягами їх доступності.
Споживання утворюється при виробництві окремих видів номенклатури, а доступності ключових ресурсів лімітуються ззовні і зберігаються в системі як періодичні величини. Можна виділити ключові ресурси, за якими утворюється дефіцит.
Якщо дані виробничих замовлень і об'ємно-календарного планування дають відповідь на питання "що робити?" і "коли виникне потреба?" (Тобто планування виробництва продукції). Виробнича програма визначає - "як виробляти" і "коли зможемо зробити".
Виробнича програма дозволяє згрупувати джерела даних планування виробництва і на підставі цих даних виконати развузловання, сформувати партії запуску, маршрути виробництва і потреби операцій маршрутів. При формуванні виробничої програми враховуються такі параметри, як: специфікації, технологічні карти, кратність, мінімальні партії запуску, умови передування.
Сценарії виробничих програм дозволяють порівняти різні варіанти розвитку подій шляхом моделювання складу продукції, технології виробництва, інших параметрів. Для прийнятного сценарію формуються маршрутні листи.
Виробнича програма не містить горизонту планування, а тільки додає до поточних невиконаних операцій нові технологічні операції з умовами виконання (зокрема директивні терміни виконання). Механізм побудови розкладу розподіляє всю множину операцій і прагне розташувати операції з мінімально можливим часом відхилень від директивних.
Продукт "MES Оперативне управління виробництвом" підтримує можливість опису різних видів ресурсів технологічних операцій. Підтримуються два типи додаткових ресурсів:
Обслуговуючими робочими центрами є робочі центри або групи замінності робочих центрів і можуть описувати такі види ресурсів, як спецоснащення, бригада, транспортна одиниця. Обслуговуючі робочі центри доступні відповідно до власних графіків роботи, для них, як і для основних робочих центрів, також будується розклад, розраховується напрацювання тощо.
Підсистема тісно взаємодіє з типовою конфігурацією "Управління виробничим підприємством", редакція 1.3. Виробничі замовлення, плани виробництва можуть бути підготовлені і отримані з облікової системи. В цьому випадку, "MES Оперативне управління" виконує функції призначення пріоритетів замовлень, формування і сценарного моделювання виробничої програми.
Основними завданнями підсистеми оперативного планування виробництва є:
Для вирішення завдання побудови розкладу в продукті "MES Оперативне управління виробництвом" застосовується математичний апарат теорії розкладів, зокрема евристичний алгоритм, що поєднує жадібні стратегії і стратегії обмеженого перебору, елементи теорії графів. Розглядається окремий випадок побудови розкладу виконання робіт з урахуванням відносин передування і обмежень на ресурси, з перериваннями обслуговування вимог (PRCPSP - Preemption Resource-Constrained Project Scheduling Problem).
Алгоритм дозволяє розміщувати технологічні операції на осі часу робочих центрів без дискретних інтервалів, з урахуванням наступних обмежень:
Підтримуються одиничний і множинний варіанти завантаження устаткування, з можливістю підбору альтернативних робочих центрів.
Виробнича програма дозволяє згрупувати джерела даних планування виробництва і на підставі цих даних виконати розузлування, сформувати партії запуску, маршрути виробництва і потреби операцій маршрутів. Під час формуванні виробничої програми враховуються такі параметри, як: специфікації, технологічні карти, кратність, мінімальні партії запуску, умови передування.
Документ "Виробнича програма" не складає розклад завантаження робочих центрів, а тільки формує маршрути виробництва. Результатом документа є безліч операцій, послідовностей їх виконання, залежностей, нормативного часу їх виконання.
Виробнича програма не містить горизонту планування, а тільки додає до поточних невиконаних операцій нову безліч технологічних операцій з умовами виконання (в тому числі директивні терміни виконання). Механізм побудови розкладу розподіляє всю безліч операцій і прагне розташувати операції з мінімально можливим часом відхилень від директивних.
Об'єктом планування є технологічні операції виробничої програми. Технологічні операції виробничої програми і залежності між ними формуються на підставі даних джерел планування з урахуванням технології виготовлення. Технологічні операції виробничої програми містять необхідну інформацію про нормативні терміни виконання, залежності від інших операцій, а також іншу аналітичну інформацію (замовлення на виробництво і т.ін.).
Механізми оперативного планування виробництва дозволяють розмістити безліч технологічних операцій виробничої програми на графіку завантаження робочих центрів відповідно до графіків роботи робочих центрів, а також з урахуванням обраних обмежень і критеріїв оптимізації.
Розподіл технологічних операцій проводиться з урахуванням встановлених пріоритетів. Підтримувані варіанти розподілу технологічних операцій:
У випадках виникнення браку, поломки обладнання, відставання від планових показників часу виконання операцій відбувається відхилення від графіка виробництва, для актуалізації даних з виробництва продукту необхідно здійснити перепланування графіка виробництва.
Побудова розкладу проводиться відповідно до налаштувань моделей планування. Модель дозволяє комбінувати склад і послідовність застосування критеріїв оптимізації. У моделях передбачені можливості налаштування управління чергою операцій, наприклад, Earliest Due Date (EDD) - з найбільш раннім терміном виконання, Longest / Shortest Processing Time (LPT/SPT) - з найбільшою / найменшою тривалістю, Slack Time Remaining per Operation (STR/OP ) - з найменшим запасом часу на одну операцію і інші.
У загальному випадку, алгоритм дозволяє одночасно побудувати кілька варіантів розкладу по кожній з моделей планування. Застосовувана модель оцінки якості розкладу дозволяє, виходячи з значень вагових критеріїв оцінки, виявити оптимальний варіант розкладу.
Оптимізаційний алгоритм пропонує набір допустимих розкладів, оптимізованих відповідно до моделей планування, остаточне рішення приймає користувач, шляхом порівняння варіантів на діаграмі Ганта або порівнюючи значення критеріїв оцінки. Передбачена можливість інтерактивного редагування побудованого розкладу.
Розподіл технологічних операцій проводиться з урахуванням встановлених пріоритетів.
Підтримувані варіанти розподілу технологічних операцій:
Дані варіанти розподілу можуть бути оптимізовані з урахуванням завантаження устаткування з дефіцитом потужностей, які є "вузьким місцем". Підтримуються наступні методи оптимізації по "вузьких місцях":
Розклад формується з урахуванням доступності ресурсів - як технологічних, так і матеріальних. До технологічних ресурсів належать основні робочі центри, що обслуговують робочі центри (спецоснащення, бригада тощо), до матеріальних - матеріали і напівфабрикати.
На доступність технологічних ресурсів впливає:
Варіанти визначення доступності матеріалів і напівфабрикатів:
Для врахування особливостей специфічного обладнання передбачена можливість призначати власні алгоритми планування без зміни конфігурації. Додаткові алгоритми беруть участь в загальному механізмі розрахунку розкладу.
Основна мета диспетчеризації – забезпечення та підтримка нормального протікання виробничого процесу без збоїв і без порушень прийнятого на підприємстві виробничого циклу, відстеження виконання планів випуску готової продукції на всіх стадіях її виготовлення.
Формування виконуваного оперативного плану виробництва неможливо без зворотного зв'язку про хід виконання запланованих операцій. Основними завданнями підсистеми диспетчеризації виробництва є:
Оперативний план виробництва є джерелом даних для призначення виконання робіт робочим центрам, на підставі яких на короткостроковий період (зміна, доба) формується документ Персональне (змінно-добове) завдання. Склад робіт, час виконання, робочі центри, потреби можуть бути скориговані майстром зміни. Документ фіксує запланований час і є підставою для виконання.
Для кожної операції формується унікальний штрих-код.
Інструмент призначено для навігації по призначеним до виконання операцій та управління ходом виробництва в реальному режимі часу. З урахуванням встановлених відборів (зокрема передбачена робота зі сканерами штрих-кодів), для кожної операції відображається необхідна інформація:
Інструмент дозволяє змінювати стан виконання (початок, перерва, завершення тощо), відображати завершення або відмову від виконання операції (із зазначенням причин), здійснювати контроль виробництва продукції. Передбачена можливість групової обробки операцій. Зміна станів виконання операцій відображується на графіку завантаження устаткування.
Операції, що не виконані з яких-небудь причин, при виконанні процедури перепланування заново розміщуються на графіку завантаження устаткування і плануються до виконання.
При завершенні або відмові від виконання фіксується наступна інформація:
Інформація заповнюється автоматично і може бути змінена.
Технологічний процес, прописаний у маршрутних картах, може не завжди відбуватися в одному цеху. У разі кооперації усередині заводу, тобто якщо деталь віддається на обробку до іншого підрозділу підприємства, цехом-здавачем виписується вихідний робочий наряд, який разом з деталлю віддається до цеху-виконавеця.
Доплатні наряди – це наряди, за якими оплачуються роботи, що пов'язані із виробництвом основної продукції, тобто до виготовлення ДЗО, на які виписуються маршрутні карти, у тих випадках, коли виникає необхідність в непередбачених маршрутною картою технологічних операціях.
Робочі наряди – це наряди, за якими оплачується робота, на яку не передбачена виписка маршрутних карт.
У системі реалізовано можливість налаштування регламентних завдань для розсилки звітів відповідальним особам. Можливе використання різних налаштувань під час формування звітів, що розсилаються різним відповідальним особам.
Для відображення оперативного випуску продукції та напрацювання відповідно до відрядної заробітної плати у конфігурації "Управління виробничим підприємством", передбачені документи майстра зміни: "Звіт майстра зміни", "Звіти про склад зміни" та "Відрядний наряд". Документи прикладних рішень повністю ідентичні і дозволяють сформувати регламентні документи для відображення в обліку.
Документ "Звіт майстра зміни" призначений для оперативного відображення відомостей:
Для оперативного обліку часу, відпрацьованого співробітниками підприємства, призначений документ "Звіт про склад зміни".
Документ "Звіт про склад зміни" дає змогу побачити дані про співробітників, які працювали у зміні, а також тих, хто мав працювати, але був відсутній. Для кожного співробітника можна вказати ознаку явки, час явки та фактично відпрацьований час. Якщо працівник був відсутній, то можна вказати причину неявки і співробітника, який його заміщає.
Документ призначений для реєстрації фактичного відрядного напрацювання в управлінському, бухгалтерському та податковому обліку витрат, а також для цілей обчислення заробітної плати:
Забезпечення і підвищення якості продукції - одна з головних задач виробництва. Контроль якості можливий на всіх етапах виробництва і проводиться з метою перевірки відповідності показників якості встановленим вимогам.
Підсистема надає наступні можливості:
Також передбачені статистичні методи контролю стабільності показників якості з використанням контрольних карт Шухарта.
Реалізація управлінського впливу на хід виробництва можлива за наявності достатньої інформації поточної виробничої ситуації. Оцінка ефективності виробництва і виробничої ситуації складається як з даних оперативного планування виробництва (плановані дані), даних диспетчеризації (фактичні дані), так і виходячи зі стану контрольних значень графіка виробництва.
Підсистема дозволяє здійснювати контроль виробництва і аналіз ефективності виробництва, контролювати терміни виконання контрольних значень, проводити аналіз планових і фактичних даних і на підставі цих даних приймати рішення про керуючий вплив на хід виробництва.
Продукт "MES Оперативне управління виробництвом" містить механізми, що дозволяють налаштовувати різні види контрольних значень графіка виробництва. За замовчуванням доступні два види контрольних значень:
При необхідності, можна налаштувати інші види контрольних значень, наприклад Виробничі замовлення або Проекти.
Для кожного контрольного значення розраховуються такі показники, як мінімальні і максимальні терміни запуску/випуску, поточний стан виконання, норми часу (заплановані, фактично виконані) тощо.
Для розрахунку показників контрольних значень застосовується метод критичного шляху (найбільш тривалою послідовності взаємопов'язаних операцій). Що дозволяє застосувати семафорну систему повідомлення про наближення термінів контрольного значення до критичних значень і виявляти залежності між контрольними значеннями ланцюжка технологічних операцій виробництва.
В процесі виробництва критичний шлях може змінюватися при порушенні термінів виконання технологічних операцій.
На підставі аналізу даних доступні наступні методи управлінського впливу:
Управління даними про склад продукції і напівфабрикатів, про маршрути проходження виробів по виробничих підрозділах і складах - це важливий елемент процесу управління виробництвом, за допомогою якого здійснюється організація і планування виробництва.
Основним засобом планування матеріальних витрат на виготовлення продукції є специфікації.
Специфікація містить перелік матеріалів та інших складових, що використовуються при виробництві продукції. Всі описи матеріалів, напівфабрикатів, комплектуючих і готових виробів зберігаються в інформаційній базі в загальному номенклатурному списку, що спрощує процес складання специфікацій і, в кінцевому підсумку, полегшує планування і управління.
У специфікації можна врахувати залежність витрати комплектуючих від параметрів випуску (або параметрів вихідного виробу), таких як: вологість, температура, габарити (довжина, ширина, висота…) тощо.
Для кожної комплектуючої, що входить в специфікацію можна вказати, відносно чого буде виконуватися розрахунок її споживання (норматив) - відносно кількості готової продукції або відносно кількості основної сировини. В якості основної сировини вказується одна з комплектуючих, які входять до складу специфікації.
Передбачена можливість не вказувати явно номенклатуру і характеристику номенклатури для комплектуючих, а виконувати автопідбір номенклатури і характеристик номенклатури для вихідних комплектуючих за значеннями властивостей характеристики вихідного виробу.
У специфікації може бути враховано утворення зворотних відходів в результаті випуску продукції. Зменшення або збільшення витрат підлягають реєстрації як матеріали, придатні до використання в діяльності підприємства.
Можна керувати функціональністю специфікації шляхом включення/відключення видимості закладок і реквізитів в табличних частинах в формі специфікації. Передбачено два рівня налаштування функціональності специфікацій. Перший рівень визначається налаштуваннями, які задаються для конкретного користувача. Налаштування, задані для користувача будуть використовуватися для нього по замовченню при створенні нових або відкритті існуючих специфікацій. Другий рівень настройки - це управління функціональністю конкретної специфікації. Управління може здійснюватися користувачем в процесі роботи зі специфікацією.
Для швидкого заповнення табличних частин специфікації в них можна скопіювати або додати дані з аналогічних табличних частин інших специфікацій. Дані всіх закладок однієї специфікації можна скопіювати в іншу специфікацію або використовувати для заповнення інформацію про фактичні витрати матеріалів.
Комплектуючий або готовий виріб може складатися з будь-яких інших елементів списку номенклатури. У свою чергу, він може бути включений в специфікацію іншого виробу.
Специфікація може припускати кілька технологічних операцій в декількох робочих центрах. Тому мінімальним елементом опису виробничого процесу в конфігурація є технологічна карта виробництва, що представляє собою опис технологічної операції, яка виконувується в робочому центрі.
Для цілей оперативного планування виробництва весь технологічний процес можна представити у вигляді послідовної комбінації технологічних карт виробництва - описів наборів технологічних операцій.
Склад об'єктів для опису структури виробів запозичений з типової конфігурації "Управління виробничим підприємством", редакція 1.3 і при спільному використанні з "Управління виробничим підприємством " можна налагодити синхронізацію облікової інформації.
Спільне використання з "PDM Управління інженерними даними" доповнює прикладне рішення "MES Оперативне управління виробництвом" наступними можливостями:
Впровадження продукту "PDM Управління інженерними даними" на підприємстві істотно скорочує терміни випуску продукції за рахунок автоматизації процесу запозичення компонентів виробів і надання інструментів контролю потоку робіт за проектами при конструкторсько-технологічної підготовці виробництва.
У конфігурації реалізований рольовий підхід до організації робочих місць. Платформа "1С:Підприємство 8.2" реалізує декларативну модель побудови інтерфейсу, що дозволяє автоматично адаптувати інтерфейс для конкретного користувача на маршруті доступних йому ролей. Набір ролей, достатній для виконання користувачами певних функцій, відповідних посадових обов'язків, формує профіль користувача.
Конфігурація містить набір готових налаштованих профілів користувачів:
При необхідності, можна налаштувати профілі, що відповідають функціям, які виконують користувачи, на свій розсуд.
Робоче місце в режимі веб-клієнта для профілю "Робочий":
Призначення підсистеми інтеграції - прийом і передача інформації з/в облікову або управлінську систему підприємства.
Основні функції, реалізовані в підсистемі:
З метою оптимізації взаємодії конфігурацій "Управління виробничим підприємством" і "MES Оперативне управління виробництвом", конфігурація "MES Оперативне управління виробництвом" містить ряд об'єктів, які були запозичені з типової конфігурації "Управління виробничим підприємством", редакція 1.3.
Додатково розроблений механізм обміну зовнішніми завданнями з типовою конфігурацією "Документообіг".
За рахунок використання різних механізмів обміну даними, на основі конфігурації можна побудувати рішення для підприємств мережевої або холдингової структури з територіально рознесеними підрозділами, які дозволять керувати виробництвом ефективно і з необхідним ступенем оперативності. Для цього передбачено план обміну, що працює в режимі розподілених інформаційних баз.
Конфігурація адаптована для публікації в власних інтернет-сервісах:
Використання платформи "Підприємство 8.2" забезпечує ефективну роботу і надійне зберігання інформації при роботі сотень користувачів. Сучасна трирівнева архітектура системи дає збереження високої продуктивності при значному зростанні навантаження на систему і обсягів даних, що обробляються. Висока відмовостійкість досягається за рахунок резервування кластера серверів, а оптимізація швидкодії - за рахунок динамічної балансування навантаження між кластерами. Використання СУБД світових лідерів (MS SQL, IBM DB2, Oracle Database) дозволяє будувати високопродуктивні і надійні інформаційні системи.
Масштабованість підтримується і на рівні використовуваних алгоритмів. При великих обсягах даних, прийнятний час побудови розкладу досягається шляхом зменшення глибини планування.
Передбачено два рівня глибини і відповідно, деталізації планування:
За замовчуванням глибина не обмежується.
"MES Оперативне управління виробництвом" розроблена на технологічній платформі "1С:Підприємство 8.3", яка дозволяє:
Механізм функціональних опцій, реалізований в "MES Оперативне управління виробництвом", дозволяє "включати" або "вимикати" різні функціональні частини прикладного рішення без програмування (зміни конфігурації).
Документація, що включається до складу програмних продуктів
У поставку продукту "MES Оперативне управління виробництвом" включено таку документацію:
Документація з платформи "1С:Підприємство 8.3" опублікована на сайті ІТС російською та українською мовами. Для доступу до цих матеріалів онлайн необхідно мати активний діючий договір ІТС. Вартість ІТС Україна: Прайс ІТС. Звертайтесь для отримання доступу: Наші контакти.
За необхідності зареєстровані користувачі "1С:Підприємства 8" можуть придбати у необхідній кількості паперові книги з описом конфігурації (тільки російською мовою) та документацію з платформи "1С:Підприємство 8.3" (російською та українською мовою). У таблиці представлений список доступної документації.
Купити додаткову літературу для користувача | Ціна 1С:Підприємство, грн. |
---|---|
Посібник 1С:Підприємство | |
Конфигурація "MES Оперативне управління виробництвом". Редакція 1.2. Посібник для користувача | 120 |
1С:Підприємство 8.3. Посібник користувача | 120 |
1С:Підприємство 8.3. Посібник користувача. Інтерфейс "Таксі" | 120 |
1С:Підприємство 8.3 Посібник користувача | 120 |
1С:Підприємство 8.3 Посібник розробника (в двух частинах) | 240 |
1С:Підприємство 8.3 Посібник адміністратора | 120 |
1С:Підприємство 8.3 Клиєнт-серверний варіант. Посібник адміністратора | 120 |
1С:Підприємство 8.3 Опис вбудованої мови (в п'яти частинах) | 750 |
Перед поданням заявки на придбання документації рекомендується перевірити реєстрацію продукту користувача, наявність діючого договору ІТС та активованого сервісу ІТС Галузевий.
Сервісне обслуговування програмних продуктів, що містять конфігурацію "MES Оперативне управління виробництвом" та підтримка користувачів в частині роботи з платформою "1С:Підприємство" здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу "1С:Підприємство" (ІТС) з активованим сервісом ІТС Галузевий 3-ї категорії.
Договір ІТС передбачає надання користувачам програмних продуктів "1С:Підприємство" інформаційних, консультаційних, технологічних і методичних матеріалів, а також сервісних та консультаційних послуг "1С:Підприємство" Україна.
У комплект основної поставки "MES Оперативне управління виробництвом" включається
Вартість ІТС Галузевий 3-ї категорії від 2 160 до 16 200 грн без ПДВ в залежності від терміну.
Вартість пільгового періоду супроводу включена у вартість поставки "MES Оперативне управління виробництвом". Тобто після реєстрації комплекту та оформлення пільгового періоду супроводу ІТС, а також активації пільгового періоду супроводу в рамках сервісу ІТС Галузевий, користувач має право користуватися офіційною підтримкою без додаткової оплати на термін пільгового періоду.
Після закінчення пільгового періоду супровід платформи "1С:Підприємство" та конфігурації "MES Оперативне управління виробництвом" здійснюється на платній основі, для його отримання слід оформити договір ІТС і сервіс ІТС Галузевий.
Для оформлення договору ІТС і сервісу ІТС Галузевий звертайтеся: Наші контакти.
Нове в редакції 1.2 конфігурації "MES Оперативне управління виробництвом":
Детальний опис функцій нової редакції 1.2 тут: Функціональні можливості MES ред. 1.2. Посібник користувача.
Про випуск нової редакції 1.2 та порядок оновлення детальніше тут: Вихід нової редакції 1.2 спеціалізованого продукту "MES Оперативне управління виробництвом". Розширення можливостей УВП.
Розповсюдження рішення "MES Оперативне управління виробництвом" здійснюється тільки через компанії, які беруть участь у проекті "1С:Підприємство Центр компетенції з ERP-рішень". Наша компанія TQM systems входить до складу проекту "1С:Підприємство Центр компетенції з ERP-рішень" та має право на розповсюдження та впровадження продукту "MES Оперативне управління виробництвом" та ін. продуктів для виробничої галузі.
Статус "Центр ERP" означає наявність у партнера компетенцій за універсальним функціоналом ERP-рішень на платформі "1С:Підприємство" для управління підприємством і досвіду успішних впроваджень таких рішень, а галузеві статуси відповідають досвіду виконання проектів впровадження ERP-систем у відповідних галузях і знань специфічних можливостей рішень для даних галузей.
Переваги роботи з партнерами, які мають статус "Центр ERP":
МИ НАЛАШТОВАНІ ПІДГОТУВАТИ ДЛЯ ВАС ОПТИМАЛЬНЕ ТЕХНОЛОГІЧНЕ РІШЕННЯ В ЦІНОВОМУ ТА ЯКІСНОМУ ДІАПАЗОНІ.
MES | 100 000 |
Додаткове робоче місце | 2 340 |
Консультації та доробки, грн/год | 500 |
SaaS сервіси
Програми 1С:Підприємство
CRM
ERP
Node.JS, .NET
1С:Підприємство
API, IPasS
Разработка Web Apps
1С:Підприємство Автоматизація
Аудит IT проектів
Інтеграція 1С:Підприємство
Отримуйте наші інформаційні матеріали:
Працюємо на IT-ринку з 2008 року.
Наша місія - спростити управління даними.
Copyright © 2008-2025 TQMsystems. Всі права захищені. Privacy Policy | Terms of Service